Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
šodien slepenajā vietā jau otrajā metienā uz Kuhas slepenā mānekļa pieteicās mēra līdaka. Asarus neatradu. tad aizbraucu uz Juglas kanāla galu, bet arī tur asari neatradās. Tad pievienojos kolhozam pie Ozo un uz DS izcēlu vienu mēra un vienu zemmēra stiklaci un vienu (nu visdrīzāk zanderu nevis līdaku) nopūdelēju.
23.augusts 2018, 23:21 | links
 
Es varonīgi izturēju nedēļu pēc atgriešanās bez copes Ķīsītī! :)
23.augusts 2018, 11:35 | links
 
Pēc ilgākas pauzes, kas bija saistīta ar copi Norvēģijā, šodien iebraucu Ķīsītī.

Kuha, 22.augusts 2018, 16:53


Pēc Norvēģijas nevajag kādu mēnesi braukt copēt, citādi liksies, ka zivju nav vairs... :)
23.augusts 2018, 11:16 | links
 
Ķīsī viss notiek, ieskaitot zušus.
23.augusts 2018, 09:59 | links
 
Ķīsī par asariem būtu hrēks sūdzēties. Tie kuri uz tiem izgāja savilka. Tā kā asari šodien nebij mana mērķa zivs tad aizbraucu uz "ledusskapi". Pāris žaņi aizbrauca iepazīties ar solāriju pannas izskatā. Līdakas gan "zupu saēdušās"! Koda nost visu ko mērcu ūdenī.
22.augusts 2018, 23:28 | links
 
Pēc ilgākas pauzes, kas bija saistīta ar copi Norvēģijā, šodien iebraucu Ķīsītī. Ļoti nesmuks ūdens, brūns un necaurspīdīgs. Cope gaužām vāja. Slepenās vietas klusēja, tikai viens asaris un zemmēra līdaķele. Dusmīgs braucu mājās, pa ceļam velcējot. Pēkšņi tāds rāviens, ka kātu gandrīz ierāva ūdenī, pēdējā brīdī paspēju saķert. Protams, norāvās, ktm. Pēc tam vēl divas līdakas, no kurām tikai viena- knapi mērā. Tas arī viss. Kolēģim, kas darbojās pavisam citā galā tikai trīs asari.
Kā citiem?
22.augusts 2018, 16:53 | links
 
šorīt 4 pannas asari un viena mēra līdaka, 2 mazizmēra zanderi un 2 reabilitēti asari - bet kaut kā negribīgi tas viss.
19.augusts 2018, 16:42 | links
 
Man šovakars smuks stiklacis un bonusiņā zutis tas uz dzīvo kanāla galā.
17.augusts 2018, 01:10 | links
 
šodien Kīsī grūti gāja - asarus nācās centīgi meklēt. Langas pusē pilnīgs klusums. Pie Juglas kanāla pannai salasīju un dabūju arī bonusiņu 616g.

Pēc tam aizskrēju līdz Daugavai ar domu par zandartu, bet nekas nepieteicās.
16.augusts 2018, 23:36 | links
 
Dimakis [11.08.18]: Labvakar, vai kāds šodien bijis Ķišezerā vietā kur ezers savienots ar Milgravi, kā tur ar zivim?
Laivas parasti daudz...
Ar zivīm pats zini kā, te šīs ir, te nav.... :) kādu nedēļu atpakaļ veči vilka
12.augusts 2018, 18:29 | links
 
Labvakar, vai kāds šodien bijis Ķišezerā vietā kur ezers savienots ar Milgravi, kā tur ar zivim?
11.augusts 2018, 19:52 | links
 
arvis_an [09.08.18]: Tālu! Mēs caur Helsinkiem brauksim, tā sanāk tuvāk...no Helsinkiem pāri pa 1000km. No Stokholmas 1200 km. Cope Tornes upē.
Skaidrs. Ne asakas!
9.augusts 2018, 12:14 | links
 
Tālu! Mēs caur Helsinkiem brauksim, tā sanāk tuvāk...no Helsinkiem pāri pa 1000km. No Stokholmas 1200 km. Cope Tornes upē.
9.augusts 2018, 11:51 | links
 
arvis_an [09.08.18]: Tagad gan ezers līdz vismaz 19.08 no manis atpūtīsies, vai arī es no viņa :))) 6dien no rīta starts uz SWE ziemeļiem...paķers kādu foreli, alatu, pagulēs upes krastā teltī, vakaros ieķers pa graķītim un klāt piekodīs gunskurā gatavotu zivs produktu :)
Cik tālu no Stokholmas uz ziemeļiem?
9.augusts 2018, 11:13 | links
 
Tagad gan ezers līdz vismaz 19.08 no manis atpūtīsies, vai arī es no viņa :))) 6dien no rīta starts uz SWE ziemeļiem...paķers kādu foreli, alatu, pagulēs upes krastā teltī, vakaros ieķers pa graķītim un klāt piekodīs gunskurā gatavotu zivs produktu :)
9.augusts 2018, 10:57 | links
 
Ja tas domāts man, tad vakar nobildēju tikai pirmo zemmēru kopā ar sīci. Līdaks un zhanis palika nenobildēts, notīrīts un kautķermeņi atrodas ledusskapī :))) Bet blakus bija čomi, viņi gan sāka jau pa dienu un viņiem loms bija stipri labāks, ja nemaldos 4 mēri, līdaks un asaris. Citi čomi arī pie zuša tika.
9.augusts 2018, 10:53 | links
 
Bildes studijā....
9.augusts 2018, 10:36 | links
 
Vakar pirmo reizi tā nopietnāk paņēmu līdzi savu gandrīz 5gadīgo puiku, līdz ar to tā cope bija vairāk atbildēšana uz jautājumiem, pieskatīšana un mailīšu glābšana no drošas nāves :)))) Bet ar visu to, pasēdējam pāris stundas, bija stipra straume ārā no ezera, un tādi apstākļi man parasti nepatīk. Kādi 3 aizgāja, 3 zemmēri, viens nokosts āķis, bet mazajam pa prieku tikām pie mēra zandarta uz "viņa" makšķeres un smuks līdaciņš.
9.augusts 2018, 10:30 | links
 
Vakar Ķīšezerā, ķerot zandartu vecajās vietās, tikai asari un 5,8 kg līdaka. Zandarta nebija....
9.augusts 2018, 10:23 | links
 

Atradu ķīšezerā, netālu no golfa laukuma bedrēm.
9.augusts 2018, 08:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager