Alūksnes rajons

Diez ko RAPALA komanda noķēra, ilgi džeki negribēja krastā braukt, pēc tam ar kaut kā nozuda vai neizbrauca, nezinu.
26.oktobris 2010, 15:24 | links
 
Nu ja gribēja pieēsties, vajadzēja locīt iekšā 5 porcijas slinko tīteņu :D Mans naparņiks 4 nolocīja :D
26.oktobris 2010, 11:00 | links
 
Nu bij, bij tur ar to barošanu diezgan čābiski. Brokastis - kafija un auksts buljona pīrādziņš, pusdienās - tā sauktie "slinkie tīteņi". Man bij biku vilšanās. Un labi ka mani no rīta mājās pierunāja paēst brokastis...
25.oktobris 2010, 22:39 | links
 
jā , cik noprotu,bez ragu muzikas un resnām sievietēm mači nav mači:)
25.oktobris 2010, 19:32 | links
 
teiksim ja es piedaliitos tad normaali paeest noteikti gribeetu. un kaadu siltu teeju iedzert veesaa riitaa arii buutu labi. smigu gan nee, tad vairs nau nekaada cope :D
25.oktobris 2010, 19:28 | links
 
guncha56 Var jau samesties desmit veči, balvu fondam un uzrīkot mačus paši savā starpā. Bez mūzikas un paikas.
Patīkamāk jau, ka par dalībniekiem rūpējās. Runa jau neiet par izēšanos un piestrēbšanos! Ja prasa 20Ls, tad vismaz normāli pabarojiet dalībniekus. Man, kā vietējam poh.., bet atbraucējiem kā? Rakstīts, takš nolikumā-brokastis, vakariņas.... :))))
25.oktobris 2010, 19:21 | links
 
Fotoveci. :))) simbols, nozīmē smaidiņu! Neuztvēru to par uzbraucienu. Es jau ar neesmu nekāds lielais velcēšanas speciālists. Palūdza startēt kopā.
Vienkārši, zivs neņēma. Beigušies tie laiki, kad trijnieci, piecinieci neuzskatīja par ko īpašu. Zivs jau ar gudrāka paliek... Komandas biedram, vobleru uz štuka latiem, a jēga?! Liec ko gribi un laid cik dziļi gribi-neņem! Kaut eholote smuki rādīja ļeidakus. Pa vienai, pie pašas grunts, ik pēc pārdesmit metriem. Tā pati vienīgā mēriniece aiz bārdas. Otra atspruka pēc divu metru pavilkšanas un ar nebij nekāda dižā...
25.oktobris 2010, 19:13 | links
 
"vietējie":DDD Nu ja, man Alūksnieks uz pusi tuvāk, kā Tev.
25.oktobris 2010, 19:06 | links
 
Mači tīri normāli,kam labāk patīk ēšana,kam iedzeršana akam coppe.Pašam līdaka 2,65kg bet otra 60cm nu nekādi neķērās,bij 51,52,54cm.Cik sapratu tad visi noķēra no rīta pirmajā stundā.Bij jau vēl coppes bet galā nepalika.Biju vakar no rīta tieši tajās pat vietās kur sestdien arī svētdien dabūju no paša rīta vēlāk nepiesitiena mēģināju mētāt kā arī uz velci.A vietējie spečuki jau pirms mačiem visu izvelk a priekš mačiem neko neatstāj.
25.oktobris 2010, 18:28 | links
 
zg, šoreiz tas nebija uzbrauciens, visparastākā ziņkāre. Nesaku ka būtu baigas Alūksnes ezera specs, ja par pedestāli runājam, kaut gan vajag ne tikai mākslu, bet arī labi daudz veiksmes, un paveikties var katram. Pašam, viena līdaciņa, ne ieskaites, un viens normāls āšuks, un viens krokodils noskrūvēja Rapalai aizmugurējo āķi
25.oktobris 2010, 18:08 | links
 
andzus. Protams, ēšana nav galvenais, bet ne jau šitik nabadzīgi! "Zupas virtuves" ēdienkarte! Brokastīs: šķīstošā liepājniece ar mikrobulku un vakariņās kāposti ar krējumu! :)))
Pabraukā pa citiem mačiem, jutīsi atšķirību!
25.oktobris 2010, 16:58 | links
 
Fotoveci, ieskaites zivju nebij un sausā ar nepalikām. Tevi ar kaut kā uz pjedestāla nemanīju! :)))
25.oktobris 2010, 16:54 | links
 
zg, ne jau ar domu ēst es piedalos :D
Balvas tak bija foršas :)) Un dzīvā mūzika arī :))
25.oktobris 2010, 13:15 | links
 
zg, un ko 6dien noķēri???
25.oktobris 2010, 12:34 | links
 
andzus! Kāds tur foršs pasākums?! Sacensības kā sacensības, nekā īpaša. Tik sūdīgu ēdināšanu nebiju redzējis! Pa 20 latiem, varēja bik treknāk paēdināt... :)
25.oktobris 2010, 12:07 | links
 
Vienu ieskaites līdaku izcīnīju, naparņiks nē, līdz ar to par vietām nevarējām cīnīties. Sāpīgi, jo cīņai par vietām būtu pieticis ar nelielu līdaķeli bik virs 60 cm. Daudzi bija vispār tukšā. nekas, citreiz :) Vējš un viļņi traucēja copi, pa īstajām vietām nebija iespējams pabraukt.
Zanders smuks, Un kimlaks ekipāžai "Kimlaks" arī smuks :)) pasākums foršs :))
25.oktobris 2010, 09:18 | links
 
Šodien kausā vinnēja (ja nemaldos) 71.komanda Rolands ar 2līdakām 5,1kg,otrie Alūksnieši komanda Jenoti 2 līdakas 3,7kg(ja nekļūdos),trešie leiši Kaunas komanda 2 līdakas liekas ka3,2kg.Vispār tikai četras komandas noķēra pa 2 līdakām,joieskaitē gāja divas līdakas.Lielākā zivs zandarts4,75kg līdaka 4kg pāri,asaris1,15kg.Vispār coppe sūdīga,ieskaites līdaku pamaz.Laiks no rīta kādu stundiņu normāls bet sāka līt un nepārstāja,vējš arītā neko.
23.oktobris 2010, 21:41 | links
 
iemetu sadaļā - kā gāja copē . neoficiāla infa, gan jau būs oficiāla. es ātrāk aizbraucu.
23.oktobris 2010, 20:56 | links
 
Kā kauss beidzās? Ir kāda infa?
23.oktobris 2010, 20:54 | links
 
Ne vakar, bet aizvakar, sajuka ;)
19.oktobris 2010, 10:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager