Alūksnes rajons

Sestdien rīta pusē klusums-plkst.15.30. karogs--līdaka 4,8kg. Svētdien Ģimnāzijas kante- šķērsene-līdaka 1,0kg; pēc 15 minūtēm karogs--līdaka 1,5 kg. Viss ap plkst 14.00.
17.janvāris 2011, 09:14 | links
 
Ikbrīvdienu atskaite: Sestdien no rīta divas šukas uz šķērsenes, no kurām viena amnestēta. Un pēc tam līdz pat vakarpusei polnaja čišina.. Čomam pa dienu tikai viens zirgazobs :D
Vakar gāja labāk. Devos Kužiku točkas pārbaudīt, tālāk par pirmo gan netiku :)
Karodziņš šķērsenei salika vienos vārtos: 3 līdakas no 1.5-2kg. Vēl vienu līdz āliņģim uzmocīju, tad šī kā dūra lejā... Laidu, laidu, laidu, un aukla atslāba.. Jopcik popcik, pārkoda fluakarbona 0.35 mm auklu virs 40 cm garas metāla pavadiņas... :( Pļac, tāda škrobe bija. Līdaks bija liels.. Virs 5 kg stabili.. ehh. uz šķērsenes līdaks vakar negribēja.
Vēl 2 kimlaciņi un kaudze ar droziku.
17.janvāris 2011, 09:04 | links
 
Vakar ģedam pa visu dienu ne viena līdakas piesitiena. Šukām mute ir ciet. Jocīgi, uz atkusni vajadzēja ķerties.
Breksēni/brekši za to nākot.
11.janvāris 2011, 21:23 | links
 
Šodien 500gr asarēns pirmajā lunkā, nu tik būs,skuju,tas arī pēdējais un līdacēns uz kilo i vušs.Ledus staigājams ideāli.
11.janvāris 2011, 19:24 | links
 
ZG ar kafijas krūzi un avīzi rokās ??:D
11.janvāris 2011, 08:02 | links
 
gugu. Tā ir! Nafig vispār ko rakstīt! Es, čībās varu aiziet pie Gunčas un kastē palūrēt! :))))
11.janvāris 2011, 06:49 | links
 
Ja neuzsalst tad tas ezers nav staigājams,šitādu vispār neatceros,ja šodien nebūtu kombja bikses uz zābakiem virsū šekti pilni gan.Divi 450gr un350gr ašuki pārējie neskaitās.
10.janvāris 2011, 20:55 | links
 
Andzuk mēs ar tevi tēvzemi nedalam!

Es ļoti cienu tavu vectēvu, gan jau pabļitkosim kopā. :) :) :)
10.janvāris 2011, 16:46 | links
 
ZG uspakoisja :D
Vakar pārsteigums-mazs zandartēns amnestēts, zemmēra līdaciņa amnestēta, viena smukāka aizgāja. Druganam divi zemmēri un viena ņemama. Līdakas švaki vakar.
Paziņam 15 kg breksēnu.
10.janvāris 2011, 08:46 | links
 
Laikam tikai 3 cilvēki copē alūksnē :D
(andzus69,ZG,guncha56)
10.janvāris 2011, 08:09 | links
 
Andžuk, tikai neuztver to personīgi! :)))) Mani aizcepīja tas, ka tu teici: nekad Tevi te neesmu redzējis. Es, arī Tevi pirmo reizi sastapu uz ezera. :DDD
10.janvāris 2011, 07:09 | links
 
Jāaa, kaut kā bļitku nepazina. ar lielu mānīšanu, viens 400nieks un vienu davilku da lunkai :) Smuku.

andzus69. Tas, kad Tu mani pirmo reizi redzēji uz Kļavu puna, nenozīmē ka man nav tur punkta. Daudzas vietas mums visiem dublējās! :))) Es barā nelienu un ja es redzu, ka guncha56 copē, iešu apsveicināšos un iešu garām! Tas tā. :DDDD
10.janvāris 2011, 07:06 | links
 
Guncha56, Apsveiciens par kimlaciņiem, bet par copi - man pašam uz vakarpusi 1 līdak' - 2.76kg, bet, nu, piekrītu, ar to copi bij' tā pavāji, lai neteiktu vairāk...
Taču,... bija arī adrenalīna pieplūdummirklis ap plkst. **:**, kad kādas četras minūtes, teikšu tā, nevis es ar viņu, bet viņa ar mani spēkojās... līdz 2 metriem no grunts es viņu pacēlu ( aukla mon. 0.18), bet raksturs bij' viņas stiprā puse... ;)
Secinājums - bļitka palika dzīva, auklu nepārrāva, taču, diemžēl, laikam jau tas "žors" nebija tik intensīvs, bet kas to zin'... varbūt nākamreiz, kā tautā saka:
"TAVU ZIVI NENOĶERS NEVIENS! ;)"
9.janvāris 2011, 21:54 | links
 
Šodien neņēma,neņēma un pārstāja vispār.Līdakas manu bļitku ignorēja vispār,bet nu divi kimlaciņi tika 700gr un300gr.Pliķēnus gan veči velk uz nebēdu,bet nu tas nav mans hobijs.
9.janvāris 2011, 17:37 | links
 
Zg, es ar to nenodarbotos, ja nu ne no šā ne no tā iepatīkas, ko tad. Bāz labāk kādu lēni grimstošu vobleri.:)))
9.janvāris 2011, 08:07 | links
 
Vakar, kimlaks un mēra līdacēns. Divas copes, divas zivis Vairāk ņēmienu nebij. Šodien, pamēģinās iebāzt murmuli lunkā (kā man tas nepatīk!) :)))
9.janvāris 2011, 06:45 | links
 
Ziepes būs ar tiem jumtiem - vēl jau februāris priekšā.
7.janvāris 2011, 14:01 | links
 
Gunča, man laivu būda ir pie kultūras nama, rīt iešu apskatīties kas tur darās. Kaut kas jau būs jāštuko.
7.janvāris 2011, 10:22 | links
 
Vakar totaala necope, viens panninieks un viena liidaka 1.5kg;)
Tumssha, nu skaista, ka jau mezha ezeros;)
7.janvāris 2011, 09:16 | links
 
Gunča, apaļa nulle! (bija zemmēra līdaciņa un kaudze drozas, visi turpina augt) :) Kaut kad jau kustēs, jo asaru maucieni bija. Nu nevar sīkais, lielo Rapalu pasist pieci ceņi augšā!
6.janvāris 2011, 19:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager