Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Brencis21 [18.10.19]: swordfish216 [14:02]: Un likumi tas ir liegumi ir tāpēc ka ir daudzi copētāji kuru dēļ ja noķers to pašu lasi lieguma laikā metīs krūkos nevis atpakaļ upē. Tā ir tāda kultūra, un līdz ar to attiecīgie liegumi. Protams ar gadu mazāk un mazāk paliek tādu gudrinieku, bet pateicoties CCCP kultūrai un visatļautībām attiecīgām personām līdz šim notiek daudz kur tāds bardaks. Lai mainītos attieksme pret visu ir jāpāriet vairākām paaudzēm un tad tikai varbūt kaut kas mainīsies. Mums līdz Rietumu kultūrai vēl augt un augt. Labs piemērs ir piecūkotās piekrastes. Tas vien jau ko izzsaka par citu kultūru un attieksmi pret dabu. Par tālāko pat nav ko sākt runāt.Demagog, atgādināšu : tais laikos liegums bija LIEGUMS, nevis skaldi cik sirds kāro un prāts ļauj nārsta laikā. Tais gados un Neatkarīgās valsts gados līdz 2012 ja nemaldos arī bij spēkā , liegums spiningot līdz 1.05 un no laivām drīkstēja tik no 1.06 , lūk visiem ,, mammu bučotājiem,, atbilde: kāpēc agrāk zivis bija, tagad ,, panaceju,, redz tikai c&r , kas ir smieklīga valkājot lielās līdakas ar džerkiem un cūkām izplēstām rīklēm, tad bildējot visās pozās un tad lepni paziņot , atlaidu. Klauni un cirks!
Bet ko darīt ar to lielo līdaku. Esmu vienu reizi mūžā tādu paņēmis. Kļūda kļūda.
Gastranomiski nespēju iedomāties kā tādu pagatavot. Ko tu ar tādām dari? Mal kotletēs?
18.oktobris 2019, 15:45 | links
 
Brencis21 [18.10.19]: Piemēri tālu nav jāmeklē, kā ,, rietumu kultura,, darbojas. Kas tie par makšķerniekiem? Zemmērus atlaist, lielo ja gribas, paturot tās kas tiks pagatavotas, bet tikai ķert ,, prieka un savu mazohistisko vēlmju apmierināšanai,, !????
Jā to es saprotu , īsta rietumnieku kultūra.
:DDDD
Kur tādi idioti kā luters rodas?????
18.oktobris 2019, 15:33 | links
 

Piemēri tālu nav jāmeklē, kā ,, rietumu kultura,, darbojas. Kas tie par makšķerniekiem? Zemmērus atlaist, lielo ja gribas, paturot tās kas tiks pagatavotas, bet tikai ķert ,, prieka un savu mazohistisko vēlmju apmierināšanai,, !????
Jā to es saprotu , īsta rietumnieku kultūra.
:DDDD
18.oktobris 2019, 15:18 | links
 
swordfish216 [18.10.19]: Un likumi tas ir liegumi ir tāpēc ka ir daudzi copētāji kuru dēļ ja noķers to pašu lasi lieguma laikā metīs krūkos nevis atpakaļ upē. Tā ir tāda kultūra, un līdz ar to attiecīgie liegumi. Protams ar gadu mazāk un mazāk paliek tādu gudrinieku, bet pateicoties CCCP kultūrai un visatļautībām attiecīgām personām līdz šim notiek daudz kur tāds bardaks. Lai mainītos attieksme pret visu ir jāpāriet vairākām paaudzēm un tad tikai varbūt kaut kas mainīsies. Mums līdz Rietumu kultūrai vēl augt un augt. Labs piemērs ir piecūkotās piekrastes. Tas vien jau ko izzsaka par citu kultūru un attieksmi pret dabu. Par tālāko pat nav ko sākt runāt.
Demagog, atgādināšu : tais laikos liegums bija LIEGUMS, nevis skaldi cik sirds kāro un prāts ļauj nārsta laikā. Tais gados un Neatkarīgās valsts gados līdz 2012 ja nemaldos arī bij spēkā , liegums spiningot līdz 1.05 un no laivām drīkstēja tik no 1.06 , lūk visiem ,, mammu bučotājiem,, atbilde: kāpēc agrāk zivis bija, tagad ,, panaceju,, redz tikai c&r , kas ir smieklīga valkājot lielās līdakas ar džerkiem un cūkām izplēstām rīklēm, tad bildējot visās pozās un tad lepni paziņot , atlaidu. Klauni un cirks!
18.oktobris 2019, 14:31 | links
 
Un likumi tas ir liegumi ir tāpēc ka ir daudzi copētāji kuru dēļ ja noķers to pašu lasi lieguma laikā metīs krūkos nevis atpakaļ upē. Tā ir tāda kultūra, un līdz ar to attiecīgie liegumi. Protams ar gadu mazāk un mazāk paliek tādu gudrinieku, bet pateicoties CCCP kultūrai un visatļautībām attiecīgām personām līdz šim notiek daudz kur tāds bardaks. Lai mainītos attieksme pret visu ir jāpāriet vairākām paaudzēm un tad tikai varbūt kaut kas mainīsies. Mums līdz Rietumu kultūrai vēl augt un augt. Labs piemērs ir piecūkotās piekrastes. Tas vien jau ko izzsaka par citu kultūru un attieksmi pret dabu. Par tālāko pat nav ko sākt runāt.

swordfish216, 18.oktobris 2019, 14:02

+++
18.oktobris 2019, 14:17 | links
 
Tieši tā. Paskatieties kaut vai to kas jau gadiem pie Gaujas darās.
18.oktobris 2019, 14:06 | links
 
Un likumi tas ir liegumi ir tāpēc ka ir daudzi copētāji kuru dēļ ja noķers to pašu lasi lieguma laikā metīs krūkos nevis atpakaļ upē. Tā ir tāda kultūra, un līdz ar to attiecīgie liegumi. Protams ar gadu mazāk un mazāk paliek tādu gudrinieku, bet pateicoties CCCP kultūrai un visatļautībām attiecīgām personām līdz šim notiek daudz kur tāds bardaks. Lai mainītos attieksme pret visu ir jāpāriet vairākām paaudzēm un tad tikai varbūt kaut kas mainīsies. Mums līdz Rietumu kultūrai vēl augt un augt. Labs piemērs ir piecūkotās piekrastes. Tas vien jau ko izzsaka par citu kultūru un attieksmi pret dabu. Par tālāko pat nav ko sākt runāt.
18.oktobris 2019, 14:02 | links
 
Brencis21 [18.10.19]: urmaas [54m]: Kur ir uzbrauciens? :)
Pats copēju daudz un dažādās vietās. LV ir maz ūdeņu kuros neesmu copējis. Īpaši neskrienu uz LM vietām.
LV ar copi ir kā ir. Nepamatotu liegumu jūra. Viens no tiem ir spiningošanas liegums! Normālās attīstītās valstīs ir liegums uz zivi, nevis uz makšķerēšanas veidu! Tas viss dēļ mūsu bāleliņu negausības.Tad paskaidro , kā tavs attīstīto valstu likums ,, strādā ,, uz līdaku nārsta laiku? Kad ar 130mm vobleriem ar trim āķiem, pa seklajām,, pļavām,, it kā ķer asarus, bet nez kāpēc tik līdakas ķeras!?
:DDDD kā tad ir ar tiem rīkiem un zivīm?
Tā notiek postpadomju republikās. Citur to neredzēsi.
18.oktobris 2019, 13:27 | links
 
urmaas [18.10.19]: Kur ir uzbrauciens? :)
Pats copēju daudz un dažādās vietās. LV ir maz ūdeņu kuros neesmu copējis. Īpaši neskrienu uz LM vietām.
LV ar copi ir kā ir. Nepamatotu liegumu jūra. Viens no tiem ir spiningošanas liegums! Normālās attīstītās valstīs ir liegums uz zivi, nevis uz makšķerēšanas veidu! Tas viss dēļ mūsu bāleliņu negausības.
Tad paskaidro , kā tavs attīstīto valstu likums ,, strādā ,, uz līdaku nārsta laiku? Kad ar 130mm vobleriem ar trim āķiem, pa seklajām,, pļavām,, it kā ķer asarus, bet nez kāpēc tik līdakas ķeras!?
:DDDD kā tad ir ar tiem rīkiem un zivīm?
18.oktobris 2019, 13:22 | links
 
Kur ir uzbrauciens? :)
Pats copēju daudz un dažādās vietās. LV ir maz ūdeņu kuros neesmu copējis. Īpaši neskrienu uz LM vietām.
LV ar copi ir kā ir. Nepamatotu liegumu jūra. Viens no tiem ir spiningošanas liegums! Normālās attīstītās valstīs ir liegums uz zivi, nevis uz makšķerēšanas veidu! Tas viss dēļ mūsu bāleliņu negausības.
18.oktobris 2019, 12:33 | links
 
Un ja kas es jūrasvalim atbildēju, bet tu uzbrauc kāpēc tu nevari copēt mīļākās vietas. Tāda sajūta ka sarakstos ar vienu un to pašu cilvēku, bet ar citiem nikiem.
18.oktobris 2019, 12:19 | links
 
Man ko tagad katram lietotājam personīgi jājautā kur viņam labāk copēt. Es izteicu vispārēju viedokli. Jo ar liegumu nesākas pasaules gals. Ko tagad ja pavasarī nevar ķert līdakas ko ar raudāt ka nevaru to ķert, ir daudz citu sugu zivju ko tajā laikā un citā vietā varu ķert. Nu labi nevaru ķert eju medīt kaut vai tos pašus bebrus. Man ir ar ko aizpildīt brīvo brīdi.
18.oktobris 2019, 12:16 | links
 
swordfish216 [18.10.19]: Es pats daudz ķeru Daugavā, bet ja būtu liegums ne raudātu, jo pietiek gan citu mazāku upju un ezeru apkārt kur veiksmīgi var ķert sev vēlamās zivis. Tas liegums ir jums jau sen un ko dirsties tagad ka redz nevar copēt sev vēlamās vietas. Sen varējāt uz lieguma laiku atrast jaunas copes vietas. Vai tomēr kaut kas slēpjas zem mīļākām vietām vai slinkums meklēt ko jaunu. Man nav problēmu aizbraukt uz jebkuru Latgales ūdenstilpņi un tur copēt. Tad kādas problēmas ir jums.
:)
Pirms spried par otru, uzzini par viņu! :)
18.oktobris 2019, 10:31 | links
 
Es pats daudz ķeru Daugavā, bet ja būtu liegums ne raudātu, jo pietiek gan citu mazāku upju un ezeru apkārt kur veiksmīgi var ķert sev vēlamās zivis. Tas liegums ir jums jau sen un ko dirsties tagad ka redz nevar copēt sev vēlamās vietas. Sen varējāt uz lieguma laiku atrast jaunas copes vietas. Vai tomēr kaut kas slēpjas zem mīļākām vietām vai slinkums meklēt ko jaunu. Man nav problēmu aizbraukt uz jebkuru Latgales ūdenstilpņi un tur copēt. Tad kādas problēmas ir jums.
18.oktobris 2019, 09:57 | links
 
Jurasvalis [18.10.19]: Lasis arī lv var nebūt ..nafig viņu vajag ..es nevaru oficiāli Gauja līdakas un asarus špiningot
Ko raudi, toties vari tos ķert, pavasara nārsta lieguma laikā. Vai nav feini? :))))
18.oktobris 2019, 08:29 | links
 
swordfish216 [18.10.19]: Ko Latvijā nav citu ūdenstilpju kur var veiksmīgi copēt sev vēlamās zivis.
Nosauc kaut vienu iemeslu, kāpēc man makšķerniekam vulgaris, būtu jāpamet sev iemīļotā copes vieta?
18.oktobris 2019, 08:20 | links
 
Ko Latvijā nav citu ūdenstilpju kur var veiksmīgi copēt sev vēlamās zivis.
18.oktobris 2019, 08:11 | links
 
Lasis arī lv var nebūt ..nafig viņu vajag ..es nevaru oficiāli Gauja līdakas un asarus špiningot
18.oktobris 2019, 08:02 | links
 
Paldies par padomu, bet tādu padomu nevajag. Nēesmu izsalcis, atšķirībā no dažiem indivīdiem. Esmu dabas cilvēks un patīk novērot, priecāties ka ir dzīvība un sirdi silda tā dzīvība. Bet nevis pie pirmās izdevības nogalināt. Tāpēc diemžēl daudz kur pie mums ir tā kā visu grābj un iznīcināt ka tik man labi a kas būs rīt kaut vai pasaules gals.
18.oktobris 2019, 07:47 | links
 
swordfish216 [17.10.19]: Interesanti būtu dzīvajā pavērot kā lasis nārsto. A tā TV un tikai.
Aizbrauc uz foreļupi kurā ietek lašupē kādā ..ej skaties ,gan kkur ieraudzīsi..ieliec kabatā dakšiņu un makgaivereni ..kātu atradīsi no krūma
18.oktobris 2019, 07:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager