Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Bet pēc nārsta decembra sākumā vēsā mierā var špiningot lielu džigu un naktstarpus virsu un neviens nevar pieirsties ,kad es ko nelegālu daru un laižot pa nārsta vietām taimiņi ar ķeras
1.oktobris 2019, 18:58 | links
 
Asarus ķer rudenī tik ar to uz citiem neķeras ..vienig vēl uz dzivo
1.oktobris 2019, 18:49 | links
 
Kkads stulbums večiem ar atvadnoj sistēmu un mazām auklām tagad jaslepjas kā zagļiem .. smieklīgi
1.oktobris 2019, 18:48 | links
 
irseejs [01.10.19]: raihs [16:22]: No 1.01.2020 Gaujā būs licenzes. Cena vēl nav noprecizētaNo kurienes tāds info?
Es arī aizvakar no sava copes biedra to pašu dzirdēju. Viņam inspektors to esot teicis...
1.oktobris 2019, 17:43 | links
 
Brencis21, lai jau skaita pie nabagiem :-D
1.oktobris 2019, 17:26 | links
 
naloxon04 [01.10.19]: Kārli, atzīšos gan, ka lasījis neesmu. Putra galvā tikai par lašveidīgajiem. Zinu to, ka tās zivis dārgi var izmaksāt atkarībā no zaudējumu novērtēšanas. Tāpēc esmu ļoti piesardzīgs. Pārsvarā ķeru līdakas. Gribēju pamēģināt arī ko citu, bet laikam palikšu pie līdakām, tad tas jaunais, lai ir zandarts.
Tad jau šo vīzdeguņu ,, kasta,, tevi pie nabagiem ieskaitīs.
1.oktobris 2019, 16:56 | links
 
Pareizi,pareizi! Kur nu bez cirpējim!
1.oktobris 2019, 16:36 | links
 
raihs [01.10.19]: No 1.01.2020 Gaujā būs licenzes. Cena vēl nav noprecizēta
No kurienes tāds info?
1.oktobris 2019, 16:23 | links
 
No 1.01.2020 Gaujā būs licenzes. Cena vēl nav noprecizēta
1.oktobris 2019, 16:22 | links
 
Spinigošanas sezona Gaujā atsāksies 1. janvārī. Ne lasi, ne taimiņu Gaujā paturēt nedrīkst. Bet ir ari citu sugu zivis, kuras labi var ķert uz spininga. Noskaties. Video no agra pavasara copes Gaujā ar spiningu:
https://youtu.be/ui1WOWRGAX8
1.oktobris 2019, 15:20 | links
 
Kārli, atzīšos gan, ka lasījis neesmu. Putra galvā tikai par lašveidīgajiem. Zinu to, ka tās zivis dārgi var izmaksāt atkarībā no zaudējumu novērtēšanas. Tāpēc esmu ļoti piesardzīgs. Pārsvarā ķeru līdakas. Gribēju pamēģināt arī ko citu, bet laikam palikšu pie līdakām, tad tas jaunais, lai ir zandarts.
1.oktobris 2019, 14:22 | links
 
Ok. Vairāk jautājumu nav. Paldies.
1.oktobris 2019, 14:17 | links
 
Par liegumu skaidrs, paldies. Un ar to parasto makšķernieku karti tajā vietā vienu lašveidīgo var paturēt? :-O

naloxon04, 1.oktobris 2019, 14:15


Ja tāda putra galvā tātad nekad neesi lasījis :
Makšķerēšanas noteikumi
1.oktobris 2019, 14:17 | links
 
Izlasi taču makšķerēšanas noteikumus ,kur un kad var paturēt, Gaujā paturēt nedrīkst.
1.oktobris 2019, 14:17 | links
 
Par liegumu skaidrs, paldies. Un ar to parasto makšķernieku karti tajā vietā vienu lašveidīgo var paturēt? :-O

naloxon04, 1.oktobris 2019, 14:15


Nē, nedrīkst.
1.oktobris 2019, 14:15 | links
 
Par liegumu skaidrs, paldies. Un ar to parasto makšķernieku karti tajā vietā vienu lašveidīgo var paturēt? :-O
1.oktobris 2019, 14:15 | links
 
Jā, saprotu. Un laikā, kad spiningošana nav liegta. Kā ir tad? Saprotu, ka drīkst paturēt vienu mēra zivi. Makšķernieku karte man ir. Vai var arī kaut kur attiecīgā posma licenci dabūt?
1.oktobris 2019, 14:12 | links
 
Tu kārtīgi izlasīji ,ko rakstiju, vakar vēl varēja spiningot ,nekādu licenzi nevajag tik makšķerēšanas karti, ar šodienu liegums uz trīs mēnešiem.
1.oktobris 2019, 14:11 | links
 
Man tai vietai bieži sanāk braukt garām. Pats tur esmu dažas reizes makšķerējis. Vienu x izvilku taimiņu ap kilo, kuru palaidu dzīvoties, jo licence man nebija, kaut gan biju painteresējies pirms tam. Slapstīties baigi nepatīk un arī būtu ļoti neērti, ja patiešām inspektors noķertu. Gribētos, lai ir godīgi, tad braucot tai vietai garām, varētu kādu stundu divas piestāt līdz apnīk vai mānekļi tiek norauti.
1.oktobris 2019, 14:10 | links
 
Interesanti, kur lai tos inspektorus meklē. Nav pārdomāta situācija. Kad nav liegums, ir vēlme makšķerēt un samaksāt, ja vajag, tad nav pat īsti, kur to izdarīt. Atceros, kad Norvēģijā pirku internetā, tur bija karte ar upi un posmiem. Izvēlējos posmu un nopirku licenci attiecīgajai upei. Tas bija forši. Gribētos, lai arī tā ir pie mums.

naloxon04, 1.oktobris 2019, 14:06


Pie inspektoriem - tas bija sarkasms )
Gaujā tagad nedrīkst makšķerēt ar mākslīgo ēsmu (spiningot), satiksi inspektoru - maksāsi sodu, būs lašveidīgais lomā, sods vispār būs sālīts.
1.oktobris 2019, 14:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager