Foreles

Kādreiz esot bijis arī bebriem ierobežojums līdz to palika par daudz un to pašu vajadzētu izdarīt ar sasodītajiem ŪDRIEM!!!
14.oktobris 2017, 12:10 | links
 
Kā jau ierasts un tradīcija, sākās savstarpēji apvainojumi! Nekas nav mainījies! Vīri, kāda starpība cik, kurš ilgi makšķerē! Cik daudz zin par dabas procesiem! Visi piederam pie vienas saimes! Esam makšķernieki! Nevajag kašķi celt! Arī es esmu anonīms šajā forumā un tam ir savs iemesls. Lai manis sacīto neuztvertu kā atpazīstama makšķernieka teikto, bet kā ierindas copmaņa. Man vīri ir pilnīgi vienalga kurš ir kas! Es cenšos pret visiem labi izturēties un vienādi!
Cienījāmais Sulla! Cilvēks iecēla ūdru aizsargājamo dzīvnieku sarakstā! Tātad cilvēks arī ir tiesīgs atcelt to! Patīk tas Tev vai nē, bet dzīvnieku skaits ir jāregulē! Par daudz mūs ir uz zemes. Bieži vien mūsu saimnieciskā darbība traucē dzīvniekus un otrādi! Kaut mazliet aizdomājies par to!
Kāds Tu vari būt dabas draugs, ja Tu met zivi (dzīvu radību) krūmos?! Aizbildinoties, ka invazīva suga! Sāc mest krastā zandartus, karpas, amūrus, utt.! Tu neesi aizdomājies, ka laistā zivs kalpo kā savdabīgs bufers aborigēniem! Kaut kā neesmu dzirdējis, ka amīši mestu laukā no ūdens strautenes, kas tieši tapat viņiem ir invazīva suga! Pasaule ir pilna ar pozitīviem piemēriem, kā sadzīvo laistas zivis ar vietējām! Ķerās abas, bet apēšanai paņem laistās. Vietejo saudzējot! Un visiem ir labi!

Chalitis, 14.oktobris 2017, 08:04

Cepuri nost tavā priekšā! to arī vajadzētu panākt lai var legāli medīt mednieki ŪDRUS!!!
14.oktobris 2017, 12:09 | links
 
Ko var ņemties... jo mazāk dabīgo iedaidnieku un nelabvēlīgo antropogēno faktoru, jo labāk. Esmu pie berzēm redzējis apgrauztas galvas ar izšķiestu ikru pleķi. Dabā arī viss mainās, ja kādam ir pacietība var sēdēt un noskatīties, un var saimniekot.
14.oktobris 2017, 11:54 | links
 
Nokaitinājāt Chalīti? Kā jums tas izdevās? :)
14.oktobris 2017, 11:31 | links
 
sistēmas kas sāktas regulēt un mainīt nav iespējams pēķšni palaist dabiskā pašplūsmā.Tās nestrādās kā gribētos...

Esam izjaukuši dabisko līdzsvaru ekosistēmā saregulējot zvērus kā mums tīk, kas medniekam trofeja, kas dabas aizstāvīm retums, kas kādam saimnieciskai darbībai traucē...
14.oktobris 2017, 11:12 | links
 
Kā jau ierasts un tradīcija, sākās savstarpēji apvainojumi! Nekas nav mainījies! Vīri, kāda starpība cik, kurš ilgi makšķerē! Cik daudz zin par dabas procesiem! Visi piederam pie vienas saimes! Esam makšķernieki! Nevajag kašķi celt! Arī es esmu anonīms šajā forumā un tam ir savs iemesls. Lai manis sacīto neuztvertu kā atpazīstama makšķernieka teikto, bet kā ierindas copmaņa. Man vīri ir pilnīgi vienalga kurš ir kas! Es cenšos pret visiem labi izturēties un vienādi!
Cienījāmais Sulla! Cilvēks iecēla ūdru aizsargājamo dzīvnieku sarakstā! Tātad cilvēks arī ir tiesīgs atcelt to! Patīk tas Tev vai nē, bet dzīvnieku skaits ir jāregulē! Par daudz mūs ir uz zemes. Bieži vien mūsu saimnieciskā darbība traucē dzīvniekus un otrādi! Kaut mazliet aizdomājies par to!
Kāds Tu vari būt dabas draugs, ja Tu met zivi (dzīvu radību) krūmos?! Aizbildinoties, ka invazīva suga! Sāc mest krastā zandartus, karpas, amūrus, utt.! Tu neesi aizdomājies, ka laistā zivs kalpo kā savdabīgs bufers aborigēniem! Kaut kā neesmu dzirdējis, ka amīši mestu laukā no ūdens strautenes, kas tieši tapat viņiem ir invazīva suga! Pasaule ir pilna ar pozitīviem piemēriem, kā sadzīvo laistas zivis ar vietējām! Ķerās abas, bet apēšanai paņem laistās. Vietejo saudzējot! Un visiem ir labi!
14.oktobris 2017, 08:04 | links
 
Sulla,esmu pašpietiekams un tev taisnība,arī slinks!
Ja nespēju domu izteikt dažos nepaplašinātos teikumos,diskusiju nemaz neuzsāku.Un pēc pāris postiem man jau ir apnicis un kā tu saki,notinos.
Varbūt par to nulli ar tev tainība!Bet tu draudziņ brauc kapitālākajos mīnusos!
13.oktobris 2017, 23:51 | links
 
Man nav ne mazākās intereses par anonīmiķiem kuru pienesums saitam pa vairākiem gadiem ir apaļa 0
13.oktobris 2017, 23:41 | links
 
Sulla ar to es gribēju teikt,ka tev nav problēmu noskaidrot manu identitāti.Pazvani saviem draugiem!Pajautā,kurš tevi te ....Gan jau kāds pateiks priekšā.
Zini,man gan par tevi nekāda interese nav,pietiek palasīties.
13.oktobris 2017, 23:36 | links
 
Es neslēpju ne savu vārdu ne uzvārdu, tas ir redzams ievietotajā video, ko jebkurš var apskatīt kas ienāk manā profilā ;) Un nekad neesmu tiecies būt plaši atpazīstams, tā ka man nesatrauc popularitāte. Runa jau iet par anonīmiem dirsējiem.
13.oktobris 2017, 23:31 | links
 
Sulla,
Savu identitāti slēpj tikai tukšdirsēji, teikt nav ko, tik pa retam ienākt un uzdirst un notīties.

Pēc šiem Taviem vārdiem, un dažiem rakstiem man, gribās teikt - ANALFABĒTS un PIMPIS Tu esi!!!
Ja Tu domā, ka "lašveidīgo" makšķernieku saimē ar segvārdu Sulla, Tu esi baigi atpazīsatms?, tad baigi maldies(maigi sakot)...
13.oktobris 2017, 23:27 | links
 
Pasarg dies uztraukties par anonīmiķiem, par tiem var tikai ierēkt, īpaši pēc tādām pērlēm "lielākā daļa mani zin,vai vismaz nojauš,kas raksta" :) Savu identitāti slēpj tikai tukšdirsēji, teikt nav ko, tik pa retam ienākt un uzdirst un notīties.
13.oktobris 2017, 23:21 | links
 
Sermuksi.
Es Tevi nezin. Un zin, man ar to pietiek
13.oktobris 2017, 23:19 | links
 
Neuztraucies,lielākā daļa mani zin,vai vismaz nojauš,kas raksta!Un nekādu noslēpumu man arī nav!Atšķirībā no tevis,muļķības te nerakstu.
13.oktobris 2017, 23:15 | links
 
Oh šie anonīmie troļluki :)
13.oktobris 2017, 23:08 | links
 
Abavniek,esi mierīgs,Sulla pat desmito daļu nav noslājis gar upi,kā te dažs labs.Un kaut kur sagrāpstītu informāciju nespēj savilkt kopā ar notiekošo dabā.Lielākā daļa viņa stāstu ir paša fantāzija. Internetmakšķernieks parastais.
13.oktobris 2017, 22:56 | links
 
Draugs mans, kāda vikipēdija, tu parasti tā dari ? Par ūdru dzīvi ir lasīts ļoti daudz dažādu valstu zinātnieku pētījumos, arī mūsu pašu. Ir arī redzētas pietiekami daudz dok. filmas. Esmu jau agrāk saskāries ar mednieku ierasto plātīšanos, neko vairāk par cūkām un briežiem sēžot tornī caur optisko tēmekli nav redzējuši, bet saprotams spečuki zooloģijā daudz lielāki par jebkuru pētnieku..

Sulla, 13.oktobris 2017, 22:46

Varu tikai atkārtoties - lasi visu ko šeit raksta, nevis caur rindām...
Atkārtojoties, - par kažokzvēriem, lūdzu PM
13.oktobris 2017, 22:51 | links
 
Draugs mans, kāda vikipēdija, tu parasti tā dari ? Par ūdru dzīvi ir lasīts ļoti daudz dažādu valstu zinātnieku pētījumos, arī mūsu pašu. Ir arī redzētas pietiekami daudz dok. filmas. Esmu jau agrāk saskāries ar mednieku ierasto plātīšanos, neko vairāk par cūkām un briežiem sēžot tornī caur optisko tēmekli nav redzējuši, bet saprotams spečuki zooloģijā daudz lielāki par jebkuru pētnieku..
13.oktobris 2017, 22:46 | links
 
Un jā, nejau Sullu mācīsiet....

Džeki, teorija, wikip, un google ir viens, prakse un gadi pie upēm ir kas cits. Tas tā
Nekā personīga
13.oktobris 2017, 22:43 | links
 
Joopcik... :)

Diskusijas , piršanās ( ja zin,par ko un ko runā) ir forša lieta.

Es piemēram,palasot, šo visu, diez gan daudz ko jauna sadzirdēju, ko nezināju.

P.s. paldies vīri, ir interesanti, paklausīties - "iz dzīves stāstus". Nrvid ierastos - jo dārgāks jo labāks!

Ne asaku visiem
13.oktobris 2017, 22:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager