Alūksnes rajons

Apskrēju visu ezeru, lomi labi, kas māk uz zin ezeru, tie velk. Smuki asari, virs kilo gan nebija, bet tuvu tam, lielie kā vienmēr noplēš mormenes.
raudas lielākas kā Peipusā, brekši smuki, pa kādam rudulim un līnim.
Ledus labs, brauc kaut ar tanku.
12.marts 2016, 20:25 | links
 
Labvakar copmaņi!
Šodien noteikti bijāt Alūksnes ezerā pēc zivīm lūkoties, varbūt kāds var padalīties ar informāciju, kā veicās? Ne asakas!
12.marts 2016, 20:20 | links
 
Nebrauciet puisim augumā! Pēc nika spriežot - latviešu valoda viņam nav dzimtā, bet viņš cenšas un tas jau ir labi. Rakstīt ir grūtāk nekā runāt!
11.marts 2016, 23:44 | links
 
Visi sēž upeskaktā.... Atskaite vienkārša -zivis ir, ledus labs.
11.marts 2016, 21:58 | links
 
Ir kādas atskaites?
11.marts 2016, 21:52 | links
 
Nikuja nesapratu :D

andzus69, 10.marts 2016, 19:23

Jā,nav viegli izsekot augstajam domas lidojumam!
10.marts 2016, 19:26 | links
 
Nikuja nesapratu :D
10.marts 2016, 19:23 | links
 
Arii dabuji lidaka balto tarpi garso :) apm 35cm atlaidu :)
10.marts 2016, 13:49 | links
 
Cope loti svaaki :(
3 plaudi smuka ap 700- 800g rauda bonus 1,1kg
6dien jabrauc vel...es sondien iebaroju kg
10.marts 2016, 13:45 | links
 
Labriit! Varbūt vēl gps koordinātes arī ielikt :D
Apskaties kartē, kur iztek upe, tas viss līcis arī saucas Upeskakts.
9.marts 2016, 21:59 | links
 
Labvakar kura vieta ir Upeskaktā??? es pirmoreiz dzirdu......
ludzu atzime google map!!!! es rit taisos uz aluksne ezera...
9.marts 2016, 20:43 | links
 
Kas māk, tas velk. Gan kimlakus, gan skaistus brekšus, gan lielas raudas. Pa kādam līnim Upeskaktā ar dabū.
Ledus uz doto brīdi ok.
9.marts 2016, 06:50 | links
 
Kā ar rezultātiem Alūksnes ezerā. Ledum vajadzētu būt ok -kā ir?
8.marts 2016, 22:24 | links
 
Es ar vakar tur biju . Skrēju pa visiem vasaras zandartu punktiem . Daudz nostaigāju ,nourbos,...nosauļojos :) Pat lielajos dziļumos mazie ašuki un ķīši nāca . Neviena ievērības cienīga. Kaķis un es ļoti apmierināti :) Cope ir forša :)
7.marts 2016, 21:26 | links
 
Vakar pabijām Alūksnes ezerā
priekš pirmās reizes bija jāsamierinās ar zirga zobiem, un līdzīgi arī vietējiem, kas puss ezeru apskrējuši bija. Ezers smuks un interesants. Bijām ziemeļu pusē aiz muižas vai pils drupām, ledus ap 30-35cm, ciets, sniega maz.
Brauksim atkal...
6.marts 2016, 19:39 | links
 
Vakar baudijām ziemas copi un skaisto laiku uz ezera ledus kurš pašlaik ir stabīls bet ļoti dažāds.
Biezums 20-30 bet struktūra dažāda ,bija kur pilnīgi sauss ledus visā biezumā bet bija arī vietas ar pilnīgi slapju ledu.Sniega kārtiņa plāna ,vietām pliks ledus.Copēju pa garā sēkļa stāvāko malu ar bezmatilkām. Nācās paborēties jo vairāk par četriem ašukiem no viena āliņģa dabūt nevarēja.
Pašā rīta agrumā ar vienu mazliet pacīkstējamies bet viņš pateica ka viņam vairāk vajadzīga mana mormene un es uzdāvināju viņam to.
Cope turpinājās visas dienas garumā tikai vajadzēja variēt ar murmuļu krāsām un meklēt aktīvo ašuku .Čomiem ar matili rezultāti krietni švakāki un mērs arī sīkāks.
Laiks kā pasakā ,no rīta maziņš vējiņš ar nelielu salu bet no pusdienas ap nulli un bezvējš.
Ja pāris naktis tā stingrāk piesaltu tad būs kā
Andžus teica ,ledus līdz marta beigām.
Ja kāds vēl grib pacopēt no ledus tad turp var droši braukt,zivis paliek arvien aktīvākas.
29.februāris 2016, 10:31 | links
 
Vakar psiholoģiski noslēdzu ziemas sezonu. Fantastiski no Rīgas pavasara paviesoties Alūksnes dziļajā ziemā. Skaists brauciens, skaista apkārtne, skaista cope. Ziemeļu galā ledus ap 20cm. Loms - nasing spešal, pāris kilo asarīšu. Karodziņi klusēja, uz šķērseni 1 piesitiens.
28.februāris 2016, 08:40 | links
 
Šodien biju Alūksnes ezerā. Ledus labs, taču noteikti jāņem vērā visi iepriekšējie brīdinājumi, skatīties arī uz kājām.
Bija skaisti gulbji atlaidušies, šo pavasari pirmie redzētie.
Cope dziļumā kā nu kuram, sākumā arī es sāku ap 6m, bet sapratu, ka dziļumā ašuku izmērs tāds pat kā krastā un tā kā man bija vieglie rīki ( 0,09mm un mikro mormiška), tad devos uz seklākām vietām. Ja gribēja kādu ašuku zivju zupai, tad bija jāiet tuvāk niedrēm. Katru 5. paņemot, salasīju kādus pāris kilo, izmērs 50-200 (1gb.-200, 4 ap150, pārējie zem120gr. Centos ņemt pēc skata lielākos,bet brilles bija nedaudz palielinājušas ašuku izmērus, mājās sev pārmetu, ka esmu atstiepis bērnus arī. Viens aiznesa mormeni. Karogs klusēja. Cik redzēju, visi skraidīja, ja nu vienīgi profiņi kaut ko dabūja un mierā sēdēja tie, kas bija iebarojuši kādu brekšu caurumu. Ar supņikiem esmu ticis laimīgi galā, tagad varu atvikt elpu. Jā, cope labāka bija tieši rīta pusē, tad arī dabūju tos virs 150. Ņēma droši, jo bija iznākuši seklumā medībās (lielākajiem vēderi lieli, domāju,ka mammas, bet nekā, tīrot vēderi pilni ,pārlādēti) Biju 7-45 līdz 15-30;
27.februāris 2016, 20:36 | links
 
Agris Rudzāns ·

SACENSĪBAS ZEMLEDUS MAKŠĶERĒŠANĀ NOTIKS 5-6 martā , Alūksne ezers. Aptuvenie dziļumi 3-6 m,
Pagaidām pieteikušās: Dobele, Copes nams, BSM e-boat, Agat/finex, Lipars, Pansija, Dinaburga varbūt mums pievienosies Pēterburga un Igauņi. Sacensības plānotas Alūksnees ezera iekšezerā, tas ir pašā pilsētā.
Komandu pārstāvji lūdzi sazinieties ar mani: 27895927

LMSF ģenerālsekretārs Agris Rudzāns

erudzi, 24.februāris 2016, 19:42



Balvu komanda- Liarps.:P
24.februāris 2016, 21:48 | links
 
Tiem kas iesniedz priekšlikumus 8.martā vēlams priekšlikumam pievienot tulpes un šampi.
24.februāris 2016, 20:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager