Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Mikas !!!!!!
Mjaaa, divaina lieta ir tas sacoks..... ir bijis kad pievelk smuki zivi kurpat pie kajam, bet ta njem un aiziet....
Ta es prasu........... eee, tautieti..... a kur tev ir sacoks ????
Tautiets atbild, eeeeee, koleega sacoks............. kauc kur ir...... biskki japamekle mantas............
Lidzigi ir nazi, kam jabut pie saniem uz jostas ( ja vajag ar to sagriezt skidro cepumu ari :-))) )
Ta man ir gadijies prras.a tev nazis ir liidzi............ es ka isstens mezadjadja atbildu, nju man ta nazis ir allaz līdz.......... a kur tev nazis tautiet !!!!!!
sams atbild............. a zina, es sodien ne to jaku panjeemu.. sajai kabata palika nazis......... vooo.
Nju ta nav anekdote, bet no dzives reali dzirdets............ nju plostotaji ar puljiem aizbrauc laivot........... japumpe laiva, a kura ta pumpis ???? eeee, a pumpis ta liidzi njepanjeemas :-))))
Vot ta ir tautiesi...........labak lai protams ta nekaad negadas, nje ar sacoku, nje pumpi :-)))))))))
7.septembris 2015, 16:04 | links
 
Vakar vakarā divas labas līdakas kas netika līdz sačokam un rezultātā pa nullēm. Diezgan labi pūta.
7.septembris 2015, 08:22 | links
 
Šodien no rīta divatā 4 kg smuku asaru, bet ar baigo cīņu un kaitināšanu. No enkura divi- trīs, un viss, meklē atkal.
6.septembris 2015, 22:45 | links
 
Nebija nemaz tik daudz copetaju! Cope gan shvaka. Viena līdaka ,viens zandarts un kādi 7 lieli asari.
5.septembris 2015, 18:39 | links
 
Labdien !!!
Kāds veel kolchozas Kisezera ?????
Ezers taks ir milzigi liels, no Juglas līdz Vecmilgravja tiltam !!!!
Sena Kalmiku paruna veesta "Cuka dublus atrod " :-))))))))
Tobis copee kolchozu atrod un veido tads kolchoza individs kam tas kolchozs ir loti nepieciesams :-)))))
Svaki ir ezera ar to kolhozu... piiem. laivu sezonas atklasana viena lici sezot uz breksiem uzskaitiju labi ja 5 !!1 laivas, a grak.......... kad zivis bija taadas !!! ka bez apaksbiksem bija bail udeni liist :-)))) taja pasa lici, analoga laika bija laivu vismaz 30mit.
Tobis,...... slava kolchoziem un kolchozniekiem. ;-))))
5.septembris 2015, 16:43 | links
 
Man gan patīk sabiedriba! Pirmdien uz darbu tamdell jaker kamēr var! A uz ko Ķīšezera ķert līdakas ir kāds supervobleris?:)
4.septembris 2015, 17:27 | links
 
Rit būs kolhozs. Es laižu garām.
4.septembris 2015, 16:51 | links
 
Jauki ka līdakas aktivizejushas! Man jauks,brīnišķīgs rīts un 1,5 kg asaru. Līdaku nemaniju. Riti Ķīšezera vienmēr ir skaisti. Tagad jau pēc ceturtās copes dienas pēc kārtas jūtos tur kā mājas. Bija ūdens policija pārbaudīja dokumentus. Makšķernieku musumala šodien maz. Redzes kā būs rit.
4.septembris 2015, 15:30 | links
 
Vakar bija jauks brīdis kad palaidu atpakaļ divnieci. Man viņa bija trešā un nahren vajadzīga. Tiksimies pēc gada.?
4.septembris 2015, 09:02 | links
 
Piekrītu...līdakas paliek aktīvas un nervus izčakarē gandrīz katru copes reizi, aizvakar pat 3 gab...lai arī eju uz zandartiem. Vakar salīdzinoši pašvaki, daudz tukšas copes, bet tāpat bija kam smukākam uz mājām atbraukt.
4.septembris 2015, 08:38 | links
 
Šovakar ķīšezerā braucot cerībā uz zandartu tikām pie līdakām. 2 mēra 1 zem mērs, lielākā 1.8kg. Bija vēl labas copes, nokosti flurokarboni. Zandartu nedabūju. Visas uz velci. Neesmu eksperts, taču pieļauju, ka ķīsi aktīvizējušās līdakas. (aizvakar 3 zemmēra zandarti, pāris asari un 1 mēra līdaka).
3.septembris 2015, 21:48 | links
 
Mikas
Apskati vai drupačas matos nav sakritušas, citādi rodas sajūta, ka tev tur putni sametušies...nekā personīga, bet tavi teksti apbrīnojami...

arvis_an, 3.septembris 2015, 09:52

Arvis! Viss kārtībā! Es te mazliet pamuļķojos jo vienkārši garlaicīgi.Es domaju ka varu to atļauties jo būtība jau kāda, ka manu zivi neviens cits nenoķers. Jūs varat ar un bez eholotiem ar džigu un tviču ...manas zivis vēl peld.Ne asakas!
3.septembris 2015, 14:28 | links
 
Šodien pilnīga necope. Jā, iebraucu par vēlu, bet, tomēr... Ja nu kādam atkal lielais loms, tad man būs grūti noticēt.

Kuha, 3.septembris 2015, 13:57

Skatoties no kuras puses brauci!? Biju no kādiem 6:00 līdz 11:00 . Nu man tikai 3 kg normālu lielu asaru. Vienam pazinjam kas makšķerē kā ar 3 makšķerēm uz mailem un vienu spini kādi 4 kg. Asaris smuks vidēji 300 līdz 400 gr. Vakar bija jasatraucas lai nav pāri normai šodien biku pietruka. Rītdien braukšanu atkal. Zel viens letinsh brauca un skendejas ,kā copes nav,nav arī kaiju un vispār vis ir galīgā pakalla.
Jāskatās kad zivis ēd! Katra ūdenskrātuve tas ir cits laiks.Cita laikā nekeras....
3.septembris 2015, 14:20 | links
 
Šodien pilnīga necope. Jā, iebraucu par vēlu, bet, tomēr... Ja nu kādam atkal lielais loms, tad man būs grūti noticēt.
3.septembris 2015, 13:57 | links
 
Par dzīvo un mākslīgo piekrītu jig.lv. Un šogad pat ir bijušas vairākas reizes, ka gan izmēra gan skaita ziņā mākslīgais ielika dzīvajam vienos vārtos. Es teiktu, ka visu nosaka VIETA un ticība tam ko dari, kā arī pacietība. Zivi var noķert tur kur viņa ir, kā to izdarīt paliek paša ziņā.

arvis_an, 3.septembris 2015, 11:08

Protams, ar dzīvo noķert var tieši lielās zivis jo viņas ir gudras un ilgi dzivojušas.Tomēr čakars ir lielāks un process lēnāks. Arī man lielākā līdaka dzīvē ir tieši Ķīšezerā uz dzīvo Carnikavas pagrieziena līcī 8,5 kg.104 cm gara. Paņēma pavasarī uz mazu plaķīti. Tomēr labāks par spini nav nekas. Proces ātrs, sportisks bet lielas līdakas trāpās ļoti reti(Latvijā). Ķeram mazās un dumjās.
3.septembris 2015, 12:45 | links
 
Par dzīvo un mākslīgo piekrītu jig.lv. Un šogad pat ir bijušas vairākas reizes, ka gan izmēra gan skaita ziņā mākslīgais ielika dzīvajam vienos vārtos. Es teiktu, ka visu nosaka VIETA un ticība tam ko dari, kā arī pacietība. Zivi var noķert tur kur viņa ir, kā to izdarīt paliek paša ziņā.
3.septembris 2015, 11:08 | links
 
Uz dzīvo vienmēr ņammās labāk par mākslīgajām ēsmām.

Jonjs, 3.septembris 2015, 10:34


Copju un izvilkto zivju skaita ziņā vairumā gadījumu mākslīgās ēsmas noteikti būs pārākas, tupa taču daudz vairāk iemetienu tiek izdarīts, taču vidēji statistiskajā trofejas izmērā, pēc manas pieredzes, dzīvā ēsma noteiki ieliek... Tas varētu būt izskaidrojams ar to, ka ātru kustīgu un aktīvu mānekli daudz biežāk paķer ātrākie/kustīgākie/jaunākie/dumākie a ēsmas zivtiņa nosacīti stāv uz vietas un, pirmkārt, lielākai un uzmanīgākai zivij ir laika viņu nopētīt, apostīt, arī sīkos konkurentus nepielaist utt., otrkārt jau dzīvais praktiski vienmēr ir daudz lielāks nekā izmantojamie vidējie mānekļi - reti kad kāds uz zandartu liks 4-5 collas mānekli, a uz dzīvo bieži pat lielākus uzmauc.

Tāda mana teorija... Uzveru, ka runa ir par vidējo statistiku, izņēmumi būs vienmēr...
3.septembris 2015, 10:49 | links
 
Uz dzīvo vienmēr ņammās labāk par mākslīgajām ēsmām.
3.septembris 2015, 10:34 | links
 
Mikas
Apskati vai drupačas matos nav sakritušas, citādi rodas sajūta, ka tev tur putni sametušies...nekā personīga, bet tavi teksti apbrīnojami...
3.septembris 2015, 09:52 | links
 
Ā,nu es sapratu. Man ir vajadzigs eholots. Es tak velns nezinu kur es esmu,kas es esmu un ko daru. Un tad viņš patīkami pīkst un es skatos ekrānā un domāju vot šito zivi es neķeršu bet vot šito gan! Babamš un spainis pilns!
3.septembris 2015, 09:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager