Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Eu, zg beidz ...nedzen zosi :)), Tu tak tik pat labi kā es zini, ka var iztīrīt berzi arī bez cemmerēšanas, nu moš arī nezini :D
16.septembris 2010, 20:39 | links
 
Sulla. Viss ir elementāri. Vajag definīciju-lūdzu! Atļauts izmantot mušas bez papildus balasta. Maksimālais svars:5 grami. Mušotāji izmanto neitrālās, grimstošās aulkas un pavadas. Ne jau definīcijā ir tā vaina bet gan visā likumdošanā un sodu sistēmā!
Noķer cemmerētāju, kurš saka ka mušo. Parādi viņa inventāru tiesu ekspertam, kas arī pasaka: ir vai nav tas mu;šiņmakšķerēšanas inventārs.
16.septembris 2010, 20:35 | links
 
izlasi MN...pirms kaut ko raksti...
16.septembris 2010, 20:32 | links
 
nemaz nezinu kaa ir lietuvaa..,noteikti jau arii nau atļauts lašus ķert kad viņi nāk..
16.septembris 2010, 20:31 | links
 
taatad shoruden var ķert lašus daugavaa.,bet visus kā vienu jaatlaiž..? nevar patureet..? tiiri sportam..?
16.septembris 2010, 20:30 | links
 
kas jums liedz braukt uz lietuvu?vai tad tur ar debili likumi?
16.septembris 2010, 20:30 | links
 
Protams likumus var traktēt dažādi. Nedrīkst paturēt, tātad ķert var, bet jāatlaiž. Domāju, ka tā nebija likumdevēju doma sastādot šo punktu, bet gan aizsargāt nārstojošo zivi, lai tā var normāli nonārstot un ja nu gadījumā uzķērās tas losis vai taimis, tad viš ir jāatbrīvo, nevis jāiet uz to kā uz mērķa zivi un tad ja inspektors aiz muguras stāvēs, tad atlaidīšu, bet ja nē tad krūmos un caur zarnu traktu...
Tas pats ir ar MM - var nolasīt no berzes dusmīgos papus tā kā maz neliekas un nevajag nekādu cemmeri :), kā arī ar vizuli, var darīt to pašu, bez cemmerēšanas, bet ar ilgstošu un pacietīgu darbu...
Nevajag demagoģiju...
Tas, ka būtu nepieciešams ieviest jaunas likumdošanas normas ir cits stāsts...bet šobrīd likumi ir tādi, kādi tie ir...mans subjektīvais viedoklis :)
16.septembris 2010, 20:27 | links
 
a shoruden tur daugavaa cik zinu ir atļauts vienu lašuku izvilkt.. a no kura datuma varees..?
16.septembris 2010, 20:24 | links
 
rakstat Vējonim&CO.kāpēc jājakarē citiem copes prieki?
:)
16.septembris 2010, 20:20 | links
 
Sulla
Tavs eskperments izdotos vienozīmīgi. Es esmu pa nakti nostājies zem pašas berzes un redzēju skatu kad fāters dzenot prom mazo sapaliņu to kāri uzlika uz zoba.
16.septembris 2010, 20:20 | links
 
urmaas> un kā justies mušotājam? 2 mēnešus tupi mājās, jo tavu mērķzivi- alatu nav iespējams ķert, visur aizliegums. Pie tam oktobrī alatas labi ķeras.
16.septembris 2010, 20:18 | links
 
Sulla
vēl ko neizdomāsi.tad jau pats lotu laiks!
:)
16.septembris 2010, 20:14 | links
 
Bebrs
Nesatraucies, es vispār nemušoju:DD, foreles neķeru jau gadus desmit, lašus nekad neesmu ķēris, varbūt 1 reizi šoruden Daugavā pamēģināšu:DD
16.septembris 2010, 20:14 | links
 
Nu tā kungi jau demagoģija. Hm varbūt vajadzētu uztaisīt eksperimentu, lai pierādītu cik viegli ar grunteni+dabiska ēsma nocelt no berzes lasi? Ja jau diskriminēt, tad visus copes veidus šajā laikā.
16.septembris 2010, 20:13 | links
 
Bebr, ķert ir atļauts, paturēt nedrīkst.
:)
16.septembris 2010, 20:12 | links
 
Boroda
Ko tad taisies rudenī mušot? Ka ne tik to zivi kuru aizliegts vispār ķert?
16.septembris 2010, 20:10 | links
 
Katram šim komplekta elementam (spole, kāts, aukla) jāraksta precīza nepārprotama definīcija. Ja ne, tad neviens man nevar aizliegt it kā mušot ar attiecīgu bomi, domātu smagajām 100gramīgajām mušām:DD
16.septembris 2010, 20:08 | links
 
Ta Ventā iemācītos cemerēt gan ar MM kātu, peldošo auklu, un mākslīgo mušu uz 3 žugura āķa.
Nesaprotu kāds tur kaifs no tā raibā vilkšanas.
16.septembris 2010, 20:07 | links
 
Boroda> ja izņēmums būtu tikai MM, tātad obligāti jābūt pilnam invertāram- MM kātam, spolei, auklai.
16.septembris 2010, 20:04 | links
 
Sliktais cilvēks ar var lieliem āķiem pietīt pāris diegus un zvirbuļa spalvu un teikt, ka mušo...:DD Arī lielu svinu attiecīgi noformēt, tjipa grimstošā muša utt:DD
16.septembris 2010, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager