Alūksnes rajons

andžus - ZPD lūdzu studijā. Tu taču viņu par valsts līdzekļiem taisīji, ne? ...labi, ja baigi garš, tad tikai to sadaļu par "līdaku aktivitāti Alūksnes ezerā attiecībā no mēness fāzes" :)
20.decembris 2010, 13:11 | links
 
Tā, tā. Satracināju laikam Gunču, šis aizskrēja uz x vietiņu pārbaudīt, ko zobainās dara :)) Jāgaida tagad pēcpusdienas atščots no Gunčas :))
Zvanīju Ģedam, šim divas līdz pusdienām jau bija :)
Gunča, ar tām mēness fazēm ir patiešām interesanti, es savā laikā taisīju Zinātniski pētniecisko darbu par Alūksnes ezeru, un vienā sadaļā pētīju līdaku aktivitāti Alūksnes ezerā attiecībā no mēness fāzes :)) Balstoties uz saviem novērojumiem, un patiešām, sakritības ir! :))
20.decembris 2010, 13:07 | links
 
Mazā brīvdienu atskaitīte.
Sestdien no rīta ap 7ņiem izbridu no mājas, domā kāds nepārbaudīts sēklītis. Nobridos baigi, jo uz to pusi daudz sniega, ap pusdeviņiem biju vietā. Nostaigāju ar bļatku, kādas 2 h, nekā. Mainu dislokācijas vietu. Tur viens zemmērs, ko amnestēju. Mainu vēlreiz dislokācijas vietu, uz vietu x. Tur pirmajā lunkā līdaka, nākamajā lunkā līdakas mauciens, divus metrus pavelku, atsprūk. Pēc tam paurbos vēl, katrā otrajā lunkā līdakas mauciens, pavelc metru-atsprūk. Nu kas tas ir, ka tā sprūk vaļā šodien. Vakars nāca virsū, bridu mājās. Viena līdaka kastē, viena amnestēta, četras aizgāja..
Svētdien no rīta brienu uz vienu citu kanti, draugam vakar tur liela līdaka aizgājusi, domājam šodien paurbt cītīgāk to vietu. Stundas un 40 minūšu bridiens no mājas, un esmu vietā. Trešajā lunkā klaukc, līdaka galā gan. Vēl vienā lunkā puskimlaciņš. Pēc tam nourbāmies-nekā. Jāmaina dislokācijas vieta, brienu uz vakardienas točku, pirmajā lunkā klaukc, līdaka, otrajā lunkā klaukc, līdaka. Tajā vietā piecas līdakas pa kādu stundiņu, pusotru izdancināju, no kurām vienu atlaidu atpakaļ, lai paaugas.
Viena atspruka, divi maucieni pa bļitku vēl, Rezultāts- 5 līdakas kastē, izmērs labs-cepjamais- no 1.2-1.5 kg. Ziemassvētku galdam kā reiz.
Interesanti, ka draugam pa visu dienu neviena līdakas mauciena. Nobristies gan sanāca, bet brīvdienas kopumā izdevušās.
20.decembris 2010, 09:44 | links
 
Karūsa kārtīgi asari pie mums skaitās no800gr uz augšu.Nupat viens paziņa(svētdienas makškernieks) noķēra divus gab,1,6kg un1,2kg pietiek.
20.decembris 2010, 09:25 | links
 
Karūsa ja zini precīzi to vietu kur tie lielie atrodas tad jau kautko dabūt var.Vakar dabūju turpat kur divas nedēļas atpakaļ savilku un lielais asars ņem šodien rīt ,tas ir dienu divas pirms mēnes fāzes maiņām.Tie ir mani novērojumi.Piemēram rītā jābūt lielo līdaku kļovam vismaz mūsu ezerā.Tādus kārtīgus asarus pāris reizes pa ziemu var savilkt,bet tā ikdienā 2-3gb uz bļitku,uz mormišku noteikti savādāk bet es neķeru ar to.
20.decembris 2010, 09:22 | links
 
un cik bieži tadi asari ap pus kilo trapas pasam, vienreiz sezona, vai biezak?, laikam uz dullo uz turieni nav vērts braukt. Pats no cesu gala , bet ta ari neesu sadusojies uz turieni aizbraukt
20.decembris 2010, 00:21 | links
 
guncha56, ne dienu bez copes, laimīgais:)
19.decembris 2010, 23:05 | links
 
Līdakām pīpauze šodien meklēju asarus,bet tāpat vienu šķērseni paspēlēju(šuka).Asari cepšanai un filejām sanāca normāli lielākais650gr.
19.decembris 2010, 21:53 | links
 
Gunča, znaju, znaju, ka copes nebija :) Ģedam ar tik viena šodien, bet mēra. Cik ta var ķerties. 2 nedēļas rija rija un pierijās. A pa tiem laikiem-taisnība, ņem ar tādiem "uznācieniem". Un ja tajā "uznāciena" brīdī būsi uz cita sēkļa, skuju.
cerams pa brīvdienām būs riktīgs dubaks, un veču maz un visiem sniegamocistiem atsals nagi un sejas :))
16.decembris 2010, 20:24 | links
 
Skatos Andzus latgales krajos ielīdis ka neviens šeit neko neraksta.Intresanta lieta šodien,sēžam divatā 50m viens no otra nevienam ne piesitiena,pēkšņi man uz bļitku,čomam uzbliež līdaks pa bļitku un uz dzīvo karodzņš nostrādā,apatom polnaja tišinaaaa,un tā pāris reizes.Tāda sajūta ka kāds tur lejā komandas dot,un visu visur uzbrūk.
16.decembris 2010, 18:51 | links
 
Andzus Tev par mierinājumu joprojām necoppe,visas amnestētas jo sīkās vien bija.
16.decembris 2010, 18:37 | links
 
Nu izbiedējāt viņus!
16.decembris 2010, 08:54 | links
 
Vakar bez piesitiena,sliktākā diena uz ledus šogad,laikam pārāk daudz veču bij(8gb) tāpēc šukas nekodās.
16.decembris 2010, 08:52 | links
 
Andzus a vislielākā škrobe ka vakar kimlaks ir ņēmis un es nebiju īstajā vietā un īstajā laikā,nu nekas lai no1,3kg paaugas uz 1,4kg
14.decembris 2010, 17:03 | links
 
Brālīti ZG rubī un šodien tāds saguris iskatījās,diezvai varēs palīdzēt,bet ja kas viņš 50m no manis dzīvo bez gida Jums KŪ!
14.decembris 2010, 17:00 | links
 
Braliti, tas eldorado tur nebūs ilgi :D
14.decembris 2010, 16:56 | links
 
Jābauc ciemā - jums tur baigais eldorado tai alūksnē:)) Jāzvana ZG lai pabrīdina alūksniešus ka ieradīšos :))
14.decembris 2010, 16:55 | links
 
Fantasķika :))
Nu un kā lai es pēc šitādām ziņām sagaidu sestdienu? :D
14.decembris 2010, 16:54 | links
 
Andza paša vaina jau vien bija jo nogrieza auklu pret aliņģa malu,Maigonim četriniece uz tā puna uz cepurītes pusi,Tavējo šodien nebij,viens cits bija tam 3gb,kamēr es tur biju.
14.decembris 2010, 16:50 | links
 
Tad jau atkal bija makano uznāciens ap vieniem? :)) Cik tad Tev aukla, ka nostiepa bļatku?
Nu super, ko lai saka, ķeras labāk kā maijā :)
14.decembris 2010, 16:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager