Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Kuha [09.10.18]: Ķīsītī, beidzot, esmu palicis viens. Gan forumā, gan ezerā. Ja kādu tas interesē, tad pastāstīšu, kā gāja. Šodien bija ļoti ekstrēmi, baigais pūtiens un bangas, knapi atkūlos mājās. Gaužām vāji! Tikai viena cope, un tā pati uz celiņa. Sev par pārsteigumu noķēru tīri glītu līdaku, 1,5 kg. Asari pazuduši, vai bija totāli aizvēruši muti.
Es piegdien izairēju no Langas ieraudzīju viļņiem baltus galus un aizairēju mājās :D
9.oktobris 2018, 20:27 | links
 
Ķīsītī, beidzot, esmu palicis viens. Gan forumā, gan ezerā. Ja kādu tas interesē, tad pastāstīšu, kā gāja. Šodien bija ļoti ekstrēmi, baigais pūtiens un bangas, knapi atkūlos mājās. Gaužām vāji! Tikai viena cope, un tā pati uz celiņa. Sev par pārsteigumu noķēru tīri glītu līdaku, 1,5 kg. Asari pazuduši, vai bija totāli aizvēruši muti.
9.oktobris 2018, 20:11 | links
 
Vakar, pateicoties JSVR un viņa slepenajai vietai, beidzot, tiku pie asariem! Kopā 39 gab, bez izmērs pašvaks. Tomēr, kūpinātava pilna!
7.oktobris 2018, 13:32 | links
 
Kas šodien notiek Ķīsī?
4.oktobris 2018, 16:15 | links
 
šodien Kīsī uzskrēju virsū asaru tusiņam - kopā izvilkti vairāk kā 60 asari. kādi ~20 no tiem bija izmērā ap 150 grami, kādi ~ 30 tā ap 200-250, kādi 5 bija tā ap 300-400 grami. Izmērs skaidrs, ka gribējās lai ir lielāks, bet nu kā teiktu kāds copes dižgars: prieka pilnas bikses :D.
3.oktobris 2018, 21:44 | links
 

.
2.oktobris 2018, 22:19 | links
 
Juglas kanāla strīpaiņi, izmērs smuks 250-350 vidējais. Tas vakardien pa pēcpusdienu
2.oktobris 2018, 22:17 | links
 

Juglas kanāla strīpaiņi, izmērs smuks 250-350 vidējais. Tas vakardien pa pēcpusdienu
2.oktobris 2018, 22:15 | links
 
Jau 2 dienas asars rij kā dumjš, tas gan juglas kanālā...... nezinu kas ezerā,esmu kājniekos......
2.oktobris 2018, 22:08 | links
 
Manam draugam šodien Ķīsītī arī ne copes! Pats iepauzēju.
2.oktobris 2018, 21:22 | links
 
Zarazij, jā, nopietni! Divās dienās- ne copes! Kanāla un golfa galā biju pēcpusdienā, manīju tikai dažas laivas, kas arī ātri pazuda. Kur tad Tu pa kluso rāvi tos asarus? Pieļauju, ka vietai bija jābūt radikāli atšķirīgai un tālu no tām, kur es copēju, piemēram, Juglas galā.
2.oktobris 2018, 10:00 | links
 
Otro dienu pēc kārtas- super! Nav jātīra zivis. Un nav jāuztraucas, ja ir tukšā cope. Jo copes nebija vispār! Ne mazākā pieskāriena otro dienu pēc kārtas, ktm! Biju gan pie kanāla, gan golfa, gan citur. Klusums kā kapā. Un eholots arī tukšs. Kas noticis?

Kuha, 1.oktobris 2018, 20:32


Nopietni?! Tādam Ķīša matadoram kā Tu? Es gan vakar tupa no asara aizmuku uz Daugavu, man apnika sportot un zivis nevajadzēja. PM
2.oktobris 2018, 09:56 | links
 
man vakar arī tukšais vakars.
2.oktobris 2018, 07:48 | links
 
Otro dienu pēc kārtas- super! Nav jātīra zivis. Un nav jāuztraucas, ja ir tukšā cope. Jo copes nebija vispār! Ne mazākā pieskāriena otro dienu pēc kārtas, ktm! Biju gan pie kanāla, gan golfa, gan citur. Klusums kā kapā. Un eholots arī tukšs. Kas noticis?
1.oktobris 2018, 20:32 | links
 
Šodien sadūšojos un iebraucu uz dažām stundām. Nevajadzēja. Ne copes. Baigais vējš, laivu ap enkuru grieza kā karuseli. Un līmenis ļoti augsts.
30.septembris 2018, 18:34 | links
 
Vakar rīts no 8.00 līdz 13.00 Ķīsī. Nepārāk aktīvi - kopumā uz diviem salasīti 5 asari, bija arī 3 zemmēra zandarti. Tas viss uz jig uz kantēm pertī golfa laukumam. Ezera dienvidu galā nekā interesanta nedabūjām.
30.septembris 2018, 15:50 | links
 
Šodien gribēju, bet noraustījos.
25.septembris 2018, 18:46 | links
 
Kuha [24.09.18]: Daži ir traki! Tādā vējā braukt Ķīsītī! Ktm! Var riskēt, ja ir laba un liela laiva, bet man tādas nav, gaidu, kad pūtiens beigsies.
Šodien rīta pusē līdz kādiem vieniem, ezerā apstākļi bij ideāli! Pūtiens sākās tik pēcpusdienā!
24.septembris 2018, 21:45 | links
 
Vakar biju rīta pusē - pretī Mīlgrāvja kanālam uz kantes varēja pa kādam asarim salasīt. Man pāris stundu laikā 8 cepamie. Pēc tam aizbraucu Daugavā laimi meklēt, bet tā arī neatradu. Bet pūtiens pamatīgs, mest varēja tik pa vējam, un enkurs arī bija jāatlaiž garā striķī lai nenestu.
24.septembris 2018, 21:37 | links
 
Daži ir traki! Tādā vējā braukt Ķīsītī! Ktm! Var riskēt, ja ir laba un liela laiva, bet man tādas nav, gaidu, kad pūtiens beigsies.
24.septembris 2018, 18:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager