Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
L Bruno
Pogu veikalā biji? :D
23.septembris 2010, 19:30 | links
 
Man gan vietējie teica,ka mazas,melnas krāsas mušas šie ieelpojot biežāk:)) Bet nu šā vai tā mana statistika ideāli atbilda vidējai statistikai-no 10 zivīm tikai viena mutē... Bet es pat ar to vēl lepojos,jo tas bija vispār vienīgais normāli paņēmušais lasis,ko pa 5 dienām tur redzēju. Laikam vairs uz turieni nebraukšu.
23.septembris 2010, 17:06 | links
 
Lbruno, ģeniāli.
:DDD
23.septembris 2010, 17:03 | links
 
Es arī tur visus tos pribambasus sapirku.Džeki bodē pat paraugus sasēja.
Tās mušas,nejaukt ar Siguldas mušu,ideja sekojoša:Jā,lasis nebarojas,bet elpojot vārsta muti,straume šo pušķi ienes mutē.Viš naf Vieplis,izspļaut nemāk un atliek tik paņemt.Protama lieta ,ka gadās aridzan bisku savādāk.Tur jau ar viss tas smeķis.
Za ribalku.
23.septembris 2010, 16:58 | links
 
Jā, tas ir no džerkošanas un twičinga aizgūtas mānekļa spēles uzlabojums :DDD
23.septembris 2010, 16:48 | links
 
Uzraut jau vairs nav cemmerēt!
23.septembris 2010, 16:45 | links
 
Vēlu veiksmi :), tikai tos krastus nesajaucat :))
23.septembris 2010, 16:38 | links
 
Jā, vajadzēs paprovēt:)))
23.septembris 2010, 16:15 | links
 
Kaut kas jauns - laiku pa laikam uzraut. Būs jāpamēģina.
:))
23.septembris 2010, 16:10 | links
 
Neko tur nevajag raut-tāpat "uzsēžas"...:))

Man čoms velk aizcirstu lasi,domā-neko-laidīs vaļā...Izvilkšanas brīdī talkā pienāk zviedrs un graciozi ar knaiblītēm izrauj āķi no mururas un iesprauž mutē. Un smaidot saka-"congratilations!":)))
23.septembris 2010, 16:03 | links
 
Ir tā, tikai biežāk jau viņi tiek aizcirsti, jo parastais "dižo lašotāju" mānekļa vadīšanas princips - laiku pa laikam uzraut asāk mānekli
23.septembris 2010, 15:53 | links
 
Sākumā, kad ienāk no jūras, ņem normāli. Uz beigām, novembrī, kad nedabon normāli iznārstot, tad gan...
23.septembris 2010, 15:46 | links
 
Tas lasis arī pie mums nebarojas :), vienīgi ir atšķirība vai aizcirst, vai arī "sakrist" uz nervu, ka viš brūk virsū un tad ir mutē...un, manuprāt, Zviedrijā aizķert lasis ir atlaižams, ņemt vari tikai to, kas ir ar āķi mutē. Un mūsu likumi, laikam, to pašu nosaka.
23.septembris 2010, 15:43 | links
 
Eeeeehhhhh... Uz to mušas sistēmu un mazo 9mm āķīti laši arī cemmerējas,un ļoooti pat labi:)) Turklāt mazais, asais āķītis tur labi ieēdas laša ādā,ka pēc tam nevar dabūt laukā. Paši zviedri arī 90% lašus aizķer aiz sāna,un pie tam dara to apzināti. Nu neēd tas lasis tur pirms nārsta,neēd!
Vienīgais,ka pie mums nekur nenopirkt tādus āķus ,kā šiem-to 9mm Kamasan āķīti pat ielocīt nevar-Owneri vienkārši nobāl! Tā kā pie mums tādu āķu naf,tad vismaz 80% lašu pēc aizciršanas tādu āķi atlocīs. Man gan nenolocīs-es kādus 40 tādus brīnumāķīšus nopirku:)
23.septembris 2010, 15:37 | links
 
vieplis - nepacietībā gaidu tikšanos, lai varētu pie sava ūberadvancētā auto atslēgas piekārt korporatīvo piekariņu :D

Es vismaz tagad sapratu ar ko tu nodarbojies pie HES... cemmerētāj! Lbruno tevi atmaskoja :DDDDD
23.septembris 2010, 15:29 | links
 
Ir valstis kur viss tikai klubiem,tās gan pūstošā kapitālisma sekas,bet ir valstis kur publiskos ūdeņos pietiek ar makšķerēšanas gada karti.Un Gada karte derīga veselu gadu,no tās iegādes dienas līdz nākošā gada tā paša mēneša dienai,nevis kā mums ,kalendāram gadam.
Tā pat licenze,derīga 24stundas.Pie mums,tekošai dienai.
Tas ka pie HESa "bardaks".Jā.Masveida cemmerēšan notiek pašā,var teikt,Rīgas centrā.Nu ne kam neder.Un LM to neatrisinās.Nav svarīgi vai aizcērt ar vizuli,kastmasteru,vobleri vai svina piku.Ir tikai viens variants.Jāierobežo āķa izmērs.Kā tas tiek darīts Skandināvijā.Tur āķim brīvi jākrīt caur 9mm diam.urbumu.Tā dēļ tur tik populāra "trubas muša".Kā jau viens no džentelmeņiem šeit minēja,gari kāti ,tiroles nūja un apm. 3m pavadā "trubas muša" aprīkota ar mazu trīsžuburi.Esu šeit ar šādu dzindzeli cīnījies vairākkārt.Nu nikas man te nisanāca.A velk.Un labi velk.
Za ribalku!
23.septembris 2010, 15:21 | links
 
Mirtin, super! Korporatīvais atslēgas piekariņš no manis! Nē! Divi piekariņi!
:DDD
23.septembris 2010, 15:13 | links
 
Kilka, brauc mājās, dibināsim MRK klubu.

Mirtin, Tu jau sāc izteikties tā, ka visi saprot!
Vot tagad tik ieturi šito līniju:))
Kamēr nebūs saimnieka, tikmēr nebūs kārtības! Vo:))
23.septembris 2010, 14:29 | links
 
nunu.tagad tos par "žetoniem" dēvē?
:DDD
23.septembris 2010, 13:48 | links
 
Kad tu man tos žetonus atvedīsi? :DD Brauc reiz mājās esi pārāk ilgi aizkavējies
23.septembris 2010, 13:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager