Alūksnes rajons

A šodien pusdienlaikā 4 līdakas kastē viena amnestēta un viena makans aizgāja ar manu super pīrsingu,gribēju jau piekto dabūt bet nekā un tas viss pa vienu stundu,ilgāk nebija laika.Laiciņš forš pat vējš piestāja dienas vidū a ta pūta uz nebēdu.
14.decembris 2010, 16:38 | links
 
Kimlaku bari jau ir nolasīti palikuši atsevišķi eksemplāri.
13.decembris 2010, 17:00 | links
 
A kimlaks tagad lasās baros, un kautkad jau pavērsies, ja tik varēs aizbrist līdz šiem :))
13.decembris 2010, 16:54 | links
 
Gunca, tā kuusamo bļitka garšo lielākām, bet kautkā daudz shodu uz tās ir.. jāliek būs bļitkas ar lielākiem āķiem laikam.
13.decembris 2010, 16:52 | links
 
AVTT es savus kimlakus jau izvilku nedēļu atpakaļ kad bija desmit virs kilo un mazākie 300gr kopā 31 štuka,var teikt ka vismaz šā mēneša norma ir izpildīta nu ja uz Ziemassvētkiem kādu derētu bet tam vēl laika pietiek.Zobainās ar interesanti vilkt no 9m dziļuma.Andzus tā kuusamo šķērsene ir veikalā uz kuras tu ķēri,šodien apskatījos.
13.decembris 2010, 16:47 | links
 
andzus&guncha,a kur jūsu kimlaki?Vai speciāli tiek spiests uz šucīgo?
13.decembris 2010, 16:28 | links
 
Tad jau feina cope Tev- stundā 3 līdaki, super :)) Pietiek :))
Gan jau līdakas paēda un tagad cope paliks švakāka..
tas labi, lai večiem atsit dūšu brist :))
13.decembris 2010, 16:19 | links
 
Pusdienlaika atskaite.Biju ieskrējis uz kādu stundiņu ezerā rezultātā trīs līdakas un asarēns 300gr,viens shods.Nu negribēja nemaz kosties,vairākas reizes uzsit pa bļitku kamēr uzkaras.To Andzus pārējiem vakardienas korišiem kamēr biju nekā.Laiks riebīgs,vējš un dubaks.
13.decembris 2010, 16:07 | links
 
Maza brīvdienu atskaite.
Alūksnes ezers, vieta: platuma koordinātes x, garuma koordinātes y.
Sestdien septiņas līdakas, no kurām divas mēra godam amnestēju, lielākās 3.2 kg un 2.8 kg, vēl četri shodi. Šķērsene.
Svētdiena. Bija lielo uznāciens, kam īsti nebiju gatavs.. Rezultātā uz ledus dabūju divas, lielākā 3.2 kg. Bija kārtīga līdakas cope, roku nostiepa gandrīz līdz āliņģim, cirtienā Salmo Ice Lider makšķerīte sadalījā divās daļās.. Augšējo daļu paspēju saķert, un just vēl galā lielu smagumu, kādus divus metrus pavilku, un aizgāja.. Silti iesaku, nepērciet Salmo Ice Lider makšķerītes, ja ejat uz līdakām.. Baigais sūds. Pēc kādas minūtes atkal cope tajā pašā āliņģī, līdz āliņģim dabūju, bet, kamēr čakarēju ar gafu, aizgāja, virs 3 kg bija.. Te skatos vectēvs velk, bļauj: gaafuuu, atskrienu, skatos pamatīgs kukainis galā, palietotā 0.25 aukliņa strinkšķēt strinkšķ savu dziesmu.. prātīgi, tikai nesasteigt, kādas 10 reizes gāja lejā. Veiksmīgi pievilka pie āliņģa, un es ar gafu veiksmīgi aizkabināju, galvu dabūju laukā pa āliņģi un ar otru roku izstiepu uz ledus! Kas par skaistu līdaku! Ziemā uz šķērsenes bieži tādas netrāpās. Uz aci vismaz 5kg, mājās svari rādīja 6 kg!! Man vēl četri shodi vakar, nu galīgi neveiksmīgi, vairāk aizgāja kā dabūju laukā.. Viss uz šķērseni.
Paldies Bralitim par ragaviņām, ar ko lomu var vilkt krastā :)
13.decembris 2010, 09:29 | links
 
Sestdien, būtu labi gājis, ja ne problēmas ar veselību! Laikam jāvelkās pie dakteriem, kaut kas ar iekšām nav kārtībā... Ar visu slikto dūšu, pirmajā āliņģī kārtīgs tesiens, nākamajā līdaka galā. Šķērsene žaunās, ar pusi pavadas. Nevarēju nosēdēt un prieka no copes nebija. Svētdien ar pa mājām....gribējās jau uz copi. :(((
13.decembris 2010, 06:42 | links
 
Kaa man patiik Lukumiitis;) It seviskji kad paareejie besaas aara :DDD
12.decembris 2010, 19:15 | links
 
man vakar gaujaa arii liidakas labi kodaas. tas arii par aluuksnes rajonu.
12.decembris 2010, 18:09 | links
 
Šodien līdakas nebija tik aktīvas kā vakar bet caurmērā kļovs neslikts.No 6 večiem neviens nepalika bez līdakas,kam 2gb kam 3gb,bij arī piecas vienam.Vienam tāda uz4-5kg,viss uz bļitkām.Man 2 līdakas un 2 asari,droziku neskaitot.
12.decembris 2010, 16:49 | links
 
Šodien superīga līdaku coppe!Jau 11.00 norma izpildīta un tad devos kimlaku meklēt bet rezultāts nesekmīgs,bet pieteicās vēl līdakas,3gb amnestētas un4 shodi,tas viss uz šķērseni.Būs jau atskaite no Andzusa jo viņam arī smukas līdakas.
11.decembris 2010, 16:58 | links
 
Man arī GPSā ir tas puns, zinu uz kuras kantes līdaks sēž un gaida bļatku :D
9.decembris 2010, 14:54 | links
 
Andzus visi raustās ka ledus plāns un neiet,a es ledu nemēru tik maucu,vieglāk borēt .No Lielās tas puns man arī GPS ir iekšā.
9.decembris 2010, 14:45 | links
 
Jā zinu ka sāli laiza..
9.decembris 2010, 14:34 | links
 
Viena laba ziņa ka ar lielo vēju sniegu no ezera plēš nost,šodien čomam kimlaks uz 600gr lidakas nav pieteikušās pat sīkie aiz žokiem,nav gribējuši coppēt.
9.decembris 2010, 14:33 | links
 
nu nu, tajā krajā ir labas vietas :)) Bet Tu jau tur krējumu laikam nosmēli :D
Hmm, Pestelis man rudens pusē kautkā nebija zivīgs. No Lielā uz Pārmetņa pusi puns un uz Kolberģa pusi puns gan varētu būt interesants. neviens tur noteikti vēl šoziem nav raustījis..
Svaigā vietā jau vienmēr labāk :))
9.decembris 2010, 14:33 | links
 
Gugu par tām stirnām taisnība jo manējie šoferi arī teica ka knapi izvairījušies no avārijas jo šis lien sāli laizīt uz šosejas.
9.decembris 2010, 14:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager