Vimbas

Nu te jau trakāk par bābam diršana!Vai tiešam nevar īsi konkrēti aprakstīt kas,ka,kur ,un uz ko???Nē te jau izplūst toč dzejā!

Edza1987, 10.marts 2020, 15:50


Ja nav ko pateikt pa tēmu, tad mute ir jāpatur. Sevišķi tad, kad vīri runā. Iedirst ventilatorā nav māksla.
10.marts 2020, 17:14 | links
 
Nu te jau trakāk par bābam diršana!Vai tiešam nevar īsi konkrēti aprakstīt kas,ka,kur ,un uz ko???Nē te jau izplūst toč dzejā!
10.marts 2020, 15:50 | links
 
Izskatās, ka pilnmēness dara savu. Jūtīgie ir izlīduši.
10.marts 2020, 12:31 | links
 
Nu ja, aiztesies nakts laikā vairāk par 100km, lai vietu dabūtu un priecāties par 1 vimbu 1h, tas jau laikam no ,, dievu līmeņa,,. :))))
Vai varbūt tā sevi mierini, jo vairāk neproti noķert?

Zorge07, 10.marts 2020, 11:41


Nu, aiztesies 100 km naktī, proti ķert un 20 minūtēs saķer normu. Kur šeit kaut kāds prieks un kaut kā jauna apgūšana? Vilkt vienu pēc otras, kad viņas ņem uz visu, nav nekāda māksla. Tu izvelc vēl kādu citu zivi, piemāni kaut ko interesantāku par vimbu. Proti/neproti vispār šeit ir lieki...
10.marts 2020, 11:56 | links
 
basks [10.03.20]: Par brīnumainu šī gada vimbu kāpienu varēs saukt tad, kad norma nāks pus stundā! Norma 4h, tas ir tikai vēstnesis tam, ka vimba tuvojas!:)

malamuts, 9.marts 2020, 21:48

Pašam ir nācies savilkt 15 minūtēs. Bet tas nesagādā baigo baudu. Kad uztrāpi uz to lielo kāsi, nekāda dižā māksla jau tr nav, tik met un velc. Man patīk to procesu izvilkt garāku - pie reizes veicot kādu eksperimentu un izaicinot arī citas zivis. Tuvojas, gan jau badmiras varēs slēpt to zivi pa niedrēm un bagažniekos. :)

Zivics, 9.marts 2020, 22:00
Pilnīgi piekrītu teiktajam, ka kaifs pazūd, ja nav piepūles. Dodu priekšroku izvilkt 1 vimbu stundas laikā necopē, nekā normu stundā. Kad trāpi uz kāsi un cope ir katrā metienā, tad pašu pārņem sajūta ka sit jau guļošu.
Nu ja, aiztesies nakts laikā vairāk par 100km, lai vietu dabūtu un priecāties par 1 vimbu 1h, tas jau laikam no ,, dievu līmeņa,,. :))))
Vai varbūt tā sevi mierini, jo vairāk neproti noķert?
10.marts 2020, 11:41 | links
 
Bet vēl lielāks kaifs ir tad, kad esi eksperimentējis, meklējis pareizo pieeju un beigās izkodis to vimbu, un ķer normu stundā, bet kaimiņi tik brīnās un saka, ka vimbu nav. Ir tā gadījies gan pie lielā vimbu gājiena, gan arī pirms tā, kad lielo baru vēl nav. Laba sajūta! :)
10.marts 2020, 09:31 | links
 
Par brīnumainu šī gada vimbu kāpienu varēs saukt tad, kad norma nāks pus stundā! Norma 4h, tas ir tikai vēstnesis tam, ka vimba tuvojas!:)

malamuts, 9.marts 2020, 21:48

Pašam ir nācies savilkt 15 minūtēs. Bet tas nesagādā baigo baudu. Kad uztrāpi uz to lielo kāsi, nekāda dižā māksla jau tr nav, tik met un velc. Man patīk to procesu izvilkt garāku - pie reizes veicot kādu eksperimentu un izaicinot arī citas zivis. Tuvojas, gan jau badmiras varēs slēpt to zivi pa niedrēm un bagažniekos. :)

Zivics, 9.marts 2020, 22:00

Pilnīgi piekrītu teiktajam, ka kaifs pazūd, ja nav piepūles. Dodu priekšroku izvilkt 1 vimbu stundas laikā necopē, nekā normu stundā. Kad trāpi uz kāsi un cope ir katrā metienā, tad pašu pārņem sajūta ka sit jau guļošu.
10.marts 2020, 09:08 | links
 
Paldies ādminim, noreaģēja adekvāti un izmēza pēdējo dienu mēslus no šīs sadaļas. Nav jau garantijas, ka drīz atkal kāds no šitiem gailēniem neizlēks uz laktas nelaikā un nevietā sāks kašķi meklēt. Te jau pazīmes sāk rādīties no viena ar 66 numuru.
10.marts 2020, 09:01 | links
 
malamuts [Vakar]: JermaX [21:31]: Bet ja paseko līdzi bazaram tad runa ir par Gauju , Līgatnes rajonā . Nevis par Lielupi :)Ja tas domats man, tad palasam Lielupes sadaļu! Vakar tur atskaites bija! Neteicu, ka atskaites bija šai sadaļā. Teicu, ...ja paseko lidzi forumam!:)Jau sen sapratu , ka Lielupē viss notiek . Runa iet par GAUJU PIE LĪGATNES
JermaX, 9.marts 2020, 23:28


Atvaino, kļūdijos!. Aizmirsu savā komentārā piezīmēt, ka tas ir domāts Pravieša komentāram par Teteli, kas ir LIELUPE. Par cik šī ir Vimbu sadaļa, nevis Gaujas, nedomāju, ka cilvēki neseko līdzi iepriekšējiem postiem un, ka kaut kā īpaši jāidentificē katrs komentārs. Atvaino, ja ar šo radīju Tev neērtības un paldies par komentāru!
Izskatās, ka tikai ar dažu huligānu bloķēšanu šajā forumā ne kas tā īsti nemainīsies! Te lielai daļai jau ir pa brīdinājumam, un vis ticamāk, ne bez pamata!
Veiksmi pie ūdeņiem!
10.marts 2020, 08:51 | links
 
malamuts [09.03.20]: JermaX [21:31]: Bet ja paseko līdzi bazaram tad runa ir par Gauju , Līgatnes rajonā . Nevis par Lielupi :)Ja tas domats man, tad palasam Lielupes sadaļu! Vakar tur atskaites bija! Neteicu, ka atskaites bija šai sadaļā. Teicu, ...ja paseko lidzi forumam!:)
Jau sen sapratu , ka Lielupē viss notiek . Runa iet par GAUJU PIE LĪGATNES
9.marts 2020, 23:28 | links
 
Tavam stulbumam nav robežu, tāpat kā citiem te varoņiem, zb jau galīgi.

jurciks66, 9.marts 2020, 22:01


Ej atpūties, jau vēls. Šeit Tavas provokācijas nedarbosies. Vienīgais, ko panākis, izlidosi no šī foruma.
9.marts 2020, 22:05 | links
 
Tavam stulbumam nav robežu, tāpat kā citiem te varoņiem, zb jau galīgi.
9.marts 2020, 22:01 | links
 
Par brīnumainu šī gada vimbu kāpienu varēs saukt tad, kad norma nāks pus stundā! Norma 4h, tas ir tikai vēstnesis tam, ka vimba tuvojas!:)

malamuts, 9.marts 2020, 21:48


Pašam ir nācies savilkt 15 minūtēs. Bet tas nesagādā baigo baudu. Kad uztrāpi uz to lielo kāsi, nekāda dižā māksla jau tr nav, tik met un velc. Man patīk to procesu izvilkt garāku - pie reizes veicot kādu eksperimentu un izaicinot arī citas zivis. Tuvojas, gan jau badmiras varēs slēpt to zivi pa niedrēm un bagažniekos. :)
9.marts 2020, 22:00 | links
 
Es braukšu kad gribēšu un varēšu, kaut kāds mudaks internetā man te nepavēlēs.

jurciks66, 9.marts 2020, 21:48


Tiesa, internetā nepavēlēs, tāpēc droši vari turpināt brūķēt muti. Varbūt kāds līdzīgs dzīves nomāktais pie datora ekrāna Tev aplaudēs. :)
9.marts 2020, 21:57 | links
 
Par brīnumainu šī gada vimbu kāpienu varēs saukt tad, kad norma nāks pus stundā! Norma 4h, tas ir tikai vēstnesis tam, ka vimba tuvojas!:)
9.marts 2020, 21:48 | links
 
Es braukšu kad gribēšu un varēšu, kaut kāds mudaks internetā man te nepavēlēs.
9.marts 2020, 21:48 | links
 
Te vēl ir kāds, kurš gaida brīnumaino vimbu gājienu? :) Negaidiet. Šodien kaimiņš ar dēlu 4 stundās katrs dabūja pa normai. Virs Teteles. Jābrauc un jāķer!
9.marts 2020, 21:42 | links
 
JermaX [09.03.20]: Bet ja paseko līdzi bazaram tad runa ir par Gauju , Līgatnes rajonā . Nevis par Lielupi :)
Ja tas domats man, tad palasam Lielupes sadaļu! Vakar tur atskaites bija! Neteicu, ka atskaites bija šai sadaļā. Teicu, ...ja paseko lidzi forumam!:)
9.marts 2020, 21:35 | links
 
Bet ja paseko līdzi bazaram tad runa ir par Gauju , Līgatnes rajonā . Nevis par Lielupi :)
9.marts 2020, 21:31 | links
 
malamuts [09.03.20]: Vispār jau, ja paseko līdzi forumam, tad vakar bija izsmeļošas atskaites no Teteles rajonā ar labiem lomiem.
Man arī šodien info no puspaziņas, ka Bauskā uz pludu labi rezultati bijuši svētdien.
Inspektora kungi arī apsekoja jau tos rajonus. Šie neguļ.
9.marts 2020, 21:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager