Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Nu lūk pajols brakars marģers atvilkās aizstāvēt savas tiesības, es of.
4.oktobris 2019, 19:51 | links
 
Manis pēc tie paši Gauja varētu nebūt vismaz tagad varētu droši ķer asarus un līdakas nevis kā tagad jaslēpjas
4.oktobris 2019, 19:49 | links
 
Ja kādam rrūpētu atražošana, tad Mērnieku audzētava strādātu ar pilnu jaudu.
4.oktobris 2019, 19:49 | links
 
40 MAZ ,VAJAG VISMAZ 60.lai zvejniekiem pilnāki tīkli...
4.oktobris 2019, 19:49 | links
 
Karlis_K [04.10.19]: Kas tur drūms? Normāli, notiek atražošana, ja no ūdens paņem, tad jāliek mākslīgi atpakaļ (ko neviena LM nedara). Sūdīgi, ka tā notiek par Latvenergo un makšķerēšanas karšu naudu, a vot lauvas tiesu nosmeļ zvejnieki. Obidno...

zaraza, 4.oktobris 2019, 19:09

Drūms tas 80% jo norāda cik maz tomēr ir no dabiskā nārsta, Ventā un Salacā tas % mazāks. Un tas neskatoties uz to ka Gaujā nārsta vietas ir labākā stāvoklī, tik traki neaizaug kā Salacā un Ventā. Iespējams lauvas tiesu nosmeļ brakari, tam vienkārši neļauj nonārstot.
Ko tu tur murkšķi zem deguna ..ja nezini kas notiek tad nepļūtī par Gauju
4.oktobris 2019, 19:47 | links
 
Ja licenču ieņēmumi nenonāk populācijas atražošanā, tad šis pasākums bezjēdzīgs.
Sula, stāsti, kāda rutka dēļ Tev, man un pārējiem copmaņiem būtu jāpiķo “Šķībam Jankam” par copi, mums,visai sabiedrībai, piederošos ūdeņos. Ne vinš aris, ne sējis, bet pļaut ar lielo izkapti.
Arī vimbas, gan pie Bauskas, gan Ventā. Paskaidro, mums, demences skartajiem. Tik tā viedi, lai saprotam un lūdzu apliecini, ka Tevī ir nedaudz inteliģences. Teikumus rīmē, ka prieks lasīt, bet ...
Ne jau tais soliņos un būdiņās sāls. Īpaši apdāvinātajiem, kas to tik nopietni uztver- teksta dekors, lai saprastu, ka var būt nedaudz savādāk un sabiedrības intereses stāv pāri visam.
4.oktobris 2019, 19:46 | links
 
Vai tad piemēram Salacā 40% no licencēm iegūtā nauda netiek ieguldīta Zivju fondā?
4.oktobris 2019, 19:46 | links
 
Sulla
Kokus (malku) pērk no īpašniekiem! Ko ir izdarijuši LM ieviesēji un to gribētāji? Kaut vai zivju resursu atražošanā?
4.oktobris 2019, 19:34 | links
 
Kas tur drūms? Normāli, notiek atražošana, ja no ūdens paņem, tad jāliek mākslīgi atpakaļ (ko neviena LM nedara). Sūdīgi, ka tā notiek par Latvenergo un makšķerēšanas karšu naudu, a vot lauvas tiesu nosmeļ zvejnieki. Obidno...

zaraza, 4.oktobris 2019, 19:09


Drūms tas 80% jo norāda cik maz tomēr ir no dabiskā nārsta, Ventā un Salacā tas % mazāks. Un tas neskatoties uz to ka Gaujā nārsta vietas ir labākā stāvoklī, tik traki neaizaug kā Salacā un Ventā. Iespējams lauvas tiesu nosmeļ brakari, tam vienkārši neļauj nonārstot.
4.oktobris 2019, 19:24 | links
 
Vietējais braks nelaiķis Griķis tur bieži cemmerēja...)
4.oktobris 2019, 19:15 | links
 
80-mitajos zem Siguldas tilta berze bija,varēja kā DISKAVERI skatīties...

Malgomajfisk, 4.oktobris 2019, 19:06

Bērnus no skolām ekskursijās vadāja šo procesu skatīties. Pats arī vairākas reizes esmu siekalas tecinājis lejā no tilta skatoties....
4.oktobris 2019, 19:11 | links
 
Zem Siguldas tilta laši veiksmīgi nārstoja vēl gadsimta mijā, atceros vienā saulainā dienā oktobrī no tilta fotogrāfēju, bij bilde kur vienlaikus redzami 5 gabali uz vienas berzes. Tad cemmerētāju bars jau bija pazudis, 90.tajos gan šie tur dirnēja caurām dienām.
4.oktobris 2019, 19:11 | links
 
Nesen biors atklājis, griežot taukspuras smoltiem, ka Gaujā 80% lašu ir no audzētavām, diezgan drūmi jā.
Karlis_K, 4.oktobris 2019, 19:00


Kas tur drūms? Normāli, notiek atražošana, ja no ūdens paņem, tad jāliek mākslīgi atpakaļ (ko neviena LM nedara). Sūdīgi, ka tā notiek par Latvenergo un makšķerēšanas karšu naudu, a vot lauvas tiesu nosmeļ zvejnieki. Obidno...
4.oktobris 2019, 19:09 | links
 
80-mitajos zem Siguldas tilta berze bija,varēja kā DISKAVERI skatīties...
4.oktobris 2019, 19:06 | links
 
Ja kaut kur C&R ir vienīgais veids, kā copēt tur, kur citādi copēt nevar vispār, tad tādā situācijā es 100% par C&R.

zaraza, 4.oktobris 2019, 18:57


Jautājums kāpēc tev tāda vēlme lai lašu/taimiņu copmaņi Gaujā arī turpmāk pielieto 100% C&R. Kaut gan visiem zināms ka daļa slepus savāc un ne vienu vien reizē. Vai tāpēc ka pats neķer šīs zivis un vakariņām paņem to zandartiņu un slaidi nospļauties ka cits nocopējis visu dienu mājās neko neatvedīs? :)
4.oktobris 2019, 19:06 | links
 
lielākie demagogi šajā tēmā kā reiz tie kuri nenodarbojas ar raibo copi vispār.

Karlis_K, 4.oktobris 2019, 18:38


Es par "demagogu" palieku līdzko dzirdu slavas dziesmas LM un pārspīlēti glorificētam bezkompromisa C&R, vienalga vai uz lašiem vai mailītēm.
4.oktobris 2019, 19:03 | links
 
Tad sanāk ka par naudu drīkst nogalēt sveto zivi, bet par velti nē. :) Kāda divkosība.
irseejs, 4.oktobris 2019, 18:50


Cementjaucējs no kurienes izlīdis ka cepj priekš sevis tik pārsteidzošas atklāsmes? :) Jā kāpēc cilvēki pērk malku bet vienkārši neiet uz valsts mežiem un negāž kokus pašrocīgi ko? Domā raibo mūsu upēs vairāk nekā koku mežos? Nesen biors atklājis, griežot taukspuras smoltiem, ka Gaujā 80% lašu ir no audzētavām, diezgan drūmi jā. Salacā pašlaik laši vairāk kā Gaujā, attiecīgi tur presings lielāks. Plus tāpēc ka var likumīgi paturēt pavasarī. Bet tā nav vienmēr bijis, 90.tajos Gauja bija pilna lašiem.
4.oktobris 2019, 19:00 | links
 
A mani gan viss apmierina,jo sūdīgāk LV,jo vairāk mauks uz SWE...:)
4.oktobris 2019, 18:59 | links
 
Ja kaut kur C&R ir vienīgais veids, kā copēt tur, kur citādi copēt nevar vispār, tad tādā situācijā es 100% par C&R.
4.oktobris 2019, 18:57 | links
 
Njā arī zarazam trūkst konsekvences. Iepriekš bargi izteicās par C&R ka pārāk uztiepjot savu reliģiju, nu aizstāvj 100% ķer un atlaid piekritējus Gaujas raibo copē :)
Karlis_K, 4.oktobris 2019, 18:38


Tur ir cits C&R, ko nosaka likums. Es arī braucu spiningot aprīlī no krasta , un var pieķerties zandarts. Ja pieķeras, atlaižu, jo to likums prasa, bet ne ar domu, ka braukšu C&R. Es vienmēr esmu par to, lai copēt varētu pēc iespējas vairāk, ilgāk, visur, tā ir mana kā makšķernieka egoistiskā interese. Ja var kādu liegumu un ierobežojumu noņemt, atļaut vai libelarizēt, es 100% par, ja kaut ko aizliegt/ierobežot tad tikai jam man zinātniski pierāda, ka tam tiešām ir vērā ņemams pamats, ka man savas intereses jāierobežo sabiedrības vai nākotnes vārdā.
Man vispār nav nekas pret C&R, pats laižu vaļā vairāk nekā daudzi citi noķer, man ir pretenzijas pret to, ka C&R propogandē un uzpsiež kā vienīgo "pareizo" nonievājot citādi domājošos. Nu tipa kā kaut kādas tur pareizās sektas, kam visi pārējie ellē nonāks. Kamēr tas sektants "pareizi" Dievu lūdz pie sevis baznīcā, tikmēr lai dara ko grib, a vot ja man viņu sludinātājs uz ielas uzstājīgi piesienas un elli sola, tad var arī fizisku piezīmi dabūt :)
4.oktobris 2019, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager