Alūksnes rajons

ZG atskaiti!
6.janvāris 2011, 17:49 | links
 
Andzus biju laivu būdās bērzos mums sniegs nopūsts bet pie kultūras nama būdām sniega dafiga.
6.janvāris 2011, 17:48 | links
 
Es sestdien no rīta mēģināšu aizčāpot un apskatīties, kas tur darās. Jumts būdām ta diezgan plakans.. Bail jau arī virsū uz tā vecā šīfera līst, ka neizbraucu cauri..
Lai gan pagaišziem sniega bija vēl vairāk.
6.janvāris 2011, 09:10 | links
 
Andzus vot nav bijis laika aizklīst līdz būdām,bet vajadzētu!
6.janvāris 2011, 09:06 | links
 
Šodien aizvilkšos. Grandiozas atskaites neceriet! :)))) Būs jāpamāca ziemas copes iesācējs, tā pēc grozīsimies kaut kur gar krasta kantēm, aiz niedrēm. :)))
6.janvāris 2011, 06:36 | links
 
Gunča, laivu būdās neesi bijis? Diez kas tur darās.. Pie šitāda sniega. Varbūt derēja saorganizēties īpašniekiem un notītīt jumtus..
5.janvāris 2011, 20:55 | links
 
tad jau kimlaki tagad var uzelpot :D
Šodien ģedam viena šuka un viens shods, Valdai viena šuka kastē un lielā šuka pārrāvusi pavadiņu.
Čomi pazīstami pa z-svetkiem pa plaisu līdz Pirisārei bija aizskrējuši :) Nevaru izdomāt, laist uz Peipi svētdien, vai tepat mājas ezeru borēt.
5.janvāris 2011, 20:17 | links
 
Takā esmu pārmeties treniņiem slēpošanā ezeram no manis miers,tāpēc arī ierakstu nav.Veči sēž uz brekšiem,tiek arī pa kādam asarim,viens pat umudrilsa 6kg zanderu uz mormiškas izvilkt.Andzus slēpes jau iegādājies a Meirapalū lai līdz borēšanai tiktu lāpstu vajag,tā mūsējie teica kas ar burāniem brauc.
5.janvāris 2011, 18:12 | links
 
Tā kā neviens neko neraksta, painformēšu kas uz ezera darās: vakar ģedam viena līdaka uz šķērsenes un paziņam arī viena.
Žors ir cauri, bet pa kādai vēl var izmānīt.
Uz nedēļas beigām un nākošās nedēļas sākumu sola atkusni, tad līdakai jāaktivizējas tā kā būtu.
5.janvāris 2011, 15:07 | links
 
Ai, aizmirsu, a copei nav ne vainas, asari uz mormeni ljoti skaisti, lielaakajiem ap 500gr ;)
Liidakas kaut kaadas izlepushas, regulaari uudu apchakaree;)
4.janvāris 2011, 14:37 | links
 
A kas copei vainas, tikai sestdien visu dienu pavadot uz mezha ezera, naacaas ar dzeku divataa pat kvatru rakt aaraa pa diviem laagiem no aizputinaatiem celjiem:D

Vieteejais jau briidinaaja, kaa mees tiksho aaraa... mees protams lieliigi kvatra:DDD

Labi ka bija laapsta....
4.janvāris 2011, 14:36 | links
 
Šodien pirmā šī gada cope. Pēc 2h bridiena no mājas (uz vienu pusi) esmu vietā.
Un pirmā zive šogad pusotriniece līdaka uz šķērsenes :) Trešajā lunkā. Pēc tam divas apmēram tādas pašas sakaitināju un līdz āliņģim atvilku, bet nu nekādi negribēja āliņģī nākt, un abas pie āliņģa nospruka.. Nekas, bet tas kaifs, kad "diding" kārtīgs mauciens pa roku un otrā galā patīkams smagums :)
Vēl bija divas līdaku copes. Vienu kādu metru pavilku un nospruka. Šodien līdaks bija ievērojami aktīvāks kā aizvakar :)
Bet nu tas sniegs, tas sniegs, atbridu mājās, pat apenes varēja izgriezt! :))
2.janvāris 2011, 18:50 | links
 
Ja neskaita droziku tad coppes šodien nebija.
2.janvāris 2011, 16:00 | links
 
laikam nekur nav copes
2.janvāris 2011, 14:50 | links
 
Gunča, saprotu,Jūs vietējie znatoki! Ta jau laikam būs. Neesmu bijis Jūsu ezerā,likās liels,dziļš ,tāpēc uzjautāju ! :)
1.janvāris 2011, 13:09 | links
 
Sveiciens Jaunajā gadā!Bij doma aiziet uz ezeru bet tālāk par ārejām durvīm kaut kā nevelk,sniega kupenas baigās. Divroci mūsu ezerā ir jāzin dziļumi un zivju uzturēšanās vietas,kā arī līmenis kādā uzturas zivis(asari).Ejošākā ir 7nr un 5nr rapalas vai tām līdzīgas,kam ir asarim līdzīgs krāsojums.
1.janvāris 2011, 11:23 | links
 
Ar Jaunu gadu, cēlienu.... :)

Vīri, vai Jums nav piemeklēta bļitka,ko kampj gan lielākie asari ( no 200g),gan līdakas. Vai arī meklējamie dziļumi atšķiras, pavadiņu knifs... ?
Atradu sev 9cm Rapalu gan asariem, zandartiem,līdakām ,pie Jūsu dziļumiem vajadzētu strādāt .
1.janvāris 2011, 11:06 | links
 
Es arī šodien noslēdzu gadu uz ezera, gāju uz šukām, viena labā cepjamā izmēra tika un viena smukāka aizgāja.
Ar večiem cik runāju,kas bija uz līdakām, baigi švaki.
Tā es arī ap vieniem, diviem pēcpusdienā uz ezera nodomāju Gunča, ka uzrāvies uz kimlaku, neesmu kļūdījies :)) Malaģec :) Kas meklē, tas atrod :)
Veiksmīgu, zivīgu Jauno 2011 gadu :))
31.decembris 2010, 20:59 | links
 
bet zobainās nepieteicās.
31.decembris 2010, 19:55 | links
 
Gunča, bleee! A, es mājās gurķus frēzēju, svētku galdam... :)))
31.decembris 2010, 18:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager