Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Jurasvalis [24.09.19]: Agrāk nevarēju atļauties nopirkt ,tad pats ķēru dūru ..tagad varu nopirkt no citiem kas riskē par izdzīvošanu
Jā, arī tie "nabadziņi" , kas bāž vadus ūdenī, riskē ar cietumsodu un cīnās par izdzīvošanu. Negvelz nu stulbības.
24.septembris 2019, 22:04 | links
 
Agrāk nevarēju atļauties nopirkt ,tad pats ķēru dūru ..tagad varu nopirkt no citiem kas riskē par izdzīvošanu
24.septembris 2019, 21:59 | links
 
raihs [24.09.19]: Jurasvalis [51m]: Staicele Aloja ..tur cilvēki to vien dara kā iztiek no mežistrādes un lašu tirdzniecības ,pats braucu pēc ikriem un nēgiemDarīt jau tu to vari, bet diez vai to te vajadzētu publicēt.
Es piemineji tāpēc ,daudzi to nesaprot ieskaitot tevi ,kad citiem tā ir naudas iztika un es viņus atbalstu man tā lieta garšo
24.septembris 2019, 21:58 | links
 
barteris [24.09.19]: mjuniors [19:19]: Nekad neesmu ķēris lašus un laikam neķeršu, bet 18kg loms bija tiešām iespaidīgs. Un ir interesanti palasīt viedokļus par šo gadījumu.
Neesmu soģis, bet ir mazliet neloģiski ja aizliegts paturēt zivi, ko tur maisīties zivs priekos. Bet ne man sodīt cilvēku kas aizraujas ar to. Iespējams, c&r piekritēji ir arī upju sargi, jo tomēr viņi traucē brakaņjeriem.
P. S. Es personīgi nenoturētos un paturētu šādu zivi.
Vēl jautājums, cik lieli laši LV ir sastopami? Vai vidējais izmērs teiksim, lai varētu apjaust cik veksmīgs ir bijis šis loms.Atsaucoties uz to, ko ši sava ieraksta sākumā rakstīji, C&R neiet kopā ar šādu zivju keršanu, bet nepaturēšanu lomā laikā, kad to nedrīkst, bet tanī pat laikā mērķtiecīga to ķeršana ir tīri paša ētikas jautajums. Daļai labpatīk interpretēt šo ideoloģiju pa savam, attaisnojot negausību un vēlmi pazīmēties.
Ir skaidrs, ka zivīm būtisks laika posms, bet tramda apzināti. Nedariet kaunu un nelieciet tam klāt C&R "birku".
+100500 :))))
24.septembris 2019, 21:51 | links
 
Banu un āmen!
24.septembris 2019, 21:48 | links
 
mjuniors [24.09.19]: Nekad neesmu ķēris lašus un laikam neķeršu, bet 18kg loms bija tiešām iespaidīgs. Un ir interesanti palasīt viedokļus par šo gadījumu.
Neesmu soģis, bet ir mazliet neloģiski ja aizliegts paturēt zivi, ko tur maisīties zivs priekos. Bet ne man sodīt cilvēku kas aizraujas ar to. Iespējams, c&r piekritēji ir arī upju sargi, jo tomēr viņi traucē brakaņjeriem.
P. S. Es personīgi nenoturētos un paturētu šādu zivi.
Vēl jautājums, cik lieli laši LV ir sastopami? Vai vidējais izmērs teiksim, lai varētu apjaust cik veksmīgs ir bijis šis loms.
Atsaucoties uz to, ko ši sava ieraksta sākumā rakstīji, C&R neiet kopā ar šādu zivju keršanu, bet nepaturēšanu lomā laikā, kad to nedrīkst, bet tanī pat laikā mērķtiecīga to ķeršana ir tīri paša ētikas jautajums. Daļai labpatīk interpretēt šo ideoloģiju pa savam, attaisnojot negausību un vēlmi pazīmēties.
Ir skaidrs, ka zivīm būtisks laika posms, bet tramda apzināti. Nedariet kaunu un nelieciet tam klāt C&R "birku".
24.septembris 2019, 21:48 | links
 
raihs [24.09.19]: Jurasvalis [37m]: Staicele Aloja ..tur cilvēki to vien dara kā iztiek no mežistrādes un lašu tirdzniecības ,pats braucu pēc ikriem un nēgiemDarīt jau tu to vari, bet diez vai to te vajadzētu publicēt.
Да товарищ а как надо было ?
24.septembris 2019, 21:42 | links
 
Jurasvalis [24.09.19]: Staicele Aloja ..tur cilvēki to vien dara kā iztiek no mežistrādes un lašu tirdzniecības ,pats braucu pēc ikriem un nēgiem
Darīt jau tu to vari, bet diez vai to te vajadzētu publicēt.
24.septembris 2019, 21:25 | links
 
Staicele Aloja ..tur cilvēki to vien dara kā iztiek no mežistrādes un lašu tirdzniecības ,pats braucu pēc ikriem un nēgiem
24.septembris 2019, 21:04 | links
 
raihs [24.09.19]: Kāds vienreiz nošaus to idiotu?... Cilvēki normāli diskutē par aktuālām lietām, bet šitais te maisās pa vidu ar saviem idiotismiem...
Vajadzēja transportēt uz Madonas pusi. Bet nu jau par vēlu..
24.septembris 2019, 20:57 | links
 
Kāds vienreiz nošaus to idiotu?... Cilvēki normāli diskutē par aktuālām lietām, bet šitais te maisās pa vidu ar saviem idiotismiem...
24.septembris 2019, 20:52 | links
 
raihs [24.09.19]: KZ7
Labi teikts. Nav vērts cepties. Reāla attieksme- ja nu dimti gribi zivi uzēst, paturi, bet ja ledusskapī vēl ir, vai esi jau uzēdis lašmaizītes, un vairs negribas- laid vaļā. Es aptuveni 80% atlaižu. Visa tā jezga ar zivju slēpšanu, izvešanu un ķidāšanu nešķiet adekvāta baudai no lašmaizītes vai cepeša. Viss sviests sākās tad, kad pašam vairs negribas, un tad tiek zvanīts radiem, draugiem, utt. Nerunājot jau par notirgošanu... To toč darīt nevajag!
Surogātvārds - toč , atvasinājums no vārda Точно, izrādās urla vulgaris, bet visus citus noliek un par tādiem apsaukā. :DDDDDD
24.septembris 2019, 20:43 | links
 
KZ7
Labi teikts. Nav vērts cepties. Reāla attieksme- ja nu dimti gribi zivi uzēst, paturi, bet ja ledusskapī vēl ir, vai esi jau uzēdis lašmaizītes, un vairs negribas- laid vaļā. Es aptuveni 80% atlaižu. Visa tā jezga ar zivju slēpšanu, izvešanu un ķidāšanu nešķiet adekvāta baudai no lašmaizītes vai cepeša. Viss sviests sākās tad, kad pašam vairs negribas, un tad tiek zvanīts radiem, draugiem, utt. Nerunājot jau par notirgošanu... To toč darīt nevajag!
24.septembris 2019, 20:38 | links
 
Atkal tie pluški suņuki..bučotāji sarosijušies un rej un rej ..ja zivi nevar paturēt ,tad nav ko līst pie ūdens un visas..brauciet tak pie meitenēm un dr....nevis uz bildēm ko tip nōķēri
24.septembris 2019, 20:29 | links
 
Veči,nu esam gan sacepušies te...mums,šeit forumā,izskatās ir vesela grupa indivīdu,kas to vien gaida,kā nolīdzināt citu copmani līdz ar zemi,viss viens kurā sadaļā un tēmā.,,Pārāk daudz paņēmi,zemmēru neatlaidi,mammu nositi,ne tā turēji fočējot,ar lētu krēmu lūpu šai ieziedi pirms atlaišanas..."Diezgan totāla neiecietība pret jebkuriem,atšķirīgiem no mana viedokļiem/darbībām.
Visu zivju atlaidēji-mēs tak arī esam bišku pelnījuši saukties par onānistiem ar makšķerkātu rokās-mocam to zivi vien sava prieka un/vai godkāres pēc,racionālā pamata nekāda,turklāt,izrādās,pēc saudzīgās atbrīvošanas trofeja mēdz arī nosprāgt...
Visa noķertā,un it sevišķi,lielo eksemplāru,mājās stiepēji-arī tuč,tuč glupi esam-nākotnē nebūs pašiem un citiem ko ķert,daudz darba tīrot,jādomā kam lieko gaļu atdot ...
Copējam savam priekam,respektējam zivis un kolēģus,tad jau visam bus būt čikiniekā !
24.septembris 2019, 19:36 | links
 
Kāda jēga te cepties,atlaižot to zivi pastāvēja iespēja ka izdzīvos,izcepot un apēdot 100% viņa neizdzīvotu.Šoreiz iespējams ka ievainojums bij pa smagu lai zivs izdzīvotu
24.septembris 2019, 19:27 | links
 
Nekad neesmu ķēris lašus un laikam neķeršu, bet 18kg loms bija tiešām iespaidīgs. Un ir interesanti palasīt viedokļus par šo gadījumu.
Neesmu soģis, bet ir mazliet neloģiski ja aizliegts paturēt zivi, ko tur maisīties zivs priekos. Bet ne man sodīt cilvēku kas aizraujas ar to. Iespējams, c&r piekritēji ir arī upju sargi, jo tomēr viņi traucē brakaņjeriem.
P. S. Es personīgi nenoturētos un paturētu šādu zivi.
Vēl jautājums, cik lieli laši LV ir sastopami? Vai vidējais izmērs teiksim, lai varētu apjaust cik veksmīgs ir bijis šis loms.
24.septembris 2019, 19:19 | links
 
raihs [24.09.19]: Zaraza
Šajā gadījumā te nav jēgas runāt par ētiku, šeit spēkā ir likums- paturēt nedrīkst! Šīs pašas "slavenās" zivs gadījumā pēc atlaišanas uzreiz bija klāt inspektori... Džeks būtu dabūjis 700€ sodu, ja sagibētu to monstru nozūmēt.
Tu jau arī ,, kā beigta zivs,,:
raihs [16:26]: Pārāk pārspīlēta te tā tēma- domāju, vidēji dienā tiek atlaistas 10-20 zivis. Tad jau visi krasti būtu pilni at beigtām zivīm. Žēl, protams, lielo, bet "shit happens"...
Latviski uzrakstīt neproti vai parādi savas angļu valodas zināšanas? Ko tad visu tekstu neraksti angliski?
:DDDD
Agrāk latviešus, kas vācu kungiem centās izrādīties un centās tos visādi kopēt, sauca par kārklu vāciešiem.
Diez pie kuriem tādus kā tevi pieskaitīt, kuri kaut ko cenšas no sevis izrādīt.
Nepiedrazo latviešu valodu!
24.septembris 2019, 18:55 | links
 
Zaraza
Šajā gadījumā te nav jēgas runāt par ētiku, šeit spēkā ir likums- paturēt nedrīkst! Šīs pašas "slavenās" zivs gadījumā pēc atlaišanas uzreiz bija klāt inspektori... Džeks būtu dabūjis 700€ sodu, ja sagibētu to monstru nozūmēt.
24.septembris 2019, 18:44 | links
 
Un interesanti, kurš tad ir tas mans feikais profils? Tu vispār šā vārda nozīmi saproti?
24.septembris 2019, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager