Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Man bērnībā bij sapnis,dzīvot pie Baltezera kanāla tik tuvu,ka pa logu varētu makšķeri iemest...
Kuha,Tu, cik redzu ,esi manus sapņus piepildījis...:)
12.janvāris 2018, 20:23 | links
 
JSVR, Tev baigi resnais tas zandarts bijis! Mans rekords ir 70cm un tikai 2,7kg, noķerts vasaras sākumā, tad, laikam, viņi ir tievāki.
12.janvāris 2018, 20:21 | links
 
JSVR, apsveicu! Es šodien pa logu noskatījos, kā daži trakie tik nemīlīgā laikā plosās ezerā. Pats, tomēr, neiebraucu...
12.janvāris 2018, 20:15 | links
 
Skaista atskaite,tā tik turpināt un nekas,gan jau kādreiz būs arī mutē
12.janvāris 2018, 18:53 | links
 
Biju šodien iegriezies Ķīsī – ar domu vai tik nav pēdējā reize pirms ledus. Līdz šim palasot citu Ķīša vagotāju teikto, parasti biju tādā kā ņepoņatkā, jo regulāri dzirdi, kā apkārt veči velk lielos lomus, bet man nekā. It kā jau ticu, jo Ķīsī lieli kukaiņi tiešām mīt un tad gan jau kāds tos arī ķer… Līdz ar to arī normāli uztveru Arvis_an teikto, ka kāds no viņa kooperatīva ik pa brīdim “izšauj”. Skaidrs, tur veču daudz, bet es viens… Tā laimīgā loze attiecīgi biežāk izkrīt kādam no viņiem nevis man. Bet nu tomēr tāda ņepoņatka ko es daru nepareizi, vai arī kāpēc ne man??!!

Tad nu vagoju ezeru, līdz vienā brīdi spinigs ripā! Yesss! Cerīgi! Bet nu pēc mirkļa liekas, ka tomēr zaceps, jo kāts nekust, drebuļa nekāda. Bet kur tajā līdzenumā zaceps? Nu, ko, izņemu no roba un lēnām pa vējam velkos klāt. It kā ik pa brīdim liekas, ka īsti nevar saprast, vai ir kustība vai tomēr zaceps. Jau tiekot faktiski virs zacepa saprotu, ka zaceps nekust. Raustīt negribās, jo negribās pārraut auklu, jau domāju vilkt ārā atsitēju, bet tad jūtu, ka kustība tomēr ir! Nu super! :) Atliek noskaidrot, kas tas par zoodārza izbēgušo krokodilu un dabūt to augšā. Bet augšā mans zaceps nākt negrib, kustini vai nekustini. Beigās tas tomēr izdomā pastaigāties. Nu nekas, pastrādāju ar bremzīti, palocīju spiningu. Pēc brīža mans zaceps tomēr uzpeldēja – smuks zanderītis. Ar mazu niansi, ka vobleris ar gala āķi ieķēries… sānā!! (Jāsaka, ka bieza un izturīga gan viņam āda!) Vai nu aizsita garām, vai varbūt netīšām iecemmērēju? Bet nu paņēmu sačokā un rokā ir! 73 cm un precīzi 4kg. Jauns personīgais rekords :).

Nu pēc tam vēl viena līdaka kilo izmērā pieteicās un viena zemmēra līdaka. Bet tas jau relatīvi bija nekas īpašs :D. Paēdušai pelei milti rūgti…:). Kas interesanti, pēc priboriem skatoties visi kukaiņi pieteicās 300 x 50 metri pleķītī. Laikam biju uzskrējis virsū plēsēju apspriedei.

Tad nu varu pievienot savu makšķernieku stāstu kopējā kasē :D. Un laikam jau nolikt štrumus plauktā un uz tādas jaukas nots pabeigt šo un gaidīt jauno sezonu! Ne asakas. :)
12.janvāris 2018, 16:58 | links
 
Piedos, Kuha, pārrakstījos, neņem ļaunā. :)
11.janvāris 2018, 12:44 | links
 
Saki Kuga, kā tevi atpazīt? Piebraukšu sasveicināties. Var pm.
11.janvāris 2018, 12:44 | links
 
Smalka laiva, pats bagāts, bet tik alkatīgs gaļenieks! Kas to būtu domājis? Lielākā daļa boļševiku ir tādi, bet, diemžēl, arī starp latviešiem tādu netrūkst. Skumji, ka mums tā morāle tāda zema...
11.janvāris 2018, 12:03 | links
 
Mums ir viens pazístams,kas bázj maisá visu péc kártas.
Atbildi jau zinam no galvas: kakjísham vajagot.
Sava starpá jokojam,kajis jau tads ká zilonis varétu bút,D
10.janvāris 2018, 22:14 | links
 
Kā viņš saka-детишкам рыбку хочется...:)
10.janvāris 2018, 21:55 | links
 
Vot,nevar saprast,kur vinjs visu to liek.
Tá jau ir vesela peldoshá fabrika.Esmu redzéjis,mazliet arí parunajám.
Ir pazístams vél viens táds pats ar mazliet mazáku laivu
10.janvāris 2018, 21:45 | links
 
Alumīnija,ar diviem motoriem + elektromotoru+ prožetoriem virs kutera.Šams baigais trollēšanas fanāts palicis,velk dūšīgi.Mājās jau trešo saldētavu pieskaldījis...)
10.janvāris 2018, 21:34 | links
 
Es jau nesaku, cik liels man norāvās, bet bremze labi tirkšķēja.

Kāds Dimkam tas kuteris? Tāds liels un pelēks, alumīnija, ar diviem motoriem un smalku aprīkojumu? Tāds kosmisks? Tāds bija gan šodien ezerā.
10.janvāris 2018, 18:32 | links
 
zhanis uz 20 kg. tev noravas,video tik neliec:)ka man patik shitais forums,nonjirgties var:)))bernudarzs
10.janvāris 2018, 18:03 | links
 
Mans čoms Dimka šodien netrollēja? Šam tāds liels kuteris,vakar 5,2 kg zanderi izcēla...
10.janvāris 2018, 18:01 | links
 
MartinSi!

Droši vien, mani ne reizi vien esi Ķīsītī redzējis, varbūt, pat šodien. Kurš tad te vārdu atklāj? :) Laiva man vienīgajam tāda, dažiem ir līdzīgas, bet citā krāsā. Man - vissmukākā. :) Paldies par uzaicinājumu, jaunajā sezonā atcerēšos.

Šodien, iespējams, bija pēdējā cope Ķīsītī pirms ledus uzsalšanas. Darbojos uz celiņa.:) Nezinu, kā citiem, bet man ne visai- laivā viena knapmēra līdaka un mīnusā- nerealizēta cope. Turēju kaut ko smagu un dusmīgu kādu brīdi, bremzei tirkšķot, bet norāvās, ktm.
10.janvāris 2018, 17:26 | links
 
Tādu lietotāju kuha kurš "uz celiņa" visu laiku nekad neesmu redzējis ķīsī. Kuram bail atklāt savu vārdu un uzvārdu. Godavārds. Kuha. Tu droši vari piebraukt uz Jaunciemu, pacopēsim kopā. :) es tev savus spotus, tu man savus. :) Varbūt beidzot kopā kaut ko noķersim :)
10.janvāris 2018, 02:08 | links
 
Manu rekordu var redzēt Latvijas rekordzivju sarakstā. Bet, kā jau teicu, zivs sugu un, līdz ar to, savu vārdu neatklāšu. Tas lai paliek intrigai! :) Varu tikai piebilst, ka zivs nav noķerta Ķīšezerā! :)
9.janvāris 2018, 19:10 | links
 
 
Ko jūs tur peraties, tiem kas brauc uz Ķīsi, tāpat visas tās vietas zināmas. I zinu kur Arvis_An ķīķerē zušus un zandartus iz kantīm, i zinu kur ar velci tiek regulāri bagarēts. Tiem kuri akli, iesaku nopirkt binokli.
Par lomiem - pats ķeru Ķīsī gadus 5.

Bet pašam neko virs 3 kg nav izdevies piemānīt.

Neesmu gan regulārs vagotājs. Drīzāk svētdiennieks.
9.janvāris 2018, 16:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager