Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Sveiki!
Gribēju apvaicāties - kādus kātus jūs izmantojat lašu/taimju copei?
Jautāju tieši par konkrētiem modeļiem, jo testu/garumu apzinos kādu man vjg :D
Meklēju kaut ko nu jau līdz 70eur, balistic x sea trouts iepatikās - bet veikalā esošo kātiņu kvalitāte nevisai..
Tā kā lūdzu padalīties ar pieredzi, paldies!! :)
18.decembris 2017, 14:27 | links
 
Laši narsto maliķi strada inspektori ed ikrus......)))) un makšķernieki gaida jauno gadu.
20.oktobris 2017, 08:52 | links
 
Kas ar lašiem tagad upēs notiek?
19.oktobris 2017, 18:52 | links
 
Sezonas pēdējā diena sanāca visai interesanta un rezultatīva, bet sīkāk zem B I L D E S

2.oktobris 2017, 00:25 | links
 
Nu tad rīt vēl pēdējo šāvienu, cerams būs! Jo pagaidām kaut kā pašvak, mazāk par zivi uz 1 braucienu. Ūdens mazajās upēs gluži kā 2010.tajā kad raibie jau septembra trešajā nedēļā bija smuki sagājuši. Cerēju jau ka būs līdzīgi, bet tomēr kaut kas nav.
29.septembris 2017, 23:15 | links
 
Trīs reizes esmu bijis un tikai viena, iespējams, pareizā cope bijusi :( Protams, pa kādai ļeidakai un zanģikam arī ir dabūts, bet pie "pareizās" zivs netieku. Redzu, ka lec, zinu 100%, ka tur sēž, kur metu, bet āst negrib.
Padalieties ar saviem novērojumie - uz ko labāķ ņem? Vobleris, rotiņš, vai šūpiņš? Skābas krāsas, vai dabīgas?
Uz vobleriem rudenī man nav pieteicies neviens spožais, kaut gan arsenālā ir "pareizās" lietas no Smith, ZipBaits, Jb utt., un citu sugu zives labprāt tos nogaršo laiku pa laikam.
29.septembris 2017, 18:40 | links
 
Gaujinieks [27.09.17]: Sveiki, varbūt variet ieteikt kādu lašu kātu cenā līdz 60eur, ar kuru būtu ērti darboties Gaujā (pārsvarā ar rotiem) paldies!!
Kāda no DAM sērijām . Relatīvi lēti un ilgi kalpo. DAM Nanoflex 2 bet uz atlaidēm - Dkorejā redzēju pa aptuveni 70euro. Katrā ziņā baigas bomis
29.septembris 2017, 15:04 | links
 
izlasi vēstuli
28.septembris 2017, 07:24 | links
 
Sveiki, varbūt variet ieteikt kādu lašu kātu cenā līdz 60eur, ar kuru būtu ērti darboties Gaujā (pārsvarā ar rotiem) paldies!!
27.septembris 2017, 12:42 | links
 
Jūra ir bezpersoniska? Es ari kādreiz tā domāju. Dažus gadus atpakaļ manas domas mainijās. Jūra tik no virspuses tāda šķiet. Jūrai ir savs šarms, upēm savs. :)
25.maijs 2017, 07:24 | links
 
Piekrītu! Ja mani neņemtu līdz par ''kantētāju'', pats to nevarētu atļauties - pārāk dārgs prieks. Man labāk patīk dzenāt doršu, bet, ja komanda izvēlas velci, tad jāsēž un jāgaida spoles tirkšķi...
25.maijs 2017, 06:58 | links
 
Jā tas turīgiem opjiem kam viss apnicis, sēdi krēslā, malko konjaku, sauļojies un gaidi kad kāts salieksies :)
24.maijs 2017, 23:42 | links
 
Gluži tā jau nav, tikai atskaites neraksta. Liepājnieki jūrā gandrīz katru dienu (kad var ieiet) ceļ ārā no 5 līdz padsmit kilogramīgus uz velci.

skiperis, 24.maijs 2017, 09:25

Jūras cope ir cita tēma. Jā, zivis skaistas- baltas un lielas, taču es labāk nenoķeru neko upē, nekā noķeru milzīgā bezpersoniskā jūrā. Velcēšana, ierobežotas iebraukšabas iespējas(vēja dēļ), milzīgi ieguldījumi- tas nav man(un arī daudziem citiem). Pārbaudīts.
24.maijs 2017, 22:50 | links
 
Gluži tā jau nav, tikai atskaites neraksta. Liepājnieki jūrā gandrīz katru dienu (kad var ieiet) ceļ ārā no 5 līdz padsmit kilogramīgus uz velci.
24.maijs 2017, 09:25 | links
 
Sveiki.
Man arī liekas ka slikta sezona.
Esmu bijis vairākas reizes ezerā Nedzis, viena cope, 51 cm un tas arī viss.
Arī Inešu upē klusums.
Pats vēl neesmu bijis bet laikam jau arī ezerā Inesis nav bijuši nekādi brangie lomi. :(
Nu nekas, mierinu sevi ar domu ka drīz būs jāķer Asaris :D
24.maijs 2017, 09:25 | links
 
... šogad neviens neko nav noķēris, sūdīga sezona laikam.
24.maijs 2017, 05:36 | links
 
Ja sogad Irbe kluse esmu kadas 5 reizes pa tukso aizbraucis.

sandis88, 31.marts 2017, 20:46


kas ir 5 reizes, sīkums. Zinu cilvēkus kas ir vairāk reizes tukšā braukuši uz Gauju, Salacu, bet tāpēc jau neapgalvoja ka togad tur nekā nav :)
31.marts 2017, 23:14 | links
 
Ja sogad Irbe kluse esmu kadas 5 reizes pa tukso aizbraucis.
31.marts 2017, 20:46 | links
 
Nesapriecājies. Irbē šogad klusums.
31.marts 2017, 20:15 | links
 
Drīkst, paturēt lomā gan ne.

Sulla, 31.marts 2017, 16:53
Es jau domāju sporta pēc,jo nāksies nedēłu dzīvot tanī galā,nēesmu nekad vilcis taimiñu,galjai uz tirgu varu nopirkt.
31.marts 2017, 17:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager