Alūksnes rajons

Balvos arī ir tāda multiplikators, bet nepatīk kā izskatās un tā zaļā krāsa! :D Jāaizbrauc uz bodi smalkāk apskatīt , varbūt kko nebūšu pamanījis, bet cerības =0.
29.decembris 2010, 15:10 | links
 
vo vo, man arī ļoti aktuāls jautājums par spolītēm priekš bļitkošanas ziemā :)
Man drugans viens ziemā dragā ar mazu multiplikatorspoli :) tādu miniatūru :) Jau 2tro sezonu, saka laba gana esam :) varbūt būs jāpatestē tā :)
29.decembris 2010, 15:03 | links
 
andzus69 es Balvos nopirku krievu spolīti, bet bremze baigi vaļīga, pat zirgazobu emocionālāk piecērtot reizēm notirkšķ! Tā, ka priekš manis arī šis ir aktuāls jautājums!

p.s. zariņu valdim salavecis no cabelām bij atnesis dažas spolītes, diez kādas tās!
29.decembris 2010, 15:00 | links
 
Tad jau vēl visus ļīdakus neesat nolasījuši :)) Ģedam vakar divas tikušas uz šķērseni. Šis lielās- jau 23 ļīdaki uz vienas šķērsenes šoziem :))
Man gan ātrāk par 31. dec. uz ezeru nespīd. Uz gada noslēguma copi :) Pēc statistikas 31.majā jābūt copei.
P.s. Gunča, kā Tev tā spolīte šancē, ko toreiz uz ezera rādīji? es nopirku tādu, bet jau paspējās sačakarēties.. Zobrats apdila, un kā līdakai mauc pa žokiem, ar tirkšķi mazliet auklu padod. tādā veidā vairākas kārtīgi neizdevās piecirst un aizgāja.. Tagad jātur īkšķis uz bremzes, bet tā kkā neērti..
P.s.s. Varbūt kāds zin, kur var iegādāties vecās labās krievu laiku spolītes priekš bļitkošanas? varbūt kādam ir kāda lieka? :) Labprāt nopirktu! :)
29.decembris 2010, 13:18 | links
 
Aivaram atskaitei: 2,3kg,1,4kg 1,0kg līdaks uz šķērseni.Viena pie āliņģa atsita karabīni un aizgāja ar kārtējo rapalu.
28.decembris 2010, 18:00 | links
 
Alūksnes copmaņi kāds pazīst

gunārs brakšs
27.decembris 2010, 08:23 | links
 
Šodien 650gr un300gr asarīši,līdaka pārrāva pavadiņu un aizgāja ar rapalu un vēl viens grābiens bija bet pusceļā aizgāja ij vuss.Sniega da pakaļai.
26.decembris 2010, 17:00 | links
 
vietām ir, vietām nav
25.decembris 2010, 20:56 | links
 
ZG,kas ar ledu, nav ūdens zem sniega? šodien pa dīķi nobridos, riebjas man tas šķidrums uz ledus. A cope nu ta bija, bet ne daudz :))
25.decembris 2010, 20:13 | links
 
Gunča, man identiski! Vienu, ar mokam 250g dabūju. Pat sīkie neņēma! :)
25.decembris 2010, 19:51 | links
 
Andzus cepumu grauzīsi vokarā a padienu galva jāizvēdina.šodien coppe nekāda ,vieni zirga zobi neviena panninieka.viena šuka uz dzīvo ij vuss.No lietus apledoju kā telefona stabs.
25.decembris 2010, 18:22 | links
 
Lasīju lasīju Zivgarni Tavu postu! :)
Man tos asarīšus nevajag, tapēc gāju uz šukām, vo. Šodien gan nekur nebiju, rīt arī neiešu, jāpagrauž kāds cepums :) Lidz vecgada vakaram zivīm no manis atpūta.
25.decembris 2010, 18:11 | links
 
Pēc šodienas pastaigas pa ezeru polnij atrubon.Tiko beidzu filēt asarīšus, bļoda sanācā un divi lielākie cepšanai.No 150-300gr asarīši sēž 3m dziļumā un ņem pusūdenī.Šuka uz dzīvo pie aliņģa nogriezās.Kimlaks klusē!Andzus vakar tur kurTu šodien biji asars550gr un šuka pie aliņģa aizgājabet tas ap14.00 pēcpusdienā.
24.decembris 2010, 20:29 | links
 
andzus69

Manu postu lasīji?! :))) Gunča ar šodien ņēmās pa seklumu. Tīri smuks asars nāca. Pielasīju kaudzīti ar cepamiem, līdz 200g. Gunča ar vazājās pa punu augšām. Pie ezera satiku, malā nākot. Teica: tādi 150-300g.-dahr...na! :) Dziļumā līdaks tik tika. Naparņikam ar viena. Pirmo reizi, noķēru Alūksnes ezerā, ziemā zandartu. Bija zemmērs. Pāriniekam arī tika (bija tādi ap 300grami). Bija vēl copes.
24.decembris 2010, 18:59 | links
 
Šodien laiciņš ezerā "foršs" :)) Cope arī forša :))
Gāju uz šukām, divas tomēr sakārdināju ar šķērseni, bet abas aizgāja.. Tas viss.. švaka cope. Varbūt okunneni šitajā putenī ņēma, varbūt, jāgaida ko Gunča teiks, bet ļīdakas nebija pārāk aktīvas, vismaz vietās, kur biju es.
Gaišus, priecīgus Ziemassvētkus :) Ne asakas!
24.decembris 2010, 17:45 | links
 
Tomels
Uz šķūnīša durvīm arī bij kaut kas rakstīts,bet iekšā malka:)
24.decembris 2010, 12:35 | links
 
usurs - tas ir tikai tas ko esmu lasijis un dzirdejis.

http://www.ezeri.lv/database/2327/
luuk arii rakstiits ka tur ir zandarti.
24.decembris 2010, 12:17 | links
 
guncha56,ja trijata,bet man uz 7cm wkerseni 5cm asuki:)abiem pariniekiem mazas skersenites ganriz neka!!!
23.decembris 2010, 23:10 | links
 
Atvilkos, un atvilkshos arii pa sveetkiem;)
ZG, sveetdien laikam mauksim uz peipsi jarvi:)
23.decembris 2010, 17:01 | links
 
Cik šodien patīkami sēdēt uz ledus! :) Tas, pēc "stroikas" putekļiem, galvaspilsētā.
Uzlīdu rīta agrumā. Trešajā ālinģī šucenes ņēmiens. Atvelku līdz ledum un prom ir. Nākamajā, sīks ašuks uz septītnieci. To uzkabinu uz "līdaceni" un pēc piecām minūtēm signalizators gaisā! Virskilo ir. Funktierēju, jāuzliek atkal živčiks. Eju uz āliņģi, kur dauzīja sīkie. Ielaižu trešo rapalu un otrajā uzrāvienā galā kas smags. Līdaka! A, pavadas ta nava! Pusceļā nokož. Blakus, vīriem ar pa līdakai. Pēctam klusums. Borējos, meklēju-nekā! Kur palicis lielais asars?!
Zvana čoms. Pēc pusstundas būšot pakaļ. Domāju, kamēr gaidīšu šo atbraucam, paniekošos seklumā.
Pirmajā āliņģī, kāds vairākas reizes uzsit šķērseni augšā. Tā riktīgi. Ā, "kuilītis" ir apakšā! Paņem stabils četsimtnieks. Blakus āliņģī tāds pats. Ir vēl pāris labi maucieni pa šķerseni...zvana čoms. Jābrauc štrumi krāmēt no busa...
23.decembris 2010, 16:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager