Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
(pēc tikko īpašu popularitāti guvušā kolēģa mēra kāds 550-nieks :))) , bet pēc manas mērauklas 150-nieciņš). Galu galā vienai pannai sanāca.

Lūk šis man nav bijis nekādi saprotams, ja asaris ir 200, tad tak mazāks viņš nav... Cik nu rupjākie ir bijuši, nosveru mājās intereses pēc un tā arī aptuveni ir, statistikai...:)
4.februāris 2015, 18:15 | links
 
Tauta, nu ko var ņemties?! Vai jums nav pajāt, ir 700, nav 700? Kāda hu... starpība. Fokusējaties uz patīkamām lietām un dzīvojiet mierā!
Šodien biju Ķīšezerā pie akadēmijas. Asars visas dienas garumā diezgan kaprīzs. Pie malas sprīdīši un caurspīdīgie. Pagāju pāri lielajam dziļumam, tur, kur sākas "galds" ik pa brīdim izšāva arī kāds pannenieciņš (pēc tikko īpašu popularitāti guvušā kolēģa mēra kāds 550-nieks :))) , bet pēc manas mērauklas 150-nieciņš). Galu galā vienai pannai sanāca. Mājupceļā vēlreiz piesēdu pie krasta niedrēm. Saskaldīju kādas pāris saujas caurspīdīgo. Tie manam labradorpuikam iet pie dūšas gluži kā čipši. :)
Laiks šodien super, diena izdevusies!
4.februāris 2015, 17:57 | links
 
Šobrīd te ir pilnmēness :D
4.februāris 2015, 14:51 | links
 
O! Tieši to arī gribēju te panākt - ka daži "lecīgāki empīriķi" ar skaudības piegaršu risina mūžīgo jautājumu par zivju izmēru/svaru! Malači!

Vairākums ļaužu, kuri ir patīkami un visnotaļ normāli, paskatās, pasmaida, bet daži labi skaudīgi d...i, protams, ražo intrigas un skeptiskus sapnīšus. Un vēl sāk personiski aizskart...DDDD... te tam nav īstā vieta.
Man vienalga. Te ir forums par Ķīšezeru.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-69787.htm

gintsgg, 4.februāris 2015, 11:22
4.februāris 2015, 14:46 | links
 
 
Un re kur vēl viens 900 g . , 700gramīgam pēc izmēra jābūt tuvu tam .
4.februāris 2015, 10:29 | links
 
bildee iespraustais naziits ir no leetajiem Rimi,garums tam nepilni 21cm
4.februāris 2015, 10:29 | links
 
Nu 700nieka , tajās mastrojani bildēs , nav ne viena , šis ir divreiz lielāks par bildēs redzamiem , bet sver tikai 450 g.

http://www.delfim.lv/topic/166-al%C5%ABksnes-ezers/page-7
4.februāris 2015, 10:24 | links
 
Nu ir tur vairāk par 200g. Manam babītes ezerā izvilktajam 850g strīpainim nebija vairāk kā A4 lapai garumā. Svaru zinu precīzi jo tas bija sacenēs kur ieskaites zivs bija līdaka un es izbraucu krastā ar pieciem labiem asariem un pilnu telefonu ar bildēm. Vechi neticēja. Makškernieka acumērs pārvēršas sūdamērā mēroties ar krāniņiem un vērtējot cıtu veču lomu. Es teiktu ka calim labs loms un droši vien liela ģimene... pēdējais teikums ar mazdrusciņu sarkasma....
4.februāris 2015, 09:27 | links
 
mastrojani, Tu te bļautījies,ka visi nelieši un pārspīlē ar asaru izmēriem. Bet izskaidro, kurš no Tavā bildē redzamiem asarīšiem var svērt virs 700 gr? Es tur redzu no 70-200gr. Naža garums varētu būt kādi 25cm, kas atbilstu tiem 200gr. Sniegā nospiestā zābaka papēža platums arī kādi 12cm. Bet varbūt tur gājis garām sniega cilvēks?
4.februāris 2015, 09:11 | links
 
Mastrojani ir tikai savi morāles principi. Labāk redzēt viņu ejam, nevis nākam. Un cilvēks arī nu tā: stabīls trīnieciņš. Kaut gan pašam jau liekas, ka karalis ;)
4.februāris 2015, 08:53 | links
 
:) ir tas mastrojani tāds interesants kadrs. Varbūt cilvēks arī labs, bet vienkārši neveikli izsakās ... ? :)
3.februāris 2015, 13:40 | links
 
Loģika tev laba :)
ja es izvelku smukas zivis, esmu gaļinieks vai ne?
bet ja tu izvelc, tu gribi palielīties, un lai tevi apskauž :)
Tev tāda intresa loģika, bet es jau no laukiem te citas morālās vērtības :)
3.februāris 2015, 12:30 | links
 
Skaties-skaiti-apskaud! Šī ziņa kā reiz tev priekš tā!!! Bet ar visiem citiem dalos informācijā. Lai tev daudz "zupņiku" ķeras!! ..DDD A man!? A mannn asaru norma - filejas - gardēža padarīšana!

p.s. un par jebkura cita nosodīšanu - tās tavas greizās fantāzijas...DDD...žēl tādu pārpratēju kā tu...

mastrojani
tagad kā reiz jaut. Tev,
Tev liela un ēdelīga ģimene,vai vienkārši gribējās paturēt zivis? :)
Tas tā pārdomām,lai nākamreiz, kad atkal kādu nosodīsi, vēlreiz padomātu cik pats esi pareizs :)

jenots13, 3.februāris 2015, 10:09
yesss 10-niekā

davidsonsd, 3.februāris 2015, 10:11
3.februāris 2015, 10:23 | links
 
mastrojani
tagad kā reiz jaut. Tev,
Tev liela un ēdelīga ģimene,vai vienkārši gribējās paturēt zivis? :)
Tas tā pārdomām,lai nākamreiz, kad atkal kādu nosodīsi, vēlreiz padomātu cik pats esi pareizs :)

jenots13, 3.februāris 2015, 10:09

yesss 10-niekā
3.februāris 2015, 10:11 | links
 
mastrojani
tagad kā reiz jaut. Tev,
Tev liela un ēdelīga ģimene,vai vienkārši gribējās paturēt zivis? :)
Tas tā pārdomām,lai nākamreiz, kad atkal kādu nosodīsi, vēlreiz padomātu cik pats esi pareizs :)
3.februāris 2015, 10:09 | links
 
..nu Ķīšezerā kā jau...........Ķīšezerā - te tev ķīsis un te tev ASARIS! Mazliet papūlējos, izkustējos un atradu normālus asarus (bilde albūmā). Mazākais bikk virs 200 g; lielākie bik, bikk virs 700 g.
Zupai par lielu! Jāfilē!
Ne asakas!
3.februāris 2015, 09:41 | links
 
Biju pretī Carnikavas pagriezienam. Asari- daži simtnieciņi, pārdesmit zirgazobu. Tas 3 stunu laikā. Nebija vairāk kā trīsdesmit veču pa visu lielo pleķi.
2.februāris 2015, 16:17 | links
 
šodien kārtējo reizi pārliecinājos kā pierīgas ledus urbēji 30g asarīšus sauc par skovorodnikiem,zvans kaimiņam uz dūņezeru/priježai suda,sižu vozļi akademiji našol haroševa okuņa.sēdēju netālu nosmīnēju, vecis izvelk asaritu ap50g uzmet kūkumu un pie sevis murmina, kakoi horošj okuņ.bet lai jau večiem veicas.

kukis10, 1.februāris 2015, 21:44


Labs :D tas no sērijas, kad vecis izvelk sprīža garuma matrozīti un bļauj visam baram:"Muzhiki, opuskajte borony, okunj otozvalsa!" :D
2.februāris 2015, 15:06 | links
 
01.02.2015.g ķīsītī 5 h laikā sacopēju 50 asarēnus ar kopējo svaru 3,5 kg. Bija pirmā reize kad uz ledus uzgāju pacopēt ar paziņu! Teikšu atklāti āķis lūpā! Vienīgā bēda ka mazie ķīši no sākuma kā traki ķērās! Bija arī 2 baltās ziveles! Tā kā vasarā tādu lomu nebiju guvis! Copējām pie Akadēmijas uz zaļā banāniņa!
2.februāris 2015, 10:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager