Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
laba summa aizies večiem kabatā
20.oktobris 2010, 15:44 | links
 
Runā ,ka pagājušas nedēļas nogalē viens vīriņš ir nojūgts Salacā ar lasi,par ikriem vien ir veikts uzrēķins veseli 4500ls:(
20.oktobris 2010, 15:38 | links
 
Cemerētājiem iet labāk kā spiningotājiem. Bet kopumā zivju maz. Ja gribi redzēt kā nārsto - - aizej uz stūri pretī Vetklīnikai , tur pustundu atpakaļ lasene meta spoguli, tāda ap 5-6 kg. Makšķeri vari līdz neņemt jo to vietu un arī citas pieskata cauru diennakti
20.oktobris 2010, 15:35 | links
 
Man no tiem HES jau dzirdēt BESS :)))
Varb;ut kāds var kautko pastāstīt par ventu ?! Ir kāds spiningotājs kautko arī dabūjis ?:)))
20.oktobris 2010, 13:01 | links
 
Izlasīju tos saistošos noteikumus - tā arī nesapratu. Shēma un teksts ir par 700m zem HESa. Bet tās biedrības informatīvajā zīmē - līdz Sausajai Daugavai! Kā tad tur īsti ir?
20.oktobris 2010, 09:57 | links
 
arī pīlēm vajdzētu aizliegt rīt lašu ikrus, jau pa kādai ganās , drīz būs;)
20.oktobris 2010, 09:53 | links
 
Atvainojos par kļūdam, bet ko tu steigai padarīsi :D
20.oktobris 2010, 09:51 | links
 
Nepatīk jau tas ka tiešām dzudz radībais aiziet bojā. Un neticu ka ūdens režīmu nevar cilvēcigāk sakārtot, jo par piemēru otrais Hes uz Gaujas, tas aizsprosts jau ir bijis pat nezinu no kuriem gadiem jo uz ūdnes un tadas paās turbīnas tur strādāja ūdens dzirnavas, bet nu ūdeni tā neraustija kā tagad, Tiklīdz ucēla HES tā aiziet var vairs nepirkt garos zābakus jo pietik ar īsajiem lai pārvietotos par upi. Žēl arī tas ka visas zivju resursu atjaonošanas, varbūt es par kaut kadu nezinu, bet notiek tieši pierīgas ūdeņos, par laukiem aizmirst. Laikam šeit copmaņi nedzīvo, vai arī viņiem japietiek ar karūsiņām no piemājas dīķiem. Tiešām nebūtu nekas pret, un domāju tā arī daudziem no Jums ja varētu tā pat kā Ogres upi atjauno tā mēģināt atjaunot Tirzu, jo cik lasu brīžiem uzpeld tas ka Tirza bija agrāk kolosāla upe.
20.oktobris 2010, 09:50 | links
 
:):)

domaju ka tagad nesniedz nekadas kompensacijas
20.oktobris 2010, 09:29 | links
 
Man jau patīk ka visi ņemās ap Rīgu, bet kas notiek tālak, tas lielai daļai vienalga.
Gribu piekrist sazānam ar to ka ja Tu noķersi zivi uz reiz esi likumpārkāpējs un tevi pa visām avīzēm izvazās bez maz vai. Bet HES ka savu ūdeni regulē tā ka upe gandrīz sausa paliek un iet bojā visa radība, tiem gan pasarg dievs kaut ko aizrādīt.To var novērot konkrēti Tirzā un Gaujas augštecē, kā jau senāk rakstiju 0,5h laikā ūdeni noliek tā ka ejot uz gauju jāņem līdzi ūdnes lai varētu kājas vismaz spainī pamērcēt.
20.oktobris 2010, 09:15 | links
 
Man i ko darīt!:)) Un daudz! Bet es daru to ātri!:))
20.oktobris 2010, 09:10 | links
 
boroda tew laikam no rita nav ko darities ??:)
20.oktobris 2010, 08:31 | links
 
Vai ir kaut kas šī papīra vietā? Vai Latvenergo kaut ko vēl kompensē??
20.oktobris 2010, 08:28 | links
 
Ministru kabineta rīkojums Nr.160

Rīgā 2003.gada 13.martā (prot. Nr.14, 15.§)

Par Ministru kabineta 1995.gada 6.decembra rīkojuma Nr.743 "Par valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" iesaistīšanu hidroelektrostaciju darbības radīto zivju dabisko krājumu zaudējumu kompensācijā" atzīšanu par spēku zaudējušu

Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 1995.gada 6.decembra rīkojumu Nr.743 "Par valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" iesaistīšanu hidroelektrostaciju darbības radīto zivju dabisko krājumu zaudējumu kompensācijā" (Latvijas Vēstnesis, 1995, 192.nr.).

Ministru prezidents E.Repše

Zemkopības ministra vietā - vides ministrs R.Vējonis
20.oktobris 2010, 08:27 | links
 
sazaans inspektori jānoliek :D valstij tak nav naudas,knapi pietiek uz ziemu salabot savus cauros jumtos,nopirkt ziemas drēbes un sievai uzdāvinat rotaslietas...
20.oktobris 2010, 08:03 | links
 
Nu laikam man arī ir jāuzraksta savs viedoklis :D Ko Jūs te ņematies?! Licencētā zona ir tur, kur Jūs tāpat nevarējāt ķert (Rīgas HES aizsargjosla) Pārējais licencētais posms tāpat nav izmantojams (krūmi maisa), ja nu vienīgi pats gals pie zivju ceļa, kurš tagad būs par maksu. Pārējās vietas, kuras nav sliktākas, ir brīvi pieejamas.
Kas attiecās par "cemmerētājiem", tad neko neviens nesakārtos. Lai to sakārtotu ir jānoliek inspektoru ekipāža, kas 24h dežūrēs pie katras berzes un ūdens policījas laivas, kas kontrolē tos, kas ķer no laivām. Ja tas būtu iespējams, tad pārējās ap Rīgu esošās udenstilpnes paliktu pilnībā bez kontroles.
Mani vairāk uztrauc cita lieta. Ja kāds ir pastaigājies Dārziņu rajonā, kad HES ir nometis ūdeni, tad zin, ka reāli pastaigājas pa berzēm un lašu ikriem. Tad rodas loģisks jautājums. Kādēļ spiningotājs Daugavā, kurš lieguma laikā grib paturēt zivi ir likumpārkāpējs, bet Rīgas HES nē... Un to neviens ne ar licencētās makšķerēšanas ieviešanu, ne ar ko citu, izlabot nevar.
20.oktobris 2010, 07:43 | links
 
tur jau tā fiška slēpja-LV viss tiek apzināti nolaists uz grunti un pēc tam varonīgi ievieš maksas pakalpojumus.tipa,nu tūlīt visu sakārtosim!!!salīdziniet kautvai ar ražošanu.visus kolchozus,cukurfabrīķus,rūpnīcas utt tā vietā lai attīstītu un sakārtotu tie tika likvidēti.paņeslos pa kooperatīviem,privātbodītēm,iepirkumi caur nekam nakui nevajadzīgiem starpniekiem utt.TĀ MĀK TIKAI LV!!!un par tūrisma attīstību LV vispār negribās runāt.paskatieties uz viesnīcu un atpūtas bāžu cenrāžiem salīdziniet tos ar ārvalstīs adekvātām iestādēm.tik nepieminiet atkal salīdzinājumus ar megapolēm.ar makšķerēšanu saistītie jautājumi jau sen LV būtu akārtoti.bet tas atkal nebij kādam izdevīgi,jo barojās maluzveiniecības.ja makšķerēšana kā tāda ar visām izrietošajām sekām būtu normāli sakārtota,tad man nebūtu nekas pret licencēto makšķerēšanu.lai tak cilvēki liek savu naudu kur grib.bet pagaidām sorre.esam kur esam!
p.s.sorre ja kādu nacionāli noskaņoto aizskāru.
:)))
20.oktobris 2010, 06:26 | links
 
Zviedrijā ir cilvēki ar citu mentalitāti un domāšanu. Nevienam tur neienāk prātā ķert bez licences, vai paņemt divas zivis, ja atļauta ir viena. Šeit līdz tam vel ir ļoti tālu, tapēc nevajag salīdzināt tik dažādas lietas. Ja es pie Gaujas dzīvojot nedrīkstu paņemt savu zivi reizi gadā oficiāli, tad saprotiet mani... Protams, ka nav jāņem viss pēc kārtas. Uzskatu, ka tā skāde nodarīta netiek. Galvenais negribēt sākt ķert priekš kaimiņiem un radiem, un draugiem :D
20.oktobris 2010, 01:30 | links
 
Izgudrot divriteni ir sakariigaak :))))))
19.oktobris 2010, 14:22 | links
 
V.S.O.P
Vot pēdējais teikums mani kretinē visvairāk!kāda velna pēc mums kādam ir JĀMĒRKAĶOJAS pakaļ???vari neatbildēt.ja tev patīk zviedru sistēma,tad tur ari copē.es dzīvoju LV.un man ļoti nepatīk tā MĒRKAĶOŠANĀS kādam pakaļ!!!
:)
19.oktobris 2010, 12:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager