Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Tieši tā Bruno. Lai gūtu baudu ir jāļaujās! :)
Hamurapi
Ja jums piemīt mazohisma nepieciešamība, tad uz priekšu. Kā teica Bruno-ļaujies un gūsti baudu! :)
Runājot par nārstojošo zivju copi. Es kautkā nepieminu ka es būtu 100% atbalstītājs. Jā es ķēru nārstojošās reņģes un vēja zivis, lai vienreiz gadā viņas noēstos. Kaut vējenēs neesmu bijis vismaz 3 gadus. Taimiņu upēs ir kā dubļi. To pat BIORs stāsta. Lašu gan mazāk. Ja puikas ievieš licenzes tikai uz šīm, taimiņu un laši, zivīm tad OK. Bet nē taču. Vēlās no jebkura, kurš parādījies Gaujas krastā ar makšķeri, nokāst feniņus! Palasi GNP noteikumus un atbildi sev-kāpēc viss notiek šādi!?
Vai tad Gaujai "Nacionālā Parka" statuss ir atcelts?

urmaas, 3.oktobris 2019, 12:30


Acīmredzot nepareizi biju sapratis, jo domāju, ka licences attieksies tikai uz to spiningošanu jeb ķeršanu ar mākslīgo ēsmu, ja tās pašas licences būs jāpērk arī vēdzeļotājiem un brekšotājiem, tas protams nav pareizi. Kā jau teicu - man personīgi no tās svētās zivs ne silts, ne auksts un nesaprotu kamdēļ to ataudzēšanā tiek ieguldīti tik lieli līdzekļi,bet, ja jau ir tādi, kas viņus ķer, lai jau vismaz atdod atpakaļ kādu kapeiku...
Par Nacionālo parku - īsti nesapratu Tavu nostāju - vai vajag lielāku aizsardzību, vai tieši, ja jau tas ir Nacionālais parks, tad pieder visiem un daram visi tur ko gribam?!
Turklāt, ja runāt par GNP noteikumiem, tad visi aizmirstiet par fīderēšanu Gaujā, jo tur laikam nedrīkstēja piebarot savvaļas sugu dzīvniekus :)
3.oktobris 2019, 14:23 | links
 
BrunoL [03.10.19]: Pēc dažu tautiešu tekstiem saprotu- ļausimies un centīsimies gūt baudu.
Man nedaudz paveicies, līdz kurratu robežai 40km
Tieši tā Bruno. Lai gūtu baudu ir jāļaujās! :)
Hamurapi
Ja jums piemīt mazohisma nepieciešamība, tad uz priekšu. Kā teica Bruno-ļaujies un gūsti baudu! :)
Runājot par nārstojošo zivju copi. Es kautkā nepieminu ka es būtu 100% atbalstītājs. Jā es ķēru nārstojošās reņģes un vēja zivis, lai vienreiz gadā viņas noēstos. Kaut vējenēs neesmu bijis vismaz 3 gadus. Taimiņu upēs ir kā dubļi. To pat BIORs stāsta. Lašu gan mazāk. Ja puikas ievieš licenzes tikai uz šīm, taimiņu un laši, zivīm tad OK. Bet nē taču. Vēlās no jebkura, kurš parādījies Gaujas krastā ar makšķeri, nokāst feniņus! Palasi GNP noteikumus un atbildi sev-kāpēc viss notiek šādi!?
Vai tad Gaujai "Nacionālā Parka" statuss ir atcelts?
3.oktobris 2019, 12:30 | links
 
BrunoL [03.10.19]: Pēc dažu tautiešu tekstiem saprotu- ļausimies un centīsimies gūt baudu.
Man nedaudz paveicies, līdz kurratu robežai 40km
Jā, runāju ar igauņiem, presinga viņu upēs nav. Būs jāpačukst leišiem
:DDD
3.oktobris 2019, 11:23 | links
 
Pēc dažu tautiešu tekstiem saprotu- ļausimies un centīsimies gūt baudu.
Man nedaudz paveicies, līdz kurratu robežai 40km
3.oktobris 2019, 11:15 | links
 
Galīgi uz zirga pavizināties par to cik kurš nopelna. Bet man galīgi nav vienalga ja kāda cilvēku grupa vēlās uzspiest savu teikšanu Tautai piederošos ūdeņos, tādējādi mani un citus makšķerniekus ierobežojot!

urmaas, 2.oktobris 2019, 22:42


Aiziet jau pa traku...Tā jau tad var teikt par jebkuru licencēto vietu - kāpēc Ventā vai Liepājas kanālā uzspiež licences?! Vai arī par noteikumiem kopumā - kāpēc mani un citus makšķerniekus ierobežo un neļauj, piemēram, līdakas martā ķert?!
Pats neesmu lašu ķērājs, bet nesaprotu kāpēc ir tāds cepiens par licencēm Gaujā? Ir taču pietiekami daudz mums arī citu licencēto vietu un visi ar to sadzīvo...
3.oktobris 2019, 09:25 | links
 
urmaas [02.10.19]: parazutis [Vakar]: Jums tiešām liekas, ka ar Gaujas licencēto makšķerēšanu kāds varēs nopelnīt? Pareiziniet licences cenu ar to iespējamo skaitu un izdaliet ar pašvaldību skaitu. Švaks tas biznessGalīgi uz zirga pavizināties par to cik kurš nopelna. Bet man galīgi nav vienalga ja kāda cilvēku grupa vēlās uzspiest savu teikšanu Tautai piederošos ūdeņos, tādējādi mani un citus makšķerniekus ierobežojot!
Te nesen atpakaļ jau Kārlēns izpļāva, ka viņam ir ,, sava upe,, un te vēl daži kārklu janķeļi iedomājas, ka ir pārcilvēki. :DDDDD
Latviešiem ir laba parruna: īlenu maisā nenoslēpsi! Tā augstprātība ir tik smieklīga. :)
3.oktobris 2019, 05:36 | links
 
raihs [02.10.19]: irseejs
Ko ņemies, samaksāsi tos 8-10€, nekas tev nenotiks! Ar 50niekiem vari atslaucīties, atmetīsi arī licenzei. Un vispār, kam tie nonārstojušie lohi vajadzīgi... Nekur pasaulē tos par vērā ņemamu lomu neuzskata, tikai pie mums. Visādi "Lašu kausi", utt. To vājprātu par "Lohu kausu" jāpārsauc! Paskatieties, vai tie ir laši???
Zini. Man tava tukšā diršana ir baigi apnikusi :)
2.oktobris 2019, 22:53 | links
 
parazutis [02.10.19]: Jums tiešām liekas, ka ar Gaujas licencēto makšķerēšanu kāds varēs nopelnīt? Pareiziniet licences cenu ar to iespējamo skaitu un izdaliet ar pašvaldību skaitu. Švaks tas bizness
Galīgi uz zirga pavizināties par to cik kurš nopelna. Bet man galīgi nav vienalga ja kāda cilvēku grupa vēlās uzspiest savu teikšanu Tautai piederošos ūdeņos, tādējādi mani un citus makšķerniekus ierobežojot!
2.oktobris 2019, 22:42 | links
 
Jums tiešām liekas, ka ar Gaujas licencēto makšķerēšanu kāds varēs nopelnīt? Pareiziniet licences cenu ar to iespējamo skaitu un izdaliet ar pašvaldību skaitu. Švaks tas bizness
2.oktobris 2019, 22:38 | links
 
Malgomajfisk [02.10.19]: Borik,Kā ,kam? Zivju resursu nasavtīgajiem sargiem naudiņas apguvējiem...
Lai iet strādāt haļavščiki!
2.oktobris 2019, 22:36 | links
 
Borik,Kā ,kam? Zivju resursu nasavtīgajiem sargiem naudiņas apguvējiem...
2.oktobris 2019, 22:33 | links
 
Raihs
Kam, par ko un kāpēc vēl kādam būtu jāmaksā?
2.oktobris 2019, 22:24 | links
 
Es nesaprotu, ko Jūs te mocaties. Nevar ķert - slikti, var ķert pavasarī, arī slikti. Ja liela vēlēšanās, var ķert arī rudenī ķert uz nārsta, 715 EUR + administratīvais sods :)
2.oktobris 2019, 22:23 | links
 
Taij pusē zviedri tiem mamjiem vēderus pušu griež un ikrus ūdenī atpakaļ met...:D
2.oktobris 2019, 22:14 | links
 
Antoha pribil!
Sarkanvēderainos ikrainos pāļukus atēdies!
Proteīns dzen pumpi, asintiņš pa rorēm rūkdams! Prātīgi vecais! Mammi nenokauj!
2.oktobris 2019, 22:02 | links
 
Tā ir,ka zviedros tu vismaz redzi kur tā iekasētā naudiņa tiek ieguldīta,tad jau arī nav žēl samaksāt.Arī iespēja tikt pie kādas zives ir daudz lielāka...Licenžu cenas un copes nosacījumi gan katrā vietā var būt savādāki. Indālā ,kas aiz Sundstvāles,pēdējo gadu laikā cenas pacēlās vairākkārtīgi...
2.oktobris 2019, 21:53 | links
 

irseejs
Ko ņemies, samaksāsi tos 8-10€, nekas tev nenotiks! Ar 50niekiem vari atslaucīties, atmetīsi arī licenzei. Un vispār, kam tie nonārstojušie lohi vajadzīgi... Nekur pasaulē tos par vērā ņemamu lomu neuzskata, tikai pie mums. Visādi "Lašu kausi", utt. To vājprātu par "Lohu kausu" jāpārsauc! Paskatieties, vai tie ir laši???
2.oktobris 2019, 21:48 | links
 
Chevalier [18:19]: raihs [10:15]: uldeens [9:22]: No 1.01.2020 Gaujā būs licenzes. Cena vēl nav noprecizēta

raihs, 1.oktobris 2019, 16:22

Sveiks
Kaut kur netā ir kas atrodams vai atkal pa kluso uzcepinās?Pa kluso pagaidāmKo nozīmē pa kluso. :)
Ja jau tu zini, tad rauj vaļā, kas ko kapēc.

irseejs, 2.oktobris 2019, 10:50

Cik sapratu, tad būs Gaujā tas viss tikai pavasarī (01.01.-30.04.) un maksās 10€.Kur tu to saprati? :) Tieši par ko ir runa?
Saprast vajadzētu vienu lietu, ka tagad tauta regulē kā būs, nevis pāris ātrās naudas tīkotāji. Tie laiki ir pagājuši, kad var pieteikt lohiem ministrija no pirksta izzīstu nolikumu bez publiskās apspriešanas. :)

irseejs, 2.oktobris 2019, 21:38

viss jau izlemts, būs jāpērk atļaujas copei gaujā...viss sabīdīts kā vajag...finansu plūsma ieplānota pareizajā virzienā..
2.oktobris 2019, 21:47 | links
 
Chevalier [02.10.19]: raihs [10:15]: uldeens [9:22]: No 1.01.2020 Gaujā būs licenzes. Cena vēl nav noprecizēta

raihs, 1.oktobris 2019, 16:22

Sveiks
Kaut kur netā ir kas atrodams vai atkal pa kluso uzcepinās?Pa kluso pagaidāmKo nozīmē pa kluso. :)
Ja jau tu zini, tad rauj vaļā, kas ko kapēc.

irseejs, 2.oktobris 2019, 10:50

Cik sapratu, tad būs Gaujā tas viss tikai pavasarī (01.01.-30.04.) un maksās 10€.
Kur tu to saprati? :) Tieši par ko ir runa?
Saprast vajadzētu vienu lietu, ka tagad tauta regulē kā būs, nevis pāris ātrās naudas tīkotāji. Tie laiki ir pagājuši, kad var pieteikt lohiem ministrija no pirksta izzīstu nolikumu bez publiskās apspriešanas. :)
2.oktobris 2019, 21:38 | links
 
Galvenais tas- virs Siguldas nav. Tad no kurienes Virešos uzradās?

aluspinte, 2.oktobris 2019, 20:07


Ir ir laši, ari pietekās vairāki trāpījušies pēdējos 10 gadus. Vienkārši Bruno jau vecs un vairāk audzē zemenes kā dodas lašos.
2.oktobris 2019, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager