Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Tur pie tā ozo ir variants pamētāt kaut kur spini no krasta?
7.augusts 2014, 15:26 | links
 
Vakar pie Ozo saskaitiju pie 30 laivam.. un abos krastos pie tilta tikpat copmanu... Laikam kkas kustas ne pa jokam:)

ever, 7.augusts 2014, 14:01

laikam citur zivis nav, tikai starp Daugavas kanālu un Jaunciema ostu :), jāatzīst, ka man arī tur lielākie lomi ir bijuši.
7.augusts 2014, 14:13 | links
 
Vakar pie Ozo saskaitiju pie 30 laivam.. un abos krastos pie tilta tikpat copmanu... Laikam kkas kustas ne pa jokam:)
7.augusts 2014, 14:01 | links
 
Šodien Ķīsi pasēdēju ar čomu uz dzīvo, fonā pamētājot mikruhu. Copes bija bet diezgan cimperlīgas, galu galā divus smukus mērus ~ 1.2-1.5kg izmānīju, bija arī labi shodi… Uz mikruhu zemmēri no heka līdz 43cm, bonusā ļoti smuks asaris bik zem kilograma.
3.augusts 2014, 23:32 | links
 
Koki!
Tu iebrauci par vēlu un izbrauci par ātru! :)
3.augusts 2014, 00:00 | links
 
Nu es ar atzishos! Biju no 9 rīta līdz 19;30 nu nezinu man tika vairāk saule. Copes nekādas,biju līdz Vecmīlgrāvja tiltam tur pabaroju piles un ietureju pusdienas. Izmetajos izvelcejos, 2 vidēji asarishi kaķim un vairāki amnesteti,ka ari citi kas pashi amnestijas. Zivju nav,vai ari jaker pa vakaru un nakti.:)
2.augusts 2014, 20:16 | links
 
Visu vasaru nosēdējis laivā un lūrot uz citiem kā jāķer, ta nu šodien pats ar beidzot iebraucu. Aizskrēju uz tāliem krajiem laimi meklēt, bet kā parasti izrādījās, ka laime ir tepat pie namdurvīm. Pusotriniece līdaks un trīssimtnieks asars mjāsbraucot.
Bet nu piecas stundas cepināties nevajadzēja. Nevajadzēja...
2.augusts 2014, 19:48 | links
 
Ķīsī zivju netrūkst, zandarts pa bikam kustas. Ne visur gan un nez uz visu... Izmērs šodien uz MJ no lielas renģes līdz 1.5kg , dzīvo dancinātāji esot arī monstrus virs 3 dabūjuši. Pa vakara cēlienu ar Mordu pa ņemamam izmānijām, man lielākais ~ 1.5kg. Šodien strādājām tikai uz mikruhu, pusotrnieku vilkt kaifs neaprakstāms, mānekļos mans favorīts bija Bait Breath Bugsy 2.5" zilganā #118 krāsa, Morda uz LJ Tioga valēja.
2.augusts 2014, 00:27 | links
 
adolf-pazvani vel uz Rigas vides parvaldi,tur tev sarunas ne to vien.
1.augusts 2014, 06:46 | links
 
vot to es saprotu,labs ezers!!!salidzinot ar to, ko spejaam nokjert rusonaa:)..copju uz dziga daudz, ar izmeeriem gan ljoti beediigi tik katrs desmitais varbuut meers.kaut sodien copeejot no 5 riitaa lidz 8 vakaraa taadaa mazaa online maratonaa 2 gab pa 46 viens 52 cmn,lidaka 62 un bonusaa sams 83 cm plus 4 asuki ap 30 cm
31.jūlijs 2014, 23:40 | links
 
Nu vienai lielai daļai Tā laikam ir vienīgā iespēja tikt pie zivs!)))))Forši ka Ķīsī un lejasdaugavā zivju daudz!Vismaz augstāk ir miers un klusums!Var mierīgi paķert bez špijoniem un konkurences!
31.jūlijs 2014, 16:57 | links
 
ar dinamītu!
31.jūlijs 2014, 15:11 | links
 
Un kā vajadzētu viņas ķert?
31.jūlijs 2014, 15:11 | links
 
kuram Ķīsī zivju trūkst?

V.S.O.P., 31.jūlijs 2014, 08:32

Tas ka tur zivis vēl ir nenozīmē, ka tās vajadzētu izzvejot ar tīkliem. Laikam jāgriež kopā, citu zāļu pret idiotiem nav.
31.jūlijs 2014, 13:53 | links
 
Vakar man kārtējā neveiksme, ktm! Jau tuvojoties krēslai noķēru zemmēra zandartu, bet pēc brīža turpat uz slepenā voblerīša uzsēdās kaut kas pamatīgs- kāts klūgā, spole kauc. Cīņa bija diezgan ilga, lēnām vilku klāt. Bet tad- spēcīgāks rāviens, un pretinieks prom... Toties uz āķa - zandarta zvīņa! Laikam, nelietis bija sitis ar asti. Runā, ka lielie tā darot, un Burtniekā katrs otrais aiz astes noķerts.
Mani jau šogad četras lielas zivis piesmējušas, trīs no tām aprijušas manus mānekļus. Par ko? Es tik godīgs...
31.jūlijs 2014, 13:28 | links
 
:) labi, tad neteikšu, ka es :D Bet par patiesumu vai nē, viss ir atkarīgs, pret ko šo lietu attiecina, vienas taisnības šeit nav. Veiksmi! ;)
31.jūlijs 2014, 09:06 | links
 
Diemžēl uz šo sezonu visi brīvie vakari jau ir rezervēti tālu uz priekšu, gribētāju daudz un viņiem ir daudz labāki iemesli kopīgai copei nekā nepatiesi apgalvojumi ;)

Pēc sporta sezonas ir patīkami vienkārši ķert zivis, ēšanai, nevis mērīšanai. Un tādu zivju Ķīsī ir gana. Vakar pārbaudījām, pat meitene noķēra pirmo reizi mūžā spiningojot.
31.jūlijs 2014, 09:01 | links
 
:D Mārtiņ, ja es atbildēšu, ka man, apsolies paņemt līdzi uz copi un pierādīt pretējo? :D Citādi LČ nesanāca tikt pie tevis ar Krišu.
31.jūlijs 2014, 08:51 | links
 
kuram Ķīsī zivju trūkst?
31.jūlijs 2014, 08:32 | links
 
Cik es pa ausu galam dzirdēju, tad cilvēki bija sūdzējušies par šiem tīkliem un zvanījuši inspektoriem, bet šie uzreiz atbildējuši ka tīkli ir licenzēti un neko tur nevar darīt.. sviests!
30.jūlijs 2014, 18:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager