Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Ar sekumiem,tikai sūdos vari iegrābties!
2.novembris 2019, 21:14 | links
 
Pie zema līmeņa,nārsts ir produktīvāks.

sermuksis, 2.novembris 2019, 21:01

Ar cecumiem, token, kā saki!
Zivtiņa ar vairāk ieskries!
2.novembris 2019, 21:04 | links
 
Pie zema līmeņa,nārsts ir produktīvāks.
2.novembris 2019, 21:01 | links
 
līmenis tiešām labais,vēl trīs dienas sola labu lietutiņu kas vēl piedos klāt,klopējās jau nedēļu atpakaļ,tad vēl varēja redzēt,tagad ņikā neredz
2.novembris 2019, 19:43 | links
 
Prieks par pašreizējo ūdens līmeni lašupēs- tīklus ielikt nevar, par šaušanu pat nerunājot! Dipadu-dapadu iet vaļā bez problēmām :)
2.novembris 2019, 19:30 | links
 
velviens kadrs raudātājs. Tak brauc un spiningo no Strenčiem uz augšu kamēr nelabi paliek!!! Gauja jums kur beidzas, princeses ibio?

aluspinte, 25.oktobris 2019, 00:10[/quote]

Precīzi. :) Gauja beidzas (ietek jūrā) netālu no manas mājas un tādēļ braukt uz Strenčiem neredzu nekādu vajadzību. Un ar veselību arī viss ir OK :) Es tikai izteicu savu viedokli. Varat piekrist, varat nepiekrist, taču elementāru pieklājību novēlu ievērot. Ne asakas!
25.oktobris 2019, 23:31 | links
 
Tas kā pie Leišiem būtu vispareizāk.
25.oktobris 2019, 19:03 | links
 
Gaujā vispār jebkādus spiningošanas liegumus vajadzētu atcelt, jo tā ir valstiska debilisma izpausme. Lašiem (uz nārstu kāpjošajiem) - liegums līdz tam pašam jaunajam gadam, un viss. Ja nogrābj ar lasi lieguma laikā - olu nost. Vai abas.
25.oktobris 2019, 17:17 | links
 
Liegumu jums tāpat atstās,tik pavasarī un ziemā maksāsiet.
25.oktobris 2019, 17:08 | links
 
Ieviesiet reiz to licenzēto lašveidīgo ķeršanu un atceliet stulbo aizliegumu no 1.oktobra, Gaujā, makšķerēt ar mākslīgo ēsmu. Tipa "laši nāk", dēļ nedrīkst ķert nedz asari, nedz zandartu. Neinteresē man tā zivs nedz dzīva upē, nedz fasēta veikala plauktā. Jā, protams. Var jau "mētāt" slieku vai beigtu renģi un pirms katra metiena izkrāsot ar flomīšiem, lai uzminētu, kas tai dienā ir topā.
Nesatraucies,ieviesīs, bet tas būs ,ka maksāsi ,kad tagad varēja spiningot, liegums jau paliks ,tāpat nevarēsi,ja nu decembri atļaus.
Raimis202, 24.oktobris 2019, 11:53
25.oktobris 2019, 17:05 | links
 
Es ar par tām indulgencēm.
25.oktobris 2019, 15:47 | links
 
Galīgi nepareizi mani saprati. Es par licencēm, lai tik nav uz Strenčiem jābrauc!

IESACEJSJ, 25.oktobris 2019, 12:09


Tas gan ,par licencēm un mk ir savs viedoklis, ka no tām lielākai daļu copmanu vispār nav ne silti ne auksti , tik maksā.
25.oktobris 2019, 12:54 | links
 
Tad jau pēc tās loģikas , tie kas dzīvo ,pimēram , zemgalē ir jābrauc uz tuvāko vietu ne ? I "po uz aizliegumu? " vai tad tad citēju tavus vārdus" braukt uz Srenčiem gudriniek?

Galīgi nepareizi mani saprati. Es par licencēm, lai tik nav uz Strenčiem jābrauc!
25.oktobris 2019, 12:09 | links
 
velviens kadrs raudātājs. Tak brauc un spiningo no Strenčiem uz augšu kamēr nelabi paliek!!! Gauja jums kur beidzas, princeses ibio?

Ja dzīvo Carnikavā 200 metrus no upes, tad braukt uz Srenčiem gudriniek?

IESACEJSJ, 25.oktobris 2019, 09:39

Tad jau pēc tās loģikas , tie kas dzīvo ,pimēram , zemgalē ir jābrauc uz tuvāko vietu ne ? I "po uz aizliegumu? " vai tad tad citēju tavus vārdus" braukt uz Srenčiem gudriniek?
25.oktobris 2019, 11:46 | links
 
velviens kadrs raudātājs. Tak brauc un spiningo no Strenčiem uz augšu kamēr nelabi paliek!!! Gauja jums kur beidzas, princeses ibio?

Ja dzīvo Carnikavā 200 metrus no upes, tad braukt uz Srenčiem gudriniek?
25.oktobris 2019, 09:39 | links
 
Ieviesiet reiz to licenzēto lašveidīgo ķeršanu un atceliet stulbo aizliegumu no 1.oktobra, Gaujā, makšķerēt ar mākslīgo ēsmu. Tipa "laši nāk", dēļ nedrīkst ķert nedz asari, nedz zandartu. Neinteresē man tā zivs nedz dzīva upē, nedz fasēta veikala plauktā. Jā, protams. Var jau "mētāt" slieku vai beigtu renģi un pirms katra metiena izkrāsot ar flomīšiem, lai uzminētu, kas tai dienā ir topā.

Raimis202, 24.oktobris 2019, 11:53

velviens kadrs raudātājs. Tak brauc un spiningo no Strenčiem uz augšu kamēr nelabi paliek!!! Gauja jums kur beidzas, princeses ibio?
25.oktobris 2019, 00:10 | links
 
Ieviesiet reiz to licenzēto lašveidīgo ķeršanu un atceliet stulbo aizliegumu no 1.oktobra, Gaujā, makšķerēt ar mākslīgo ēsmu. Tipa "laši nāk", dēļ nedrīkst ķert nedz asari, nedz zandartu. Neinteresē man tā zivs nedz dzīva upē, nedz fasēta veikala plauktā. Jā, protams. Var jau "mētāt" slieku vai beigtu renģi un pirms katra metiena izkrāsot ar flomīšiem, lai uzminētu, kas tai dienā ir topā.
24.oktobris 2019, 11:53 | links
 
Vai kāds pačukstēs no kura datuma sāks tirgot licences uz Salacu?

PiNky, 24.oktobris 2019, 10:07

Vēl jau nav apstiprināts jaunais licencētās makšķerēšanas nolikums. Esošais beidzas 31. decembrī.
24.oktobris 2019, 10:20 | links
 
Vai kāds pačukstēs no kura datuma sāks tirgot licences uz Salacu?
24.oktobris 2019, 10:07 | links
 
BrunoL [19.10.19]: Ja jau resursi atļauj paturēt lomā lašveidīgo, tad vienkāršāk būtu veikt izmaiņas MN un to ļaut.
Tieši tā. Bet viss kā jau Latvijā-ne sašam ne pašam!
19.oktobris 2019, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager