Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Urmaas neesmu teicis ka NG pri ģelah.Tieši pretējo - sistēmu tak nedrīkst kustināt.
Bruno tev taisnība - tā mēs ar paliekam sašutuši un nekas nemainīsies.
Runa par to ka mūsu valsts ir maziņa ģerevņa kur visi ir čomi - visi visu zin un redz, bet darīt, un izdarīt neko nevar. Ir tikai viena iespēja -apēst vai pielāgoties.Ja pielāgosies - izdzīvosi,ja apēdīsi -kamēr baudīsi sātu -tevi apēdīs. Tā tas i iekārtojies kopš cilvēka radīšanas brīža.
19.oktobris 2010, 11:44 | links
 
Bruno,

Man tiešam nekas cilvēcīgs nav svešs ;) tāpat kā tev un daudziem citiem. Man ir prieks, ka pasākums no nekontrolētas maluzvejniecības ir uzņēmis virzienu uz sakārtošanos. Tur darbojas reāli VVD darbinieki. Neredzu neko sliktu, ka viņi ar šo projektu varētu nonākt pie kādiem ienākumiem par to uzturot kārtību kāda upes posmā. Nu nav normāli tas, ka naudas nav pat elementāriem reidiem, kur nu vēl pastāvīgam uzraudzības darbam.

Zviedrijā arī visas lašupes kāds apsaimnieko, tirgo licenzes utt. Somijā tāpat.

Diskusiju beidzu ;)
19.oktobris 2010, 11:05 | links
 
Brālītis
'par NG tu zrja!mans domāt ka NG tur nu galīgi ņi pri delah.par Simsonu,OM vai EZ varētu vēl ko iebilst.bet lai jau paliek.
19.oktobris 2010, 10:08 | links
 
Nu jāņem vezums un jālaiž copēt jibio ko vel izdomās :(
19.oktobris 2010, 09:58 | links
 
Bralitis
Nu kā nav pretrunā?Ja MK apstiprinātos MN ir atļauts makšķerēt un lomā paturēt zivi???
Tad jau mēs savā sādžā izdomāsim,ka jābrauc ar ilksi pa vidu!
19.oktobris 2010, 09:54 | links
 
Brālītis
cik zinu tad Gints&CO!!!
:DDD
19.oktobris 2010, 09:34 | links
 
Lbruno - viņš nav pretrunā - viņš ir konkrētu personu finansiālu interešu apkopojums,tieši tāpat kā makšķeēšanas karšu nauda aiziet kaut kur,,tā arī šeit. Kamēr mēs pa tiešo nemaksāsim kontā - nekas nemainīsies.Ir labi ka ir Olte,Grabovskis,Zveja kas to morālo pusi ieaudzina - viņi jau pa šitām tēmām nedrīkst runāt.Viņi ir atkarīgi:))
Urmaas štāba adresi :)
19.oktobris 2010, 09:28 | links
 
V.S.O.P.
Mārtiņ,valdies!Cik Tevi pazīstu,nekas cilvēcīgs Tev nav sveš!
Par LM.Pirms 2gadiem Jūraskrabis brīdināja copmaņus būt modriem un nepieļaut zem HESa savākšanu kāda paspārnē.Nebūtu pretenziju,ja šis pasākums ietu tiesisku un demokrātisku ceļu.Tiktu mainīti MN,izstrādāts LM nolikums un noteikumi,licenžu nauda maksāta Valsts kasē ar pārskaitījumu un kontroli pie ūdeņiem veiktu Valsts Vides dienests.
Vai tad starp rakstošajiem nav neviens jurists,kurš man,vecam muļķim,paskaidrotu,cik saistošs ir Pašvaldības lēmums nonācis konfliktā ar MK apstiprinātiem noteikumiem?
Šo LM ieviešanu,uzskatu par kārtējo rebi.
Za ribalku!
19.oktobris 2010, 09:21 | links
 
Jā Urmaas nedirš te netā ! Nopērc licenci un liec VSOP blakiņām tīklu un tad beigsi te revolūcijas taisīt :) Naudiņš tur liels peld. VSOP jau skaidri pateica sākumā (protams ar diršana ) atbalstu licenzēto lai nebūtu bezpriģela. BET vai tad tālicenzēšana VSOP nev tas pats bezpriģels.Lasis tak kniebjās kā Daugavā , Gaujā,Ventā - vai ne tā dabas draugs ???Jūsķerat tipa lai izslauktu - nediršat - kad dzīvoju Imantā - šitajā laikā jebkurā brīdī varēja lasi nopirkt no džekiem ar licenzēm .Paši viņi man teica - šis ir vienīgais laiks kad viņiemir normāla varka. To patiesību ta mēs visi zinam .
Urmaas kur ir štābs - man ir dakša :))
19.oktobris 2010, 09:19 | links
 
p.s.
es savu tāpat pajemšu.lai cik tas ari legāli vai nelegāli izskatītos!lai tik lieguma laiks beidzas!!!
:)))
18.oktobris 2010, 23:47 | links
 
V.S.O.P
vai tad es teicu ka nekas nav iespējams???
tad kad vajadzēja un varēja sakārtot,tad neviens neķērās tam klāt.tagad baigie dabasdraugi visi uzmetušies!!!
:)
18.oktobris 2010, 23:41 | links
 
Nepatīk ;) savus noķeršu pie mājām, Daugavā.
18.oktobris 2010, 22:46 | links
 
V.S.O.P.Piedāvāju noķert lasi vai taimiņu-nelegāli! 100% garantija,nodrošinu ar rācijām piesegšanu, 76 km no Rīgas?:)Patīk piedāvājums?Ja,kas reāli...
18.oktobris 2010, 22:29 | links
 
Urmas

visvieglāk ir pļutīt netā ;) ka nekas nesanāk un nav iespējams., viss ir nozagts, nekas nav labojams...

Visgrūtāk ir mērķtiecīgi sākt, darīt, kustināt, plānot un panākt savu. Un tam ar pirmo nu nav nekāda sakara. Tas ir tāpat kā sākt savu biznesu - sāc, riskē, ieguldi un, ja izdodas, tad KĀDREIZ varēsi arī darba un riska augļus baudīt. Ja būsipareizi sarēķinājis.

PS Nothing personal, bet Jūsos paklausoties ....
18.oktobris 2010, 22:17 | links
 
Vārdu ūka, biju tik vienreiz dzirdējis , bet nav jāņem ļaunā, dažreiz tēvs ar ko izspļauj un tad jasaka : runā saprotamā valodā !:)) Japriecajās ka Latviešu valoda tik bagāta, esmu ar visas Latvijas novadniekiem runājis, dažreiz nākas ko tulkot :)) piemēram krisdole vai knausis :))
18.oktobris 2010, 22:12 | links
 
roluks7- cik zinu, tad vārds ūka nozīme to pašu, ko līdz rīklei, kaklam u.tt., respektīvi tas ir tad, kad zarnu trakts ir pārpildīts un atliek pieliekties lai viss izlītu :)))
18.oktobris 2010, 22:01 | links
 
Vārdu - ūka , esmu tik vienreiz dzirdējis un tad domāju... kuņgu zarna traksts tas ir vai dziļāk :))
18.oktobris 2010, 21:56 | links
 
eMKa
biku konkrētāk,ja negribi publiski,raksti privāti!
:)
18.oktobris 2010, 21:54 | links
 
Rolis
biku savādāk to var nofurmulēt ~šādi:vairāk kā vajag.tas lai neteiktu rupjāk!!!
:DDD
18.oktobris 2010, 21:53 | links
 
urmaas, neesi kādreiz domājis par dalību kārtējai pasakai ? Iesaku !
Sākot rakties par tās foreļupes likteni šobrīd jūtos kā Buratīno muļku zemē...un nu pat nezinu raudāt vai smieties....
18.oktobris 2010, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager