Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
uldeens - nemuķī. Viņš no Mēs zivīm aizgāja uz Asociāciju. Nekādu skandālu, nekādu pārmetumu, vienkārši pamainīja tusiņu:D
26.septembris 2010, 20:54 | links
 
Valaiņa kungs man asociējās ar organizāciju mēs zivīm, bet izrādās tvnetā lasu -Vides aizsardzības asociācijas valdes loceklis Juris Valainis....arī kaut ko muķī vai kā??
26.septembris 2010, 20:41 | links
 
V.S.O.P. - nē es par J.Valaini :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
26.septembris 2010, 20:15 | links
 
Mirtin - tu par Juri V?
26.septembris 2010, 20:13 | links
 
Mirtiņam šeit taisnība, labāk ar licenzēm un zināma kārtība, nekā urlas no Dārziņiem maliķo uz nebēdu.
Par Gauju arī varēja kādu loģisku variantu izbīdīt, savādāk sanāk, ka zvejnieki ar tīkliem pie Carnikavas var kāst cik uziet, bet copmanis pa pāris dienām noķerto vienīgo lasi paturēt nedrīkst. Kaut kāds sviests tomēr sanāk.
26.septembris 2010, 20:11 | links
 
Mirtin, tu izrādās vēl tici pasakām:) vispābā tas nemaz nav nekas peļams
26.septembris 2010, 17:18 | links
 
Bebrs - tu arī to vīru zini :DDDDD
26.septembris 2010, 17:14 | links
 
Mirtin
Tu kā vienmēr - ideālists :)
26.septembris 2010, 14:54 | links
 
urmaas - par šiem džekiem varu teikt ar pilnu atbildību - viņiem pofig. :DDD Viņus neinteresē, ne kaut kādi sūdaini laši, ne arī miljoni (ar šo nekādus miljonus neiecirtīs). Viņus interesē kārtības ieviešana. Ja tev kaut ko izskata Dripes lieta, tad viens no viņiem ir tas kas Dripi pie pakaļas paņēma :DDD

Starp citu vakar divus maliķus Daugavā pie Jaunjelgavas paņēma un visu laiku dragā riņķī ķerot visādus tirliņus. Vienīgais ka viņu ir maz, un visai Latvijai nepietiks. Es jau sarunāju, ka iedošu Viepļa bildi, lai šo īpaši tur pie HESa pieskata:D

A pie HESA licencētajā var uztaisīt kārtību ar domu - ienāk nauda par licencēm, to var izmantot apsardzes algošanai. Tas arī viss.

Vienīgais, cik sapratu šie pārskrēja LMA ceļu, jo jaunā LMA pilnā sastāvā bija pašvaldībā un gribēja šos izcirst... nu redzēs kā tas viss beigsies :DDDD Es jau domāju, ka LMA zrja ņemas - lai šie taisa zonu Salaspils teritorijā, bet LMA lai taisa Rīgā. Normāla štelle. Rīgas zona turklāt ir zivīgāka :DDD
26.septembris 2010, 14:08 | links
 
Sulla vismaz gaujaa virs strencu tilta varees spiningot cik uziet :)
26.septembris 2010, 12:32 | links
 
tb neienes
26.septembris 2010, 12:31 | links
 
urmaas nelicencetaa zona jau neies naudu, tapeec ar taa ir. viss tik no naudinas atkariigs.
26.septembris 2010, 12:31 | links
 
Mirtins
kāpēc to kārtību nevar&negrib ieviest nelicencētā zonā???
atbildēšu tavā vietā-jo kādam tā prihvatizācija ir izdevīga!!!
26.septembris 2010, 12:23 | links
 
Runāju ar cilvēku, kurš uztaisīja to projektu par licencēto makšķerēšanu. Viņiem būs arī nopietna kontrole - gan apsargi, gan policija, gan vides inspektori. Pats viņš arī ir noķēris dārziņos vietējos brakarus un viens otrs policists arī no darba ir atvadījies :DDD Es jau domāju, ja kāds neliks spieķus riteņos, tad kārtībai jābūt:DD
26.septembris 2010, 10:43 | links
 
Topikā pieminētā sāpe sāksies pēc 5 dienām, kad vairumā lašupju(un arī alatu, līdaku, sapalu) būs slēgtas spiningošanai un MM, bet pagaidām vēl jābauda skaisto laiciņu un labu copi. Un šur tur ķeras tiešām labi. Pēdējās 2 dienas staigāju pa vienu vidzemes upi. Vakar tukšā(3h līdz vakara krēslai) bet šodien varensmuki. Agrais rīts ar migliņu virs upes atnesa pirmo zivtiņu ~50cm foreļmātes izskatā, kura steigšus tika atlaista bez precīzākas mērīšanas. Uz balta 2. mepa long. Pusdienlaiks ar pēcpusdienu vēl devīgāks- lasis 80 un taimis 76cm. Taimis krāšņš ķencis, lasis muterīte. Abi uz spožu 3. mepiņu long(patumš ūdens). Lasene mani padarīja teju sirmu, vēlāk ieliks ar kādu bildi ar sīkāku aprakstu, jāatvelk elpu :)
25.septembris 2010, 22:16 | links
 
Tā sanāk. Arī Ķekavas copes veikaliņā, kurā ir paredzēts iegādāties šīs licences, neko nezināja teikt par šādu salaspils domes ideju.
24.septembris 2010, 15:48 | links
 
Tad kā tur beigās paliek ar to Daugavu, uz šo brīdi es tā saprotu, ka licencētā cope vēl nav spēkā, ja?
Tad sanāk, ka pēc vispārējiem MN nedrīkst copēt - no Rīgas HES aizsprosta 700 metru posmā lejup pa straumi;
Tātad, zemāk par minēto robežu (700m) var copēt un arī paturēt lasi, jo tas noķerts vietā, kur to var paturēt pēc vispārējiem MN (..Daugavā, posmā no ietekas jūrā virzienā augšup pret straumi līdz 700 metru no Rīgas HES..) un uz to es tā saprotu, ka nav nekāda ierobežojuma laikā (tā kā jūrā tikai pēc 15.novembra).
24.septembris 2010, 15:40 | links
 
Kaspars-j
Jā,Daugavmala nav Opera.
24.septembris 2010, 09:46 | links
 
Biju aizdevies pēc darba uz Hesu paskatīties kas notiek. Pa ceļam Ķekavas copes bodē zināja teikt ka lasis ķeras, aizvakar vienu 10-nieku esot smuki izvilkuši. Piebraucu no zirņu salas puses, protams 3 urlāni "nezin", ka ir tāds 700m liegums copei... Drīz pazuda džeki. Bišku pamētāju spini līdz palika tumšs. Tad tik sākās kustība - ne jau zivju, bet mudaku. Redzams, ka pretējais krasts 700m zonā kļūst pilns ar nezinīšiem. Ejot prom, sastapu vienu vietējo (salaspilietis, ar veļuku) - godīdi aiz zaļās atzīmes sāka mētāt savu spini, teica, ka lašus šis nav vēl noķēris šeit, bet līdaciņas un ašuki gan ir bijuši. Tāds kārtīgs tipāžs - ne asakas šim. Jau pie mašīnas pārģerbjoties, garām pabrauca tas pats mersis ar urlāniem, uz upi protams... vēl pēc 5min pajero džips arī devās uz upes pusi... Vispār kopaina tur tiešām ļoti slikta - kontrole nekāda, kultūra un attieksme ar nekāda, vopšem polnij pizģets valda tur! Tādā ziņā godīga licenču sistēma būtu ļoti vajadzīga, bet tad tur diennakti jādežurē kādam, citādi jēgas nekādas.
domāju vēl kādu reizi aizdoties turp, laiks tāds labs tagad, japadzenā mudaki un jāizglīto nezinīši.
24.septembris 2010, 09:27 | links
 
Lasis Zviedrijā neņem šogad praktiski neko.No jūjija sākot . Viens no 100 varbūt kļūdās. Arī paši zviedri saka,ka īpatnējs gads.Taču kā jau vienmēr ir izņēmumi . Redzēju kā paņem normāls izmērs uz mušu. Man nē...
24.septembris 2010, 06:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager