Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Interesanti, kur lai tos inspektorus meklē. Nav pārdomāta situācija. Kad nav liegums, ir vēlme makšķerēt un samaksāt, ja vajag, tad nav pat īsti, kur to izdarīt. Atceros, kad Norvēģijā pirku internetā, tur bija karte ar upi un posmiem. Izvēlējos posmu un nopirku licenci attiecīgajai upei. Tas bija forši. Gribētos, lai arī tā ir pie mums.
1.oktobris 2019, 14:06 | links
 
Jautājums par Gauju Rāmkalnu posmu. Nevaru atrast, kur var licenci iegādāties. Meklēju internetā. E-pakalpojumos neredzu. Varbūt kāds zina?

naloxon04, 1.oktobris 2019, 13:56

Pie inspektoriem ,bet var sanākt dārgi, it sevišķi ,ja patur lomu.Ja nopietni, Gaujā nav LM ,sācies spiningošanas un mušiņmakšķerēšanas liegums.
1.oktobris 2019, 14:02 | links
 
Jautājums par Gauju Rāmkalnu posmu. Nevaru atrast, kur var licenci iegādāties. Meklēju internetā. E-pakalpojumos neredzu. Varbūt kāds zina?
1.oktobris 2019, 13:56 | links
 
Manuprāt ūdensaugus upe katru pavasari pati nokopj.
irseejs, 1.oktobris 2019, 13:17


Diemžēl daudzas lašupes pašas vairs netiek galā. Tie vecie laiki, kad katru pavasari varenos palos upes iztīrījās, ir aiz muguras. Nu pali arvien švakāki, vasaras arvien sausākas un upes aizaug kā pļavas. Un nārsta vietas paliek mazāk, jo oļainie brasli noauguši ar biezu zāļu velēnu.

Man vairāk interesē no kurienes upē tādas putas reizēm agri no rīta redzamas. Kāds labdaris upē negāž šādus tādus šķidrus atkritumus?

irseejs, 1.oktobris 2019, 13:17


Normāla lieta krāčainām upēm, arī ziemeļu tīrajās upēs ir sakultas putas, Amatā kādreiz esi bijis? Salacā domāju tači visvairāk ražo putas, jo tajos spēcīga pārgāze.
1.oktobris 2019, 13:46 | links
 
irseejs [01.10.19]: Ko tā niedru plūkāšana īsti dod man nav skaidrs. Es labāk paķeru līdzi vienu lieku maisu un savācu pie reizes pudeles un citus labumus, kuri nez kāpēc tur regulāri katru gadu uzrodās.
Manuprāt ūdensaugus upe katru pavasari pati nokopj. Bet nu katram savs. Man vairāk interesē no kurienes upē tādas putas reizēm agri no rīta redzamas. Kāds labdaris upē negāž šādus tādus šķidrus atkritumus?
Tas vairāk ir vajadzīgs mušiņmaksķerniekiem, bet, protams, arī spiningotajiem. Bez izpļaušanas tajos pašos Ķieģeļniekos copēt nebūtu iespējams principā. Lai saprastu, kā upe izskatās īstenībā, uz turieni ir jāatbrauc jūlijā. Tad sapratīsi.
1.oktobris 2019, 13:28 | links
 
Ko tā niedru plūkāšana īsti dod man nav skaidrs. Es labāk paķeru līdzi vienu lieku maisu un savācu pie reizes pudeles un citus labumus, kuri nez kāpēc tur regulāri katru gadu uzrodās.
Manuprāt ūdensaugus upe katru pavasari pati nokopj. Bet nu katram savs. Man vairāk interesē no kurienes upē tādas putas reizēm agri no rīta redzamas. Kāds labdaris upē negāž šādus tādus šķidrus atkritumus?
1.oktobris 2019, 13:17 | links
 
Lūk tā ir apņēmība un cieņa pret cilvēkiem, kas kopj upes un velta savu laiku! Respect, Raih!
1.oktobris 2019, 12:57 | links
 
Šī bilde tikai apstiprina manus vārdus, ka tu neko nejēdz-tu pat taimiņu no laša neatšķir
:DDDD

raihs, 30.septembris 2019, 06:18
:DDDcerams ka viņs asari no līņa vismaz atšķir
1.oktobris 2019, 12:34 | links
 
Vēl kādu bildi ieliec, lai savu kārklu janča būtību ātrāk uz nākamo lapu nolaiž un neredz, kāds urlagāns esi. :DDDD
1.oktobris 2019, 11:36 | links
 
Vēl kādu bildi ieliec, lai savu kārklu janča būtību ātrāk uz nākamo lapu nolaiž un neredz, kāds urlagāns esi. :DDDD
1.oktobris 2019, 11:36 | links
 

Un reku smuka bilde no Brūveļiem
1.oktobris 2019, 11:25 | links
 
irseejs [01.10.19]: Vietā ar nosaukumu "Ķieģeļnieki" biju. Nezinu gan kas tur bija izpļauts un kad, bet tagad tur ir riktīgs čūskulājs ar nātrēm pāri galvai :)

Iespējams niedres kaut kad vasaras sākumā bija pļautas, jo niedru garums nepārsniedza metru.

Kopumā vieta jau forša un ērta piebraukšana, bet ar zivīm gan bija švaki.

Zāļu salu pa vidu redzi?
1.oktobris 2019, 11:23 | links
 
raihs [30.09.19]: ezers [Vakar]: raih,ar pļaušan vien ir par maz,jāārd ari velen,Zinu. Bet tas ir "mission impossible". Un es neesmu Dons Kihots...

Pareizi, tu esi ,, kārklu anglosaksis,, . Kā var tā nemīlēt savu valodu, ka tā to piedrazo.
Nu saprotama frāze, ka kāds nav kāda cieņas vērts!
:DDDD
1.oktobris 2019, 09:28 | links
 
Vietā ar nosaukumu "Ķieģeļnieki" biju. Nezinu gan kas tur bija izpļauts un kad, bet tagad tur ir riktīgs čūskulājs ar nātrēm pāri galvai :)

Iespējams niedres kaut kad vasaras sākumā bija pļautas, jo niedru garums nepārsniedza metru.

Kopumā vieta jau forša un ērta piebraukšana, bet ar zivīm gan bija švaki.
1.oktobris 2019, 08:13 | links
 
pagāšgad iesākām testa režimā,šogad jau nopietnāk,skalojam,iet kā smērēts,paliek ideāli tīra grunts,
30.septembris 2019, 22:44 | links
 
ezers [30.09.19]: raih,ar pļaušan vien ir par maz,jāārd ari velen,
Zinu. Bet tas ir "mission impossible". Un es neesmu Dons Kihots...
30.septembris 2019, 22:39 | links
 
raih,ar pļaušan vien ir par maz,jāārd ari velen,
30.septembris 2019, 22:36 | links
 
raihs [14:33]: barteris [13:53]: Tak lieniet atpakaļ savā Ekonomika un politikas sadaļā un cūkojieties tur!Piekrītu, nenoturējos vienkārši. Diskusijas ar tādiem kā luters tikai aizvaino šīs dizciltīgās zivis.
Tai pat laikā es neesmu te redzējis nevienu tavu postu, lai tu tagad aizrādītu, ko man darīt un kur man iet...
Un jā, par tiem leišiem- tiešām labprāt dzirdētu viedokļus.Un atkal lepnība lien pa visām spraugām.....
Atbildi pēc būtības, kas man tāds un zivis jūtas aizvainotas?
:DDDD

Brencis21, 30.septembris 2019, 21:08

Kurš te ir aptaisījies, mūžigi banots, bet lien atpakaļ ? :D
30.septembris 2019, 21:33 | links
 
Chevalier [30.09.19]: raihs [18:08]: BrunoLLabprāt arī pastrādātu vasarā!

keners, 30.septembris 2019, 19:26

Šogad laikam diezgan posmi tika patīrīti Salacā. Mušotājiem pie sava posma saistošajos nesanāca tikt, bet vismaz savācas un sakopj copes vietu.
Varu uzskaitīt- Toskāna, Korģe, Brūveļi, Pirts, Ķieģeļnieki, Munas, Tačgali-visur tur tika izpļauts!
30.septembris 2019, 21:29 | links
 
raihs [30.09.19]: barteris [13:53]: Tak lieniet atpakaļ savā Ekonomika un politikas sadaļā un cūkojieties tur!Piekrītu, nenoturējos vienkārši. Diskusijas ar tādiem kā luters tikai aizvaino šīs dizciltīgās zivis.
Tai pat laikā es neesmu te redzējis nevienu tavu postu, lai tu tagad aizrādītu, ko man darīt un kur man iet...
Un jā, par tiem leišiem- tiešām labprāt dzirdētu viedokļus.
Un atkal lepnība lien pa visām spraugām.....
Atbildi pēc būtības, kas man tāds un zivis jūtas aizvainotas?
:DDDD
30.septembris 2019, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager