Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Edgars_P [03.01.18]: Rīt ir iespēja piebiedroties copei uz Salacu izbraukšu no Rīgas, Purvciema ap 8:30 sīkāks info privāti.
Sveiks, vai ir zināms kāds līmenis un krāsa ūdenim Salacā?
3.janvāris 2018, 15:33 | links
 
Rīt ir iespēja piebiedroties copei uz Salacu izbraukšu no Rīgas, Purvciema ap 8:30 sīkāks info privāti.
3.janvāris 2018, 15:14 | links
 
un ka jau katru gadu atkal musars gaujas krastos..:(
3.janvāris 2018, 14:33 | links
 
Vai Irbes upe ir atgajusi savos krasto atpakal jo kadas 3nedelas atpakal upe pluda pa mezu
3.janvāris 2018, 14:27 | links
 
Tie noteikti bijuši līdaku kjērāji uz dzīvo :D
3.janvāris 2018, 11:56 | links
 
akmens [03.01.18]: Tās iestaigātās takas gar upi, zem ūdens bija?
Tur jau tā lieta, ka pie augsta līmeņa tas bijis. Apmēram 320cm pēc meteo.lv
3.janvāris 2018, 11:42 | links
 
Tās iestaigātās takas gar upi, zem ūdens bija?
3.janvāris 2018, 11:12 | links
 
Ja nelīs, tad pēc nedēļas var mēģināt.
3.janvāris 2018, 11:09 | links
 
Kads Irbe līmenis bija upe vairs par mežu nepluda
3.janvāris 2018, 10:53 | links
 
Inspektori iebradājuši
2.janvāris 2018, 22:03 | links
 
Kuha [02.01.18]: Šodien gribēju noķert zivi ar pumpām, bet ne ar sarkanām. Mērķa zivs klusēja, bet knapmēra forelīte pieķērās. Lai nu kā, gads atklāts ar smalku zivi, kas peld tālāk. Upe- it kā slepena, bet baigi nopēdota, ktm! Un tās nav tikai divu atļauto dienu pēdas, bandīti ķēruši arī lieguma laikā
Vakar biju Irbē, tur tādas takas iestaigātas, ka sievieti ar augstpapēdenēm varētu uz copi ņemt līdzi :DD
2.janvāris 2018, 19:38 | links
 
Šodien gribēju noķert zivi ar pumpām, bet ne ar sarkanām. Mērķa zivs klusēja, bet knapmēra forelīte pieķērās. Lai nu kā, gads atklāts ar smalku zivi, kas peld tālāk. Upe- it kā slepena, bet baigi nopēdota, ktm! Un tās nav tikai divu atļauto dienu pēdas, bandīti ķēruši arī lieguma laikā
2.janvāris 2018, 19:13 | links
 
[quote=510887]Spriežot pēc sejasgrāmatas tad gan Gauja gan Salaca šodien ir devīga un bildes

Vo,a ko es saku.Tik protams,ka ir zinámas grútíbas ar atzíshanos....PM labák
1.janvāris 2018, 17:39 | links
 
Spriežot pēc sejasgrāmatas tad gan Gauja gan Salaca šodien ir devīga un bildes par to liecina!!! Kas māk tam nāk!
1.janvāris 2018, 17:36 | links
 
Es kjeru uzreiz 2.diená péc ledus izieshanas un veiksmígi.Ir stipra straume,kafija.Mazajás upés.
Agrak to nezináju,kamér pats nepárbaudiju.
1.janvāris 2018, 17:33 | links
 
Tak es ļoti labi zinu, kur viņš stāv.
Vietas sen jau ir atstrādātas, katru gadu ķeru prakstiski tur pat. Nu necelsies viņš augšā šitādā kafijā un negrābs.

Ja Siguldā rāda 1.2 metri virs normas, tad droši var palikt mājās. Tā tas vienmēr ir bijis. Nokapāju visus hotspotus sākot no Siguldas līdz pat Ādažiem. Tā arī nevienu nesastapu. Ir safilmēts video, bet kāda jēga publicēt, divu dārzeņu apgarotās sarunas nevienu neinteresē.

Sulla ja gribi rīta braukt, saki kur pieripot, man visa diena brīva. Tu man savus spotus, es tev savus. :D
1.janvāris 2018, 17:29 | links
 
Var nokjert arí tagad,bet ir viens bet...jázina,kur vinjs stáv.Straume,dulkjis t.i. poh.
Tápéc vieglák ir saganít mazákajás upés.
Aptuveni ká ar karpu,ja atrodi celju pa kurieni vinja iet,tad esi zirgá,D
1.janvāris 2018, 17:13 | links
 
pagājos šodien gar Gauju daźus kilometrus, zābaciņi īsi bij apāvušies, netikt pie zaļsvārcītes, ij nenostàties,neiebrist tik tāļi. Valmieras pusē virs metra + duļķītis.
skutans, 1.janvāris 2018, 16:51


Nu uz Gauju laist man pašlaik doma nav, lai nokrītas līmenis. Ir citas kompaktākas vietiņas kur atrast zivi šāda laikā daudz vieglāk.
1.janvāris 2018, 17:05 | links
 
Copes protams nav un nebūs pie šādiem apstākļiem.
MartinsSi, 1.janvāris 2018, 15:18

Ir noķerti arī šādos laikapstākļos. Tik ja vasarā lietains laiks man tīri labi patīk, tad ziemā šitāds slapjš drūmeklis riebj, un naktī pārāk daudz bij izdzerts lai kur dotos šodien. Steigties nav kur, rīt solās būt smukāks laiks, varētu uzspīdēt pat saulīte.

Sulla, 1.janvāris 2018, 16:24


Ja labi satērpjās ir ok, pagājos šodien gar Gauju daźus kilometrus, zābaciņi īsi bij apāvušies, netikt pie zaļsvārcītes, ij nenostàties,neiebrist tik tāļi. Valmieras pusē virs metra + duļķītis.
1.janvāris 2018, 16:51 | links
 
Copes protams nav un nebūs pie šādiem apstākļiem.
MartinsSi, 1.janvāris 2018, 15:18


Ir noķerti arī šādos laikapstākļos. Tik ja vasarā lietains laiks man tīri labi patīk, tad ziemā šitāds slapjš drūmeklis riebj, un naktī pārāk daudz bij izdzerts lai kur dotos šodien. Steigties nav kur, rīt solās būt smukāks laiks, varētu uzspīdēt pat saulīte.
1.janvāris 2018, 16:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager