Makškeret lieguma laikā.

Vai drīkst?
Vot bļin gudrinieki salasījušies, ja jau aizliegt spiningot...līdz maijam vai jūnijam, tad es par to, lai aizliegt makšķerēt vispār. Lobētājus viņi te atraduši. Kaut necik smadzenes ieslēdziet...,ja protams tādas vēl palikušas.
24.marts 2018, 14:46 | links
 
katrai vietai savs maaneklis un taa lieta aizies.
24.marts 2018, 14:39 | links
 
Nu nezinu, siltā, saulainā aprīļa dienā līdaciņas ņem labāk par asariem pie krasta zālēm mazos nr 3 rotiņus.
24.marts 2018, 14:36 | links
 
Pāris reižu esu mēģinājis pacopēt aprīļa vidu tkko nokusis ledus teikšu godīgi cope bija švaka uz slieku un uz rotiņa vispārt bij klusums ... Vienā reizē bija tā ka krastā stāveju un mētāju rotiņu pamaniju baru nārstojošo līdaku rotiņu garām viņam novilku un intresi neizrādija ne kādu...
24.marts 2018, 14:29 | links
 
pelecis [24.03.18]: peec loģikas c&r arī ir viņu lobijs. zem asaru copes aizsegas var līdakas pacopēt, pie katra krasta inspektoru nenoliksi, kas ja pieķersies līdaka , kura jau ir iznaarstojusi, lielākā daļa to paņems, un pareizi darīs.
Par to jau daudzi te ir rakstijuši, bet tiem kas pie teikšanas MN izmaiņu veikšanā ir dziļi pie d.... tas kas te vairumu uztrauc.
24.marts 2018, 14:10 | links
 
peec loģikas c&r arī ir viņu lobijs. zem asaru copes aizsegas var līdakas pacopēt, pie katra krasta inspektoru nenoliksi, kas ja pieķersies līdaka , kura jau ir iznaarstojusi, lielākā daļa to paņems, un pareizi darīs.
24.marts 2018, 14:06 | links
 
Metalists [24.03.18]: Bet vēl jau bija kaut kāds punkts noteikumos, ka nedrīkstēja būt rīki, kas paredzēti tās zivs iegūšanai. 15cm vobleris īsti asarim neskaitās :D
Kas nav aizliegts ir atļauts. Cik zinu viss tas ir forelistu lobijs , lai paši varētu vicināties uz nebēdu.
24.marts 2018, 13:58 | links
 
juulijam buutu pa traku, bet juunijam buutu okei, :)
24.marts 2018, 13:29 | links
 
pelecis [24.03.18]: pa lielam vispār vajadzētu aizliegt spiningot līdz maijam, vai pat jūnijam !
Jūlijam!
24.marts 2018, 13:26 | links
 
Tas šo to atrisinātu... :D
24.marts 2018, 13:23 | links
 
pa lielam vispār vajadzētu aizliegt spiningot līdz maijam, vai pat jūnijam !
24.marts 2018, 13:16 | links
 
Bet vēl jau bija kaut kāds punkts noteikumos, ka nedrīkstēja būt rīki, kas paredzēti tās zivs iegūšanai. 15cm vobleris īsti asarim neskaitās :D
24.marts 2018, 13:10 | links
 
mn to neaizliedz, aizliedz tik patureet, kļušu c&r piekriteejs apriļa beigās, ....:)
24.marts 2018, 12:13 | links
 
Šaubos vai līdakai nāks par labu, ja dabūs mutē 3 trīsžuburus... Es ja pavasarī kādu reizi aizeju, tad tas ir tikai uz mazajām gumijām pāris asarus pakaitināt.
24.marts 2018, 12:08 | links
 
Nevajag apzināti nārstojošās zivis traucēt, stress zivīm ietekmē arī to nārstu
24.marts 2018, 10:53 | links
 
RaitisO [24.03.18]: Es gan uzskatu, ka līdaku lieguma laikā nevar iet ar līdaku mānekļiem un piemēram zandarta lieguma laikā nevar copēt ar mandulu, DP un Jig zandarta mānekļiem. Aizmirsti C&R, vnk nevar! Ej brekšus ķer vai varbūt vēl asarīšus tuvu pie krasta ar MJ
++++
24.marts 2018, 08:31 | links
 
Es gan uzskatu, ka līdaku lieguma laikā nevar iet ar līdaku mānekļiem un piemēram zandarta lieguma laikā nevar copēt ar mandulu, DP un Jig zandarta mānekļiem. Aizmirsti C&R, vnk nevar! Ej brekšus ķer vai varbūt vēl asarīšus tuvu pie krasta ar MJ
24.marts 2018, 08:28 | links
 
nu taa jau ir , ne asakas
24.marts 2018, 08:28 | links
 
pelecis [24.03.18]: vari meetaat visus liidaku maanekļus, tik laid vaļā viņas,- ja vari atļauties, tad paturi, dari to kā c&R piekritējs un Tev viss izdosies. Ar ko Tu esi sliktāks par lašu un taimiņu copmani ?- protams, ka neesi, sliktaaks nearko, tad ar vari līdakas ķert un atlaist.
man interesee tikai pakerstit. patureet es neko negribu
24.marts 2018, 08:15 | links
 
vari meetaat visus liidaku maanekļus, tik laid vaļā viņas,- ja vari atļauties, tad paturi, dari to kā c&R piekritējs un Tev viss izdosies. Ar ko Tu esi sliktāks par lašu un taimiņu copmani ?- protams, ka neesi, sliktaaks nearko, tad ar vari līdakas ķert un atlaist.
24.marts 2018, 07:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager