Alūksnes rajons

NG-NG , jatomēr netiksi uz ledus, nāc pie manis, turpināsim svinēt Andrejdienu...:))))) bet ja tiksi, tad filmiņa obligāta !!!!
27.novembris 2010, 18:18 | links
 
neee riitdienas brauciens ir dveeselei...., ja veel kaads slimais ir ar mieru brauk dodiet zinnu, ja kas tad Juglas Salmo motilis ir, straadaa vinni liidz 20.
27.novembris 2010, 18:13 | links
 
NG -Lūūūūdzu uzfilmē rītdien raidījumu trešdienai! Lūdzu! pofig, kaut vai zirgazobus, bet safilmē, man lomkas!
27.novembris 2010, 18:04 | links
 
sazvaniiju Zivgaarni, vinns arii riit kaut kur kaaps uz ledus, taa ka es riit 8 esmu Aluuksnee un 9 jau vilksu asarus....
27.novembris 2010, 17:59 | links
 
Tikko beidzu tīrīt šāsdienas lomu,pēc pusstundas varēs kraukšķināt uz zoba.Rīt kautkur jau braukšu bet Alūksnes ezers tas nebūs točna.Tākā lielais vaļā ciemiņus neuzaicinu NG NG jāpaciešas.
27.novembris 2010, 17:55 | links
 
.............pļāc Jums toč ziema atnākusi
27.novembris 2010, 17:07 | links
 
Vakarpusē vēlreiz biju situāciju ar vadgu pārbaudīt- uz Siseņa ledus 5cm stabili, aizgāju līdz vidum, īpaši pat nekrakšķēja. Uz Alūksnes ezera iekšezerā Parka malā aiz meldriem pa plaisu uzlīdu, tur gan ledus locījās un krakšķēja, uz Liesmas līča arī uzlīdu, ledus krakšķēja. Rīt kautkur jādodas, iespējams uz Alūksnes ezeru aiz meldriem bļatku paraustīt. Lielais vēl vaļā, šodien ledlauzi vienu manīju.
27.novembris 2010, 17:03 | links
 
Šodien vīri jau sēž, vetēvs bija uz Tūjinieka, pats uzgāju uz Siseņa, bez štrumiem, apskatīties situation, kāds jau bija ar vadgu staigājis.
Satiku Gunču bodē, šim jau šodien pirmā pelde bijusi.
27.novembris 2010, 14:44 | links
 
Starp salstošu ledu un bezledu viena liela daļa makšķernieku ar bērniem un sievām redzami :)))))
27.novembris 2010, 12:52 | links
 
šorīt taciņa atkal lauzta, iekšezers ledū .Tauta runa:vakar vienam 8 gab.
27.novembris 2010, 12:50 | links
 
Vislabākais jau ka aukla spolē piesalst bet vakar spolei rullītis sala ciet kur nu vēl šodien.Es savu laivu pusdienlaikā izcēlu no ūdens tākā miers mājas savādāk arī būtu ezerā.
26.novembris 2010, 14:54 | links
 
Vienu gadu redzēju, kā Māris nāca krastā, viss iekšezers ciet līdz līkajam bērzam bija, no rīta izlaustā taka jau ciet, nu čista domāju, ka iesals ledū ar laivu un netiks krastā, jo kads kilometrs jālaužas caur ledu, bet beigās kautkā tika, nu skati bija baigie, arī visu dienu pie -10 stāvēja, uz tilta stāvēja skatītāji un skatījās kā ekstremālo izklaidi :D
26.novembris 2010, 14:48 | links
 
Viņi jau notikti uz vēdzelēm paliks.
26.novembris 2010, 14:45 | links
 
Nu jau trīs izlauzušies no būdām Aivars ar Māri piebiedrojās Šabanam velcēt,nu ledlauži baigie.
26.novembris 2010, 14:43 | links
 
Eduk, Prosnisj i poj :))) drīz to varēsi darīt realitātē, yuhuuuuuuuuu! :))) ja labi sals ļadus, ceru zu nākamajām brīvdienām arī es paraustīt bļatkas :))))))
26.novembris 2010, 13:36 | links
 
Vēl tik biku jāpaciešās un mūsu sapņi par "raustīšanu" un "tirināšanu" kļūs par realitāti ;))!...
Es jau kādu nedēļu atpakaļ redzēju sapni, ka baigi vilku asarus uz bļitku no ledus, un tad...mani pamodināja :(((... Jopt, a sapnis tik reāls likās, ka aš žēl ;DDD...
26.novembris 2010, 13:32 | links
 
Tikko bija kontrolzvans uz Alūksni, veči jau pucē bļatkas,asina vadgas un teicās rīt taisīt izlūkbraucienu ;) un nebrīnos, ka jau rīt dauzīs pirmos sporta asarus no ledus, nebūtu rīt darbi, ar aizšautu līdzi. jāpaciešas, bet, ehh, kā nevar nociesties :D
26.novembris 2010, 13:13 | links
 
Sniegs, kādi 5cm pūka.
26.novembris 2010, 13:11 | links
 
Melnumā niedru līcis ledū. VIENS tālumā velcēja !!!
26.novembris 2010, 13:10 | links
 
Svētdien derētu atklāt bļitkošanas sezonu ;)
26.novembris 2010, 11:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager