Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Lapsens [05.10.19]: Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?
Tu esi pārliecināts kad spiningoja ar maksligo ēsmu ...es iekarinu sistēma naktstarpus ..vai dzīvo uz diviem trisžuburiem un kurš man var pieirsties mētājot pa berzēm
5.oktobris 2019, 23:02 | links
 
urmaas [05.10.19]: Kā saka viens forš čoms:
Ir jāēd tas kas dabā pašreiz ir pieejams. Ir skābenes ēd tās, ir zemenes ēd tās, ir ķirši āboli bumbieri, ēd tos. Ķerās reņģe, asaris, vējenes, Doršas, zandarti, laši. Ēd visu ko tev dabā konkrētā laikā dod. Ar to tu uzņem visus nepieciešamos vitamīnus. Nav ko pa bodēm skraidīt un ne sezonā pirkt ķīmiski uzturētus augļus un potēts lašus.
Ir jau ,pirmie vitamīni gaujā apēsti :))
5.oktobris 2019, 23:00 | links
 
irseejs [05.10.19]: Ēst zivis vajag un tas protams ir apsveicami. Es ne gluži par to, ka tantei, kura sēž ZM ēkā, nedrīkstētu ēst no zvejnieka pirktus ikrus. Es par to, ka pie mums āži par dārzniekiem iecelti. :)
Tepat viens Tavā iepriekšējā video redzamais kadrs nekaunās sēdet krūmos un gaidīt, kamer makšķernieks izvilks spožo, lai pēc tam izlektu no krūmāja kā Čaks Noriss un uzrakstītu cedeli.
Uz Daugavu redzi tīklus pārbaudīt nedrīkst. Uz Gauju gan varētu, tur baigi maz ko baudīt, tie kas Carnikavā nēģus ķer, tie tak kaimiņos dzīvo un visi legāli. A par Daugavu, ka nedabū vēl no priekšniekiem pa ļipu savu darbu sāks vēl darīt, nedod Dievs! :)
+++++
5.oktobris 2019, 22:58 | links
 
Olte sen nepatīk ar savu pārgudrību-otrs Līdaka
5.oktobris 2019, 17:38 | links
 
P. S.
Varbūt tie paši špektri kontrolēs arī LM vietas? Ja tā, tad rezultāts jau ir prognozējams-nekāds!
5.oktobris 2019, 16:39 | links
 
Nupat jau špektri sākšot pastiprinātu kontroli! Interesanti zināt ko viņi darīja līdz šim? Nestrādāja? Saprotu ka 2 špektri uz apriņķi ir par maz. Bet ko viņi varēs pastiprināti kontrolēt, ja paši neiet tur kur priekšnieki neļauj? Kāda jēga no šādas kontroles?
5.oktobris 2019, 16:36 | links
 
Ēst zivis vajag un tas protams ir apsveicami. Es ne gluži par to, ka tantei, kura sēž ZM ēkā, nedrīkstētu ēst no zvejnieka pirktus ikrus. Es par to, ka pie mums āži par dārzniekiem iecelti. :)
Tepat viens Tavā iepriekšējā video redzamais kadrs nekaunās sēdet krūmos un gaidīt, kamer makšķernieks izvilks spožo, lai pēc tam izlektu no krūmāja kā Čaks Noriss un uzrakstītu cedeli.
Uz Daugavu redzi tīklus pārbaudīt nedrīkst. Uz Gauju gan varētu, tur baigi maz ko baudīt, tie kas Carnikavā nēģus ķer, tie tak kaimiņos dzīvo un visi legāli. A par Daugavu, ka nedabū vēl no priekšniekiem pa ļipu savu darbu sāks vēl darīt, nedod Dievs! :)
5.oktobris 2019, 16:31 | links
 
Kā saka viens forš čoms:
Ir jāēd tas kas dabā pašreiz ir pieejams. Ir skābenes ēd tās, ir zemenes ēd tās, ir ķirši āboli bumbieri, ēd tos. Ķerās reņģe, asaris, vējenes, Doršas, zandarti, laši. Ēd visu ko tev dabā konkrētā laikā dod. Ar to tu uzņem visus nepieciešamos vitamīnus. Nav ko pa bodēm skraidīt un ne sezonā pirkt ķīmiski uzturētus augļus un potēts lašus.
5.oktobris 2019, 15:08 | links
 
Mūs, latvju, gēnos iekodēts- baudīt rudenī laša miesu un ikrus, tāpat arī nēģus. Krāt spēkus bargai un garai ziemai. Tie, kuri mums to liedz, dzen brāļus un māsas postā!
Domājat velti nolikts šīm radībām nāk mūsu ūdeņos un kulties gar kājām?
5.oktobris 2019, 14:48 | links
 
To ikru iepirkšanu neviens no iesaistītajiem negribēs stučīt, jo tā ir katru rudeni jau gadiem ilgi. Zinu ka tā ir vismaz pēdējos 5-6 gadus. Pietam tā būs cīņa ar sekām, nevis ar cēloņiem. Neko tu nepierādīsi. Olte tak tur ir biežs viesis un ikri viņam garšo, nu lai tak uzgrillē savus koleģus!
5.oktobris 2019, 13:39 | links
 
To ikru iepirkšanu būtu jānodod bez tabu,lai redz ko suns ir ēdis
5.oktobris 2019, 13:34 | links
 
udo733 [5m]: udo733 [14m]: Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 11:55
Protams kad var.Ticamība kad uzrausies uz inspektora ir ļoti maza.Nu ja ar uzrausies tad padalies.Gada sākumā satiku inspektorus pie upes tad neko neteica pārbaudīja makšķernieka karti un viss. Bet tagad aizliegums un neesmu īsti droš vai var spiningot. Es kaut ko biju dzirdējis ka spiningot var bet paturēt lasi nevar. Vai tā ir taisnība?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 12:10
Kapēc citi var un tu ne?Es domāju ka ir pēc likuma?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 12:20
Nu ņemsim par piemēru tādu vietu kā Līgatne.Visi zin kas iet lieguma laika durt vai ar elektrību dauzīt jau entos gadus.Visi pērk no viņiem gan ikrus gan zivis.Tu domā kad policija un inspektori kas tai rajonā ir par to atbildīgi to nezin?Protams zin un ja neko nedara tātad var.Ja nu gadās ar satikties pie upes tad padalās un katrs iet savu ceļu.

udo733, 5.oktobris 2019, 12:29
paņem noflmē to visu un iemet netā,sabiedriskai rezonansei liels spēks
5.oktobris 2019, 13:24 | links
 
Tak ko jūs ņirgājaties? Nav mums te neviena godīga ierēdņa. Pat Zemkopības Ministrijā strādajošajām galošām ikri tiek pievesti turpat darba vietā :) neprasiet kā es to zinu, bet tā tas tiešām notiek. :) Tur pat ir arī citas privātas un ne tik privātas iestādes, kuru darbiniekiem tiek piedāvāti visi šie labumi. Cenas ir divas reizes lētākas kā tirgū.
5.oktobris 2019, 13:02 | links
 
udo733 [5m]: udo733 [14m]: Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 11:55
Protams kad var.Ticamība kad uzrausies uz inspektora ir ļoti maza.Nu ja ar uzrausies tad padalies.Gada sākumā satiku inspektorus pie upes tad neko neteica pārbaudīja makšķernieka karti un viss. Bet tagad aizliegums un neesmu īsti droš vai var spiningot. Es kaut ko biju dzirdējis ka spiningot var bet paturēt lasi nevar. Vai tā ir taisnība?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 12:10
Kapēc citi var un tu ne?Es domāju ka ir pēc likuma?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 12:20

Nu ņemsim par piemēru tādu vietu kā Līgatne.Visi zin kas iet lieguma laika durt vai ar elektrību dauzīt jau entos gadus.Visi pērk no viņiem gan ikrus gan zivis.Tu domā kad policija un inspektori kas tai rajonā ir par to atbildīgi to nezin?Protams zin un ja neko nedara tātad var.Ja nu gadās ar satikties pie upes tad padalās un katrs iet savu ceļu.
5.oktobris 2019, 12:29 | links
 
udo733 [05.10.19]: udo733 [14m]: Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 11:55
Protams kad var.Ticamība kad uzrausies uz inspektora ir ļoti maza.Nu ja ar uzrausies tad padalies.Gada sākumā satiku inspektorus pie upes tad neko neteica pārbaudīja makšķernieka karti un viss. Bet tagad aizliegums un neesmu īsti droš vai var spiningot. Es kaut ko biju dzirdējis ka spiningot var bet paturēt lasi nevar. Vai tā ir taisnība?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 12:10
Kapēc citi var un tu ne?
Es domāju ka ir pēc likuma?
5.oktobris 2019, 12:20 | links
 
udo733 [14m]: Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 11:55
Protams kad var.Ticamība kad uzrausies uz inspektora ir ļoti maza.Nu ja ar uzrausies tad padalies.Gada sākumā satiku inspektorus pie upes tad neko neteica pārbaudīja makšķernieka karti un viss. Bet tagad aizliegums un neesmu īsti droš vai var spiningot. Es kaut ko biju dzirdējis ka spiningot var bet paturēt lasi nevar. Vai tā ir taisnība?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 12:10

Kapēc citi var un tu ne?
5.oktobris 2019, 12:19 | links
 
udo733 [05.10.19]: Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 11:55
Protams kad var.Ticamība kad uzrausies uz inspektora ir ļoti maza.Nu ja ar uzrausies tad padalies.
Gada sākumā satiku inspektorus pie upes tad neko neteica pārbaudīja makšķernieka karti un viss. Bet tagad aizliegums un neesmu īsti droš vai var spiningot. Es kaut ko biju dzirdējis ka spiningot var bet paturēt lasi nevar. Vai tā ir taisnība?
5.oktobris 2019, 12:10 | links
 
Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?

Lapsens, 5.oktobris 2019, 11:55

Protams kad var.Ticamība kad uzrausies uz inspektora ir ļoti maza.Nu ja ar uzrausies tad padalies.
5.oktobris 2019, 12:04 | links
 
Sveiki visiem. Man tāds jautājums vai var tagad lašu upe spiningot? Vai arī par to var sodu saņemt?
5.oktobris 2019, 11:55 | links
 
barteris [35m]: leeevis [8m]: Laikam tā tas bija un būs, ka čakarēs makšķerniekus, jo tos var čakarēt, tie pērk kartes, nebēg un nešauj pretī, kaut problēmas cēlonis nebūt nav makšķernieks.Zini, kas ir skumjākais? Ik pa laikam var redzēt dažādu indivīdu ierakstus, kas zina to un to par konkrētiem brakariem, bet ir tikai niecīga daļa, kas pacenšas dalīties vērtīgā informācijā ar attiecīgajām iestādēm (kaut vai VID). Viss sākas no mums pašiem. Kamēr būs tādi indivīdi kā ievietotajā sižetā, kur cilvēks aizbildinās, ka brakaro, lai nezagtu (ģeniāla loģika), viss būs slikti. Un nevajag dirst, ka visi vienmēr korumpēti un ka "stucīšana" neko nedod utt.
Šķērmi metās no tā, kādi indivīdi ar postpadomju domāšanu ir mūsu starpā.Domāju, ka nav vērts apspriest tāda žuļika un zagļa izteikumus, kurš nav noķerts, jo to mērķis ir vnk iežēlināšana pie upes esot. Lūk, ja noķērs, un tiešām tā arī būs, tad var domāt. Tur komentāros pie sižeta arī saskrēja pilns ar valsts nīdejiem, kuri pukst , ka tas viss tikai dēļ valsts un bezdarba.

leeevis, 5.oktobris 2019, 10:44

... liela daļa pukstētāju, paskatoties profilu dzīvo ārzemēs, līdz ar to viņiem nav nekādu tiesību spriest par Latvijā notiekošo. Var"objektīvi" apspriest Anglijas vai Īrijas iekšējo ūdeņu problēmas.
5.oktobris 2019, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager