Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
mjuniors [25.09.19]: Gaidīju kādu info par lašu izmēriem mūsu upēs. Nesagaidīju :)), secinājums jāpērk kāts un jāmauc, zivis ir!

Šo es pats palīdzēju noparkot. 24,5kg. 1998.gads
25.septembris 2019, 09:59 | links
 
Raihs ..nu ta beidzot viens labs secinājums ..par ko es pie bildēm visu laiku braucu virsu ,ka nesaprot ka jabilde un jaatlaiz
25.septembris 2019, 09:33 | links
 
Gaidīju kādu info par lašu izmēriem mūsu upēs. Nesagaidīju :)), secinājums jāpērk kāts un jāmauc, zivis ir!

mjuniors, 25.septembris 2019, 09:17


Oficiālais rekords esot 16kg.
25.septembris 2019, 09:24 | links
 
Gaidīju kādu info par lašu izmēriem mūsu upēs. Nesagaidīju :)), secinājums jāpērk kāts un jāmauc, zivis ir!
25.septembris 2019, 09:17 | links
 

Reku līdzīga situācija, par ko zviedri cepjas. Acīmredzot tiešām nedrīkst tās zivis vilkt laukā no upes un taisīt fotosesijas. Cik esmu bijis ārzemēs, tad gidi vienmēr liek fočēties ūdenī, pacelt uzmanīgi, ik pa brīdim iegremdējot atpakaļ ūdenī. Atzīstu, pats ar esmu grēkojis šai ziņā-likās, ja reiz zivs aizpeld, tad viss bumbās. Acīmredzot nē... Šis gadījums ar Lielo Zivi būs mācība arī man...
25.septembris 2019, 08:08 | links
 
Starp citu iesaku izbaudīt pedējās 5 dienas un laist uz Salacu taimiņu medībās. Zivs ir baigi kaprīza un ķerās pašā agrumā. Bet zivis ir pilna upe, jo lēcienus var redzēt ik pēc pusstundai, mierīgi pasēžot upes krastā. Par 5 eiriki kad vēl būs tāda iespēja? Un iesaku nebut žīdiem. Laižat vaļā lai dzīvo un vairojās. Tas ir principa jautājums un katram pašam jāizlemj. Cope Salacā rullē. Tas ir savā ziņā azarts, citiem tā ir spēle uz pilnu banku, citiem tā ir vienkārši atpūta. Izvēle jūsu ziņā.
24.septembris 2019, 23:14 | links
 
Raihujanci tu gadijuma šodien nepatagoji Salacu? :) Nu čista līdzīgs tips, ar ļuļki zobos pretējā krastā. Iespējams kļudos, varbūt kāds leitis. Tas tikai mans minējums. :D
24.septembris 2019, 23:02 | links
 
Brencis21 [24.09.19]: barteris [60m]: mjuniors [19:19]: Nekad neesmu ķēris lašus un laikam neķeršu, bet 18kg loms bija tiešām iespaidīgs. Un ir interesanti palasīt viedokļus par šo gadījumu.
Neesmu soģis, bet ir mazliet neloģiski ja aizliegts paturēt zivi, ko tur maisīties zivs priekos. Bet ne man sodīt cilvēku kas aizraujas ar to. Iespējams, c&r piekritēji ir arī upju sargi, jo tomēr viņi traucē brakaņjeriem.
P. S. Es personīgi nenoturētos un paturētu šādu zivi.
Vēl jautājums, cik lieli laši LV ir sastopami? Vai vidējais izmērs teiksim, lai varētu apjaust cik veksmīgs ir bijis šis loms.Atsaucoties uz to, ko ši sava ieraksta sākumā rakstīji, C&R neiet kopā ar šādu zivju keršanu, bet nepaturēšanu lomā laikā, kad to nedrīkst, bet tanī pat laikā mērķtiecīga to ķeršana ir tīri paša ētikas jautajums. Daļai labpatīk interpretēt šo ideoloģiju pa savam, attaisnojot negausību un vēlmi pazīmēties.
Ir skaidrs, ka zivīm būtisks laika posms, bet tramda apzināti. Nedariet kaunu un nelieciet tam klāt C&R "birku".+100500 :))))e
Nepārprotiet...man tiešām nav žēl, kad kāds noķer vietējās upēs/ezeros labu zivi un apēd/uzdāvina tuviem cilvēkiem, bet, zinot, ka zivs gatavojas nārstam, nu, lūdzu, neejiet mērķtiecīgi to tvarstīt. Esmu copmanis samerā jauns, bet brīžiem jaun sirds plīst pušu par miskasti ūdenstilpņu krastos, ko atstāj cilvēki....kur nu vēl skatīties kā tiešām pieredzējuši copmaņi padodas kārdinājumam uzņemt pāris liekas bildes, kas ziviji var maksāt dārgi.
Es pat savā ziņā ceru, ka tuvākajos gados tādus lomus vēl nedabūšu...nevēlos apjukt/satraukties un nodarīt vairāk slikta nekā laba.

Bildes ir laba lieta, bet sev pietiek arī ar atmiņu. Iemainiet tās n-tās bildes pret potenciāli kaut mazu, bet tomēr iespēju, ka jūsu bērniem, varbūt situācija ar zivīm, ja ne uzlabosies, tad nekļūs krasi sliktāka.

Copēt ir forši un aicinu to popularizēt, bet cienot dzīvību un katru tai svarīgi sekundi un dabu. Varbūt nedaudz aizrāvos, bet īsāk izteikties nemāku.

Lai visiem raženas rudens copes, droši pavadīts laiks uz ūdeņiem un daudz pozitīvu emociju!
24.septembris 2019, 22:55 | links
 
Marģerīt, nevajag tā sasprindzināt savas divas rievas imitējot domāšanas procesu, mēs visi sen esam ievērojuši ka nekas prātīgs nesanāk, totāla runas caureja, kur pazūd jebkāds jēgas pavediens. Labāk izmanto savu galviņu kam tā vairāk domāta, zivju un ikru iebāšanai.
24.septembris 2019, 22:52 | links
 
Tas tāpat kā jurčiks agrāk laida lielas līdakas asiņainas līdz elkonim sapūt...bet viņš tak ir varonis atlaida ..sviests
24.septembris 2019, 22:51 | links
 
Tu pīļknabi atbalsti kad viņš foreli liek zemē ,,tas nesaucas c&r ..tas ir nemākulīgs su...kas nemāk atlaist zivi ,bet grib tik pazīmeties
24.septembris 2019, 22:47 | links
 
Tas ir uzteicami kad tādi sabiedrības pabiras kā Marģeri beidzot saprot ka ir pēdējie sūdi. Tikai šajā atklāsmē nevajag vainot kādu no malas, īpaši jau godprātīgu foreļu copmani un labu vobleru meistaru.
24.septembris 2019, 22:43 | links
 
MucinKJ [24.09.19]: Es jau nesaku, ka nevajag ēst zivis. Es saku ka nevajag atbalstīt tos kas ķer viņas nelikumīgi un neatļautā veidā.
Bet. Normāli ir ķert vispār viņas pirms nārsta ..tā kā te bij' viens reklamējis vo uz paštaisīts voblera foreles .ķeris septembrī ..a redz viņš c&r a pārējie sūdi ..tas ne kas ka pa zemi izvarta ..nu ja nevar tā nevar .nevis c&r ..un tt
24.septembris 2019, 22:36 | links
 
Es jau nesaku, ka nevajag ēst zivis. Es saku ka nevajag atbalstīt tos kas ķer viņas nelikumīgi un neatļautā veidā.
24.septembris 2019, 22:29 | links
 
Pieņemsim manas apstaigajamas upītes neiznīcināja zeberklis ,bet ūdens līmenis Gaujā agrāk bija pāri galvai tagad zem potītes ..pat mazā forele nav
24.septembris 2019, 22:24 | links
 
Juris_O [24.09.19]: Jurasvalis tu pats tici tam ko tu raksti? Ja tie cilvēki gribētu tad varētu nopelnīt naudu arī savādāk. Un es esmu no tās puses. Es zinu kas un kā tur notiek.

MucinKJ, 24.septembris 2019, 22:10

Tā gan sliņķi un alkāni parasti meklē īsāko un kriminālāko ceļu pie ātra čungura. 100 punkti ka tas Marģers nu valis pats izbijis krimināls elements, rakstīšanas stils liecina ka šaurā pierīte ar pāris smadzeņu rievām.
Paskaties uz savu pieriti,,:))
24.septembris 2019, 22:20 | links
 
MucinKJ [24.09.19]: Jurasvalis tu pats tici tam ko tu raksti? Ja tie cilvēki gribētu tad varētu nopelnīt naudu arī savādāk. Un es esmu no tās puses. Es zinu kas un kā tur notiek.
Nu ne jau visi kož un man pofig man tā zivs garšo ..un kad drīkst spiningot nekad vienu neņemu ja noķeru 3:))un man vienalga kā jūs sakiet kas bērniem paliks .mani senči ēda es ēdu un bērni ēdis ..tāpat tas lasi neatnaks otrreiz nārstot un nēģis nospraust pēc tam ,kāpēc lai es viņu noķertu un neēstu
24.septembris 2019, 22:19 | links
 
Jurasvalis tu pats tici tam ko tu raksti? Ja tie cilvēki gribētu tad varētu nopelnīt naudu arī savādāk. Un es esmu no tās puses. Es zinu kas un kā tur notiek.

MucinKJ, 24.septembris 2019, 22:10


Tā gan sliņķi un alkāni parasti meklē īsāko un kriminālāko ceļu pie ātra čungura. 100 punkti ka tas Marģers nu valis pats izbijis krimināls elements, rakstīšanas stils liecina ka šaurā pierīte ar pāris smadzeņu rievām.
24.septembris 2019, 22:19 | links
 
Jurasvalis tu pats tici tam ko tu raksti? Ja tie cilvēki gribētu tad varētu nopelnīt naudu arī savādāk. Un es esmu no tās puses. Es zinu kas un kā tur notiek.
24.septembris 2019, 22:10 | links
 
raihs [24.09.19]: Kāds vienreiz nošaus to idiotu?... Cilvēki normāli diskutē par aktuālām lietām, bet šitais te maisās pa vidu ar saviem idiotismiem...
Normāla diskusija, ja notiek valsts valodā nevis anglo/sakšu vai rudoturito žargonā!
:DDDD
Un šis urla bēl atļaujas politikad sadaļā norādīt, kurš ir latvietis un kurš nē.
24.septembris 2019, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager