Sausā Daugava

Mēs no Katlakalna, netālu no lielās mega mājas (pelekā), kas atrodas Katlakalnā (nejaukt ar Doles māju).
27.novembris 2011, 01:45 | links
 
Luuritjis tur dextersaicim jāuzmanās, jo ivo arī dzīvo Vimbukrogā :)
27.novembris 2011, 02:09 | links
 
Tagad sapratu par kuru māju domā! Ir tā, ka katlakalna rajonu es neesmu baigi uzpētījis, bet nu apmēram ir zināmas vietas kur jānovelcē lai kādu zadiju dabūtu! Ziemā man onkuls iet sēž uz vimbām, tur kur pa vidu starp niedrām ir tāds kā grāvis padziļināts! Arī asari tur labi gadoties!
Es nevienam netraucēju, man ir savas vietiņas kur mierīgi pasēžu un paķeru, uz varžacīm nevienam nekāpju:)))
27.novembris 2011, 12:42 | links
 
Par zemes īpašniekiem tas bij joks,kurā protams ir daļa taisnības.
Pazīstami laikam nebūsim,es pa vasaru pa Alejām.
27.novembris 2011, 15:02 | links
 
Vimbukrogā ir liela problēma ar tiem zemes īpāsniekiem, ne man, bet citiem copmaņiem kas grib laivu ielaist ūdenī! Nebūsim gan pazīstami, es baigi arī nezīmējos:)))
27.novembris 2011, 20:18 | links
 
Nav jau tik traki Vimbukrogā laivu ielaist, vismaz gumijas. Piebraukšana slapjā laikā gan švaka gar kartupeļu lauku, bet var:)
Pats šoruden neko prātīgu neesmu noķeris, bet radzeju ka veči krastā izbrauca un katram norma ar līdakaām bija. Nekas liels nebija, bet patīkami:)
Pagajšruden smuki saķērām, un vēl jau līdz ledum paspēs savilkt:)
28.novembris 2011, 13:07 | links
 
Ar gumijnieci jā, es domāju negumijas:) Jā, normu nav grūti saķert, ja tāds ir pašmērķis, vienīgi tagad tā nedaudz klusāk ir, bet nu pec šodienas vējiem būs LABĀ cope, saku no pieredzes:)
28.novembris 2011, 13:28 | links
 
Es ar pabrīnījos ka bija lielākā večiem 2kg un tad sīkākas, parasti jau sākas rudenī izmērs virs ~2, bet nu varētu būt ka pēc vētras līdakas būs iztramdītas no krūmiem un sāks ņemt:) būs pa nedēļu jāaizlavās:)
28.novembris 2011, 15:10 | links
 
Nu jā, sīkās ir daudz, tas priecē, bet šogad man bija līdaku rekords svarā 2-3kg, nekad tik daudz nebija bijušas! tad ari lieluma rekords sekoja 9,700kg! Šis gads īpaši rezultatīvs līdaku ziņā!:) Pēc vētras jāpagaida 2-3 dienas lai nomierinās un tad jāiet, toč būs:) Es arī mēģināši izlavīties uz nedēļas beigu pusi!
28.novembris 2011, 15:17 | links
 
laivu noma nau vel ierikota sausajā daugavā?
28.novembris 2011, 19:33 | links
 
Laivas var iznomāt Alejās, telefonu nepateikšu, ss.lv ir sludinājumi un arī google atradīs!
28.novembris 2011, 20:02 | links
 
Alejas laivu nomas tel. 22300193
29.novembris 2011, 13:41 | links
 
Tur jau nau nekāda licnezētā zona..?
29.novembris 2011, 13:54 | links
 
Nekādu licenzēto zonu sausajā daugavā nav.
29.novembris 2011, 14:56 | links
 
a kāds tur vidējais dziļums ir..?:)
29.novembris 2011, 19:23 | links
 
Dzīvoju netālu no SD. Bija doma taupīt degvielu un saudzēt dabu, dodoties makšķerēt uz SD.
Patīk makšķerēt uz pludiņu, nupat (Lieldienās un šodien) uzsāku fīderēšanas praksi.
Ja nav noslēpums, kurā vietā SD var cerēt uz lomu makšķerējot no krasta ar pludiņu vai fīderi?
Kāda ēsma pavasarī te tiek cienīta?
14.aprīlis 2012, 23:19 | links
 
sausaja daugava,uz naktinieku breksi,lini,karusas.keru kur nav aiznemts,vai tieku pie krasta,bez zivs majas nesmu aizbraucis.
20.aprīlis 2012, 22:16 | links
 
Kādi lomi šajā pavasarī?
23.aprīlis 2012, 01:55 | links
 
Lomi jau droši ka kādam jau ir, te vecīt ne viens tev nerakstīs, ka šodien no molīša labi līnis un karūsa ņēma, jo tas nozīmēs, ka rīt tur ne varēs pat tuvumā pieiet, pārbaudīts variants. Tā ka pats mēģini, es pāris nedēļas atpakaļ pamēģīnāju pilnīgs klusums, bet vajadzētu jau karūsām un līnim kustēties.
23.aprīlis 2012, 13:28 | links
 
Es gan varu uzrakstīt, jo neko nenoķēru!
Tātad sestdienas vakarā pieskrēju paskatīties kas notiek un satiku vīru kas pa seklumiem ņēmās, pie Vimbukroga. Parunāju, pilnīga 0 esot, nevienas copes. Bet tā kā biju apņēmības pilns tad izdomāju kad seklumā pagaidām nav ko darīt un svētdien aizskrēju tur pat blakus kur dziļāks. Tātad, svētdien no 6-10:00, 2 fīderi, Sensas+Salmo+zeme+atraktors, ēsma naktstārps, slieka, baltais un motilis, kopā un atsevišķi. Nezinu kas notiek, bet rezultātā pilnīga 0, fīderim 4 st laikā pat mazāko copi neredzēju. Otrs fīderis bija "lielai zivij' - uz naktstārpu. Tam gan šad tad uzsita sīkie zāļenieki.
23.aprīlis 2012, 14:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager