Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Varu padalīties spiningošanas pieredzē ar "pītajām''.Lietoju Fire Line kopš tā parādījās tirgū.Izmēģinājis esu daudz un dažādas,bet palicis pie šīs.Pašlaik lietoju 8Braid.Nav slikta.Iepriekš XDS laba.Lasu un brīnos,problēmas mezglos,dilstot?!Varu teikt ,ka apdilis,nospurojies Fire Line savas īpašibas,t.i. stiprību nezaudē.Jā,lašojot var muļķoties,likt monofīlās pavadu.Tik 1metrīgai pavadai maza jēga.Un pavadai kā minimums jābūt ap 0.6-1mm.
Galvenā pītās priekšrocība:izturība-stiprība ar nosacīti mazu diametru.Tā tad spoles kasetē ietilpst 2x vairāk par monofīlo.Ticiet man,lašu spiningošanā tas ir ļoti svarīgi.Kā jau iepriekš rakstīja V.S.O.P. dažās sekundēs spoli izplēš tukšu,tik migliņa nokūp.
eMKa.Arī uz foreli eju tikai un vienīgi ar pīto.Nekas tur nevērpjas un lomu neiespaido.Forelējo lietoju 0.12-0.13mm(pēc mūsu sist.)Nav nozīme likt tievāku.Lašojot 0.2-025mm .Kasetē jāuztin,kā minimums 150m.Mazās upēs,kā Salacā,pietiek ar 100m.
Za ribalku!
17.septembris 2010, 09:53 | links
 
TERE!
Urmaas,viedi vārdi.Neesu jurists,bet domāju,lai ieviestu LM jāmaina MN,tā tad jāaizliedz makšķerēšana visā upes posmā,kurā plāno ieviest LM.
Tika cilāts jautājums par MK naudu.Kur tai jānonāk?Loģiski,Valsts budžetā.
Za ribalku!
17.septembris 2010, 09:11 | links
 
Urmaas , 100% piekrītu .
17.septembris 2010, 00:19 | links
 
cik tad taa licence sogad maksaas!?
16.septembris 2010, 23:48 | links
 
cik tad taa licence sogad maksaas!?
16.septembris 2010, 23:48 | links
 
urmaas:
16.septembris 2010, 22:54 | links
 
ok,ielikšu
16.septembris 2010, 22:35 | links
 
Brusis
nemāku kopy.a rakstīt otreiz ,slinks esu.ja kāds var uztaisīt kopy uz blogu.lūdzu.nav nekas pret!
:)
16.septembris 2010, 22:33 | links
 
Urmaas.ieliec šo rakstu blogā.Starp citu,šo pašu jautājumu var adresēt zemkopības ministrijai.
16.septembris 2010, 22:32 | links
 
L.Cope
tas būtu???
16.septembris 2010, 22:31 | links
 
urmaas -> thumbs up!
16.septembris 2010, 22:30 | links
 
jautājiens Mārim Oltem.
kāpēc man būtu jāsponsorē kkādu tūristu izpriecas licencētajā zonā???
skaidrojums:kopš ir makšķernieku kartes,tās esu iegādājies katru gadu.pašos pirmssākumos cēli pa TV un citiem masu saziņas līdzekļiem tika oponēts uz to ka-jo apzinīgāk makšķernieki pirks MK,jo vairāk varēsim salaist zivis ūdeņos.tajos gados bij modē laist lašu mazuļus.par tiem tika teikts-jo vairāk salaidīsim jo vairāk varēsim/iet ķert.
tātad es un man līdzīgie,apzinīgie makšķernieki,esam ņēmuši līdzdalību,ar MK pirkšanu,lašu populācijas izveidošanai.tātad es un man līdzīgie jau esam samaksājuši par šo zivju populāciju.Kāpēc ir jātaisa zem HESa licencētā maksas zona,kura paredzēta tikai turīgajiem.jo ne ktrs makšķernieks var atļauties samaksāt par licenci.ja netiekat galā ar dārziņu iemītniekiem.tās ir jūsu,LMA,problēmas.paši inspektoru skaitu samazinājāt&optimizējāt.ja zem HESiem ir lieguma zona,tad kāda mārrutka pēc tur kāds vēl grib iekasēt.ja liegums,tad liegums.MN skaidri ir teikts-drīkst paturēt vienu lasi vai taimiņu,noķertu jūras piekrastes ūdeņos vai Daugavā zem Rīgas HES!protam ievērojot attālumu no aizsprosta un lieguma&nārsta laiku!
16.septembris 2010, 22:27 | links
 
Jā, bet ja gribēs pārspēt Latvijas rekordu, tad lielāka iespēja būs tajos 200m.:)
MN jau attiecas arī uz Ķeguma un Pļaviņu hesu.
:)))
16.septembris 2010, 22:15 | links
 
Gunča, MN gan rakstīts savādāk.
:))
16.septembris 2010, 22:11 | links
 
Interesanti, tagad līdz 200m no hesa varēs copēt par naudu, un no 1000m zirgu klātbūtnē, bez naudas:))))
16.septembris 2010, 22:07 | links
 
Interesanti ko tur var darīt? Sūdzēties?? Darbu tā jau grūti tagad dabūt tāpēc neviens acīs nelec.
16.septembris 2010, 22:03 | links
 
Bebrs nav jāraud vai jāņirdz, bet ir kaut kas jādara...bet tas jau latvietim raksturīgi - izņem pakaļā, paņirdz, he pārpratums, izņem otreiz- laikam joks un tā līdz bezgalībai...:(
16.septembris 2010, 21:56 | links
 
Bebrs
Skat. mail....
16.septembris 2010, 21:50 | links
 
Emka
A ko tad - raudāt? Tikko bij gadījums ka vecajam inspekcijas autiņam nobira kārba. Pusgadu priekšniecība domāja ko darīt - vai tomēr remontēt vai ko citu. Saremontēja jau bet pusgadu inspekcija bij kājniekos. Tas ne manā pusē bet Tavējā.
16.septembris 2010, 21:45 | links
 
Sakiet,lūdzu,kad jūs pēdējo reizi makšķernieka karti inspetoram pedējo reizi uzrādījāt?
PS Kopš ir MK izdomāta,es 2 reizes esmu rādījis. Var°būt kāds teiks,ka es reti copēju,nu tad ,pleaese,oponējiet!!!
16.septembris 2010, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager