Vimbas

Zivs aktivitāte ar straumi parasti pieaug...

Malgomajfisk, 8.aprīlis 2020, 11:59
Kā vispārinājumam, es Tev piekrītu, taču starpība ir zivs žora intensitātē, ja straume maina virzienu. Man interesē pārējo dalībnieku novērojumi.

Pravietis, 8.aprīlis 2020, 12:11


Mans novērojums ir tāds, ka iemācies makšķerēt un bez zivs nepaliksi! Viena lieta ir žora laikā mest zināmā bedrē da jeb ko un ķeselēt ārā butes ķerrām, bet otra lieta ir MĀCĒT MAKŠĶERĒT.! :)
Iemācies pravieti makšķerēt un tad tev netraucēs ne tīkli Buļūpē, ne straume, ne sapujuse centrāltirgus reņģe, ķerta Rīgas jūras līcī!! :))
8.aprīlis 2020, 13:11 | links
 
Zivs aktivitāte ar straumi parasti pieaug...

Malgomajfisk, 8.aprīlis 2020, 11:59
Kā vispārinājumam, es Tev piekrītu, taču starpība ir zivs žora intensitātē, ja straume maina virzienu. Man interesē pārējo dalībnieku novērojumi.

Pravietis, 8.aprīlis 2020, 12:11

Gribēju teikt konkrēti Lielupē.
8.aprīlis 2020, 12:19 | links
 
Zivs aktivitāte ar straumi parasti pieaug...

Malgomajfisk, 8.aprīlis 2020, 11:59

Kā vispārinājumam, es Tev piekrītu, taču starpība ir zivs žora intensitātē, ja straume maina virzienu. Man interesē pārējo dalībnieku novērojumi.
8.aprīlis 2020, 12:11 | links
 
Zivs aktivitāte ar straumi parasti pieaug...
8.aprīlis 2020, 11:59 | links
 
Vakar vakarā Lielupē - līdz ar lielo pūtienu straume apstājās un vimbas pieteica badastreiku.

MV-F, 8.aprīlis 2020, 08:08

Mums ieprikšējā vakarā bija tāpat ar pūtiena un vēja virziena maiņas iestāšanos. Tev apstājās straume. Varbūt ir stingrs viedoklis par novērojumiem tajos gadījumos, kad straume maina virzienu......
8.aprīlis 2020, 11:47 | links
 
Vakar vakarā Lielupē - līdz ar lielo pūtienu straume apstājās un vimbas pieteica badastreiku.
8.aprīlis 2020, 08:08 | links
 
Mazais69 [07.04.20]: Man arī neiet. Ventā 10min. divas paņemu un tālāk klusums. Vari sēdēt kaut visu dienu.Pamaina vietu pa pārsimts metriem, ir atkal kāda un... klusums. Nesaprotu, kas pa joku.Cope ar fīderi virs Kuldīgas. Zem neesmu mēģinājis.
Pamēģini, tur pat puikas velk, vienīgi puikām nevajag licenci. :)
7.aprīlis 2020, 19:57 | links
 
Man arī neiet. Ventā 10min. divas paņemu un tālāk klusums. Vari sēdēt kaut visu dienu.Pamaina vietu pa pārsimts metriem, ir atkal kāda un... klusums. Nesaprotu, kas pa joku.Cope ar fīderi virs Kuldīgas. Zem neesmu mēģinājis.
7.aprīlis 2020, 19:48 | links
 
Bārtā šodien vimbas neķērās. Vai arī nemācēju noķert. Fīderēšana man ir kautkas pilnīgi jauns.
Visu laiku sīkie asari un raudas plijās virsū.
7.aprīlis 2020, 19:20 | links
 
Malgomajfisk [07.04.20]: Neķerat kreņķi,dzirdēju,ka vimbas kožas...:))
Tā jau ir, ja nevari pats noķert, atliek klausīties. :DDDD
7.aprīlis 2020, 19:01 | links
 
Neķerat kreņķi,dzirdēju,ka vimbas kožas...:))
7.aprīlis 2020, 18:49 | links
 
aivissss [10m]: Sveiki, es forumu lasu reti, ieejot te manā interesējošā sadaļā redzu klopi starp lietotājiem, kas man galīgi nesaista un nav aktuāla, to ko meklēju tad sanāk baigi tīt uz vēsturi. Būtu forši savas negācijas un spamu paturēt pie sevis vai runāt privāti!

Veiksmi visiem copē :)Vari nelasīt!
Bet vēl labāk, ieraksti pats kādu atskaiti vai vis maz kaut ko par vimbu copi! Vai arī esi tikai patērētājs bez pievienotās vērtības?

Artx2, 7.aprīlis 2020, 18:42


Paldies par komentu, šogad vēl neesmu bijis, būs atskaite noteikti ierakstīšu!
7.aprīlis 2020, 18:46 | links
 
aivissss [07.04.20]: Sveiki, es forumu lasu reti, ieejot te manā interesējošā sadaļā redzu klopi starp lietotājiem, kas man galīgi nesaista un nav aktuāla, to ko meklēju tad sanāk baigi tīt uz vēsturi. Būtu forši savas negācijas un spamu paturēt pie sevis vai runāt privāti!

Veiksmi visiem copē :)
Vari nelasīt!
Bet vēl labāk, ieraksti pats kādu atskaiti vai vis maz kaut ko par vimbu copi! Vai arī esi tikai patērētājs bez pievienotās vērtības?
7.aprīlis 2020, 18:42 | links
 
Sveiki, es forumu lasu reti, ieejot te manā interesējošā sadaļā redzu klopi starp lietotājiem, kas man galīgi nesaista un nav aktuāla, to ko meklēju tad sanāk baigi tīt uz vēsturi. Būtu forši savas negācijas un spamu paturēt pie sevis vai runāt privāti!

Veiksmi visiem copē :)
7.aprīlis 2020, 18:36 | links
 
Artx2 [07.04.20]: Ok, Luter, ja neatbildi, tā tad uzminēju! Tad atvaino!:)))
Tukšpļūtis.
7.aprīlis 2020, 18:32 | links
 
Ok, Luter, ja neatbildi, tā tad uzminēju! Tad atvaino!:)))
7.aprīlis 2020, 18:24 | links
 
Zorge07 [07.04.20]: Artx2 [8m]: Zorge07 [15:58]: Artx2 [15:14]: Artx2 [13:34]: Manuprāt, par lomu neviens sūdzēties nevarēja, izņemot tos, kas sāla mucās.:).

Pravietis, 6.aprīlis 2020, 22:02


Bet tad jau tieši tev, Pravieti, manuprāt, ka cope neizdevusies, ja nepieskaldīji mucu!
Butes tak tu ar ķerru ved krastā, ja ir ņēmiens. Vai ne?A kā ar to : Vai ir dzīvība uz Marsa? Tu tāds zinoš te sevi pozicionē. Vai atkal pazudīsi ? :DDDD

Zorge07, 7.aprīlis 2020, 14:54

Es tev, cienītais Lutera kungs, uz šo jautājumu dažas dienas atpakaļ jau atbildēju! Es saprotu, ka tu sevi šeit pozicionē, kā totālu pajoliņu, bet esi tik mīļš un pašķirsti nedaudz atpakaļ, un palasi ko tev jau atbildēju uz šo pašu jautājumu!Redz, ja raksti pajoliņš, tad jau no ,, vecajiem bukiem,, esi , vismaz proti uzvārdu ar Lielo burtu rakstīt. Tā kā nevaru gaidīt atbildi visu laiku un te tupēt, noteikti esmu palaidis to garām. Tad ka atbildēji, nebūs grūti vēl reiz to izklāstīt, ja reiz esam abi ,, online,,. ;)Tā kā man ir ļoti poooo....j, ko tu vari vai nevari gaidīt un kur vari vai nevari tupēt, tad šķir atpakaļ pa lapai un meklē. Es tev te neiešu pa 10x atbildēt!
Un ja kaut kas nepatīk vai neapmierina, tad sipies taisni!
Pirmkārt, es palūdzu. Otrkārt tad jau neko,, par tēmu neatbildēji,, un tukšpļūti, tad nesprēgā , kā viszinis.[/quote]Es tevi palugtu ist taisni! Un palūgtu lasīt ko tev atbild, ja esi ko jautajis!
Un tagat tukšpļūti atbildi..! Tu esi pidars!? Ja esi, tad atvaino!
7.aprīlis 2020, 18:10 | links
 
Artx2 [07.04.20]: Zorge07 [15:58]: Artx2 [15:14]: Artx2 [13:34]: Manuprāt, par lomu neviens sūdzēties nevarēja, izņemot tos, kas sāla mucās.:).

Pravietis, 6.aprīlis 2020, 22:02


Bet tad jau tieši tev, Pravieti, manuprāt, ka cope neizdevusies, ja nepieskaldīji mucu!
Butes tak tu ar ķerru ved krastā, ja ir ņēmiens. Vai ne?A kā ar to : Vai ir dzīvība uz Marsa? Tu tāds zinoš te sevi pozicionē. Vai atkal pazudīsi ? :DDDD

Zorge07, 7.aprīlis 2020, 14:54

Es tev, cienītais Lutera kungs, uz šo jautājumu dažas dienas atpakaļ jau atbildēju! Es saprotu, ka tu sevi šeit pozicionē, kā totālu pajoliņu, bet esi tik mīļš un pašķirsti nedaudz atpakaļ, un palasi ko tev jau atbildēju uz šo pašu jautājumu!Redz, ja raksti pajoliņš, tad jau no ,, vecajiem bukiem,, esi , vismaz proti uzvārdu ar Lielo burtu rakstīt. Tā kā nevaru gaidīt atbildi visu laiku un te tupēt, noteikti esmu palaidis to garām. Tad ka atbildēji, nebūs grūti vēl reiz to izklāstīt, ja reiz esam abi ,, online,,. ;)
Tā kā man ir ļoti poooo....j, ko tu vari vai nevari gaidīt un kur vari vai nevari tupēt, tad šķir atpakaļ pa lapai un meklē. Es tev te neiešu pa 10x atbildēt!
Un ja kaut kas nepatīk vai neapmierina, tad sipies taisni![/quote]Pirmkārt, es palūdzu. Otrkārt tad jau neko,, par tēmu neatbildēji,, un tukšpļūti, tad nesprēgā , kā viszinis.
7.aprīlis 2020, 18:08 | links
 
Zorge07 [07.04.20]: Artx2 [15:14]: Artx2 [13:34]: Manuprāt, par lomu neviens sūdzēties nevarēja, izņemot tos, kas sāla mucās.:).

Pravietis, 6.aprīlis 2020, 22:02


Bet tad jau tieši tev, Pravieti, manuprāt, ka cope neizdevusies, ja nepieskaldīji mucu!
Butes tak tu ar ķerru ved krastā, ja ir ņēmiens. Vai ne?A kā ar to : Vai ir dzīvība uz Marsa? Tu tāds zinoš te sevi pozicionē. Vai atkal pazudīsi ? :DDDD

Zorge07, 7.aprīlis 2020, 14:54

Es tev, cienītais Lutera kungs, uz šo jautājumu dažas dienas atpakaļ jau atbildēju! Es saprotu, ka tu sevi šeit pozicionē, kā totālu pajoliņu, bet esi tik mīļš un pašķirsti nedaudz atpakaļ, un palasi ko tev jau atbildēju uz šo pašu jautājumu!
Redz, ja raksti pajoliņš, tad jau no ,, vecajiem bukiem,, esi , vismaz proti uzvārdu ar Lielo burtu rakstīt. Tā kā nevaru gaidīt atbildi visu laiku un te tupēt, noteikti esmu palaidis to garām. Tad ka atbildēji, nebūs grūti vēl reiz to izklāstīt, ja reiz esam abi ,, online,,. ;)[/quote]Tā kā man ir ļoti poooo....j, ko tu vari vai nevari gaidīt un kur vari vai nevari tupēt, tad šķir atpakaļ pa lapai un meklē. Es tev te neiešu pa 10x atbildēt!
Un ja kaut kas nepatīk vai neapmierina, tad sipies taisni!
7.aprīlis 2020, 18:01 | links
 
Artx2 [07.04.20]: Artx2 [13:34]: Manuprāt, par lomu neviens sūdzēties nevarēja, izņemot tos, kas sāla mucās.:).

Pravietis, 6.aprīlis 2020, 22:02


Bet tad jau tieši tev, Pravieti, manuprāt, ka cope neizdevusies, ja nepieskaldīji mucu!
Butes tak tu ar ķerru ved krastā, ja ir ņēmiens. Vai ne?A kā ar to : Vai ir dzīvība uz Marsa? Tu tāds zinoš te sevi pozicionē. Vai atkal pazudīsi ? :DDDD

Zorge07, 7.aprīlis 2020, 14:54


Es tev, cienītais Lutera kungs, uz šo jautājumu dažas dienas atpakaļ jau atbildēju! Es saprotu, ka tu sevi šeit pozicionē, kā totālu pajoliņu, bet esi tik mīļš un pašķirsti nedaudz atpakaļ, un palasi ko tev jau atbildēju uz šo pašu jautājumu![/quote]Redz, ja raksti pajoliņš, tad jau no ,, vecajiem bukiem,, esi , vismaz proti uzvārdu ar Lielo burtu rakstīt. Tā kā nevaru gaidīt atbildi visu laiku un te tupēt, noteikti esmu palaidis to garām. Tad ka atbildēji, nebūs grūti vēl reiz to izklāstīt, ja reiz esam abi ,, online,,. ;)
7.aprīlis 2020, 15:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager