Alūksnes rajons

leopold...
jā ,tā ir labākā vieta autiņam...
...vergu atstāj mājās...
...ūdens zem sniega ir tikai vietām...
...ne asakas...
23.decembris 2010, 01:06 | links
 
Paldies, Usur! Tu dom to vietu(galu) pie tās pamestās mājas?
Ja esi bijis pasaki lūdzu kāds ledus? Vai vergu vajag?
23.decembris 2010, 00:19 | links
 
Leopold...
...jāj līdz purvagalam,-tur ir stāvvieta autiņiem pie paša ledus...
...tad ej pa labi un URB....
...ja gribi konkrētāk -uz PM...
23.decembris 2010, 00:01 | links
 
Tomel...
...nemāni tautu-Ušurā zanderu nafff...
22.decembris 2010, 20:51 | links
 
Aranmeiden Jūs bijāt trijatā? Itkā jau pa pareizajām vietām staigājat.Andzus gribēju kādu kimlaku piemānīt a kū!
22.decembris 2010, 18:17 | links
 
bijis Usura neesmu. tik varu pateikt ka tas ir baigais bezdibenis saliidzinot ar aluuksnes ezeru. vietaam dzilums paarsniedz 40 metrus. bet cik ir dzirdeets tad tur ir lielas liidakas, zandarti arii. ja jau cope buus tukshaa nepaliksi.
22.decembris 2010, 18:08 | links
 
Ja,aluksnes ezera wodien galigs klusums,paris mazu awuku:)
22.decembris 2010, 17:11 | links
 
Gunča, uz šukām biji?
22.decembris 2010, 16:31 | links
 
Guncha, nomierināji, būtu salicis bildes ar lomiem, grūti paliktu, ofisā ledus naf....
22.decembris 2010, 16:30 | links
 
Kā igauns teiktu: iļi ribi ņetu iļi ņiberjot, tā varētu teikt par Alūksnes ezeru šodien.
22.decembris 2010, 16:23 | links
 
Paldies par to pašu, Andzus
21.decembris 2010, 22:33 | links
 
Njā, apjautājos, draugam pa visu dienu viena pie lunkas nomukusi. Mārtiņam 3, no kurām 2 uz dzīvo, bļitku šodien neesot gribējušas. Secinājums: mēness aptumsumā neņem :D
21.decembris 2010, 20:49 | links
 
Mārtiņam M 3gb,Maigonim 3gb,Andzus Tavam draugam pašvaki,Valdai nevienas,pats nebiju.
21.decembris 2010, 18:11 | links
 
Ušura ezerā gan nav būts.
Šodien pēc Gunčas novērojumiem vajadzēja būt lielo līdaku kļovam Alūksnes ezerā :)) Diez kas ezerā šodien notiek? :)
21.decembris 2010, 16:41 | links
 
Sveiki vīri! Nu nav gluži Alūksnes, bet varbūt kāds ir bijis kaimiņos - Ušura ezerā? Brīvdienās jābrauc pie sievasmātes un gribās apvienot ar patīkamo:) Kāds ledus un lomi? Pag gadu labi paķēru finierīšus, bet kā tagad?
20.decembris 2010, 21:18 | links
 
Izskatījās ka tur jau pa iepriekšējo nedēļu bijāt mazliet urbušies.
Nu es tur ap savu točku paurbu mazliet, pa citām kantēm nemaz nemēģināju. Draugs kā traks urbās man tur apkārt-šim nekā, a man ņēma.
Vakar vispār bija mazs knifiņš visā tajā pasācienā :))
20.decembris 2010, 15:11 | links
 
Andzus dedam 3gb man viena,bet viņš bija uz mazā P,x vietu nepajokam noborējuši esat vakar.Šodien coppe pasūdīga zvanīju čomam viņam arī divas,bet vairāk rīta pusē.
20.decembris 2010, 15:05 | links
 
protams, ka neies jau tāpēc izlaist copes dienu :)
gadās jau arī izņēmumi, bet pa lielam var vilkt paralēles ar mēness fāzēm un līdaku aktivitāti, noteikti citu zivju arī ;)
Gribās jau tai copei reizēm pieiet mazliet zinātniski un izkost vairāk :) Bet copē kā jau copē- neko nekad nevar skaidri zināt :D Tāpēc jau tā ir tik interesanta :))
20.decembris 2010, 14:47 | links
 
andžus - skola uzdeva, gan jau, ka vadītājs arī bija, tā ka nesaki vis, ka pavisam bez valsts atbalsta pētījums :)

īstenībā interesanti salīdzināt kā ar nelaiķa Ruduļu Jura copes kalendāriem iet kopā?

...no otras puses, tā mēness fāžu padarīšana neko daudz nenozīmē - tāpēc jau neies izlaist copes reizi, ka neīstā mēness fāze :))
20.decembris 2010, 13:38 | links
 
daddy_j. kādiem valsts līdzekļiem? :)) Skolā mums bija jāraksta ZPD, un es izvēlējos sev tuvāko tēmu- protams par ezeru :) Paša novērojumi, paša līdzekļi :) Man viņš kautkur mājās mētājas, tas bija sen, kad viņu rakstīju, būšu mājās, pacentīšos sameklēt :)
Vēl jau arī augstskolā inženierdarbu rakstīju- un protams, saistībā ar sev tuvāko tēmu-ezeru :))
20.decembris 2010, 13:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager