Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
onkyo [09.01.18]: Grūti oponēt un kaut ko ieskaidrot nabaga aizvainotajiem, kas konstruktīva sarunas vietā, neko vairāk par zemiskumu nav spējīgi pateikt.
P.S. šodien noķēru divus spožos ap 10kg, bet bildes nelikšu, lai nav jālasa zemiski komentāri :D
Es atkal āmurhaizivi aiz mugur spuras aizķēru un izvilku,labi ka nebij mutē,nokostu.Bet bildes protams ka es nerādīšu,negribu atklāt vietas...
9.janvāris 2018, 15:42 | links
 
Onkyo, pilnībā piekrītu!
9.janvāris 2018, 15:15 | links
 
Vai ta spožos ķēri Ķīsītī/
9.janvāris 2018, 13:53 | links
 
Grūti oponēt un kaut ko ieskaidrot nabaga aizvainotajiem, kas konstruktīva sarunas vietā, neko vairāk par zemiskumu nav spējīgi pateikt.
P.S. šodien noķēru divus spožos ap 10kg, bet bildes nelikšu, lai nav jālasa zemiski komentāri :D
9.janvāris 2018, 13:32 | links
 
Es gan dalītos,ja makšķerētu Ķīšezerā...
9.janvāris 2018, 11:25 | links
 
Reti šeit rakstu, jeb pareizāk būtu teikt nerakstu gandrīz nemaz, pateicoties tieši tādiem neticīgajiem di*sējiem, kā šajā tēmā. Un tādu makšķernieku paliek arvien vairāk, kuri varētu padalīties ar ļoti daudz un labu informāciju, bet pateicoties atsevišķiem deģenerātiem un nacionālajām īpatnībām, šie makšķernieki vienkārši ir pārstājuši to darīt. Un pilnīgi pareizi viņi arī dara. Tāpēc 100% atbalstu arvis_an nostāju. Normālu makšķernieku starpā informācijas aprite jau sen notiek bez šādu forumu starpniecības.

Aigars82, 9.janvāris 2018, 08:58


Tāpēc arī vairs ar info nedalos. Idiotu te netrūkst
9.janvāris 2018, 11:04 | links
 
Onkyo, tev kā mazam bērnam viss ar bildēm jāpierāda un uz paplātes jāpienes?!
Filtrē informāciju un izvēlies pats, ticēt šeit rakstītajam vai nē.
Nevienam savs ieraksts, paustā informācija un viedoklis ilustratīvi nav jāpamato.
Rējēji un di*sēji! Iemācieties vienreiz publiskā vidē respektēt citus foruma biedrus un rādiet tos labos piemērus ar pārbagāto objektīvo informāciju, kas papildināta ar ilustratīviem uzskates materiāliem.
Peace!
9.janvāris 2018, 10:49 | links
 
Ar ļurļaku man liekas grūti viņu paņemt, jo viņi stāv mistiski neinteresantā vietā, kur nav ne sēkļi, ne kantes, respektīvi nav vietas, kuru potenciāli bombīt. Visur apkārt 4-4.5m, vari izmest enkuru un vanckāt 360 grādos pa rādiusu apkārt ar cerību, ka kādam piemetīsi pie deguna. Bet tā visi lielie pacelti ar velci pie kam ar ne pārāk lieliem vobleriem. Ar ļurļakiem var vēl paspēt pie zaļās būdas pameklēties, tur laivas katru dienu esot daudz, tie mētā DS, bet par viņu rezultātiem neko nezinu. Teorētiski zandartam tur jābūt jo pēdējos gados tur ziemā ar ratliniem šis tas bija paceļams.
9.janvāris 2018, 10:36 | links
 
Tie lielie Sandrīši tagad uz velci vai uz ļurļaku labāk ķerami?
9.janvāris 2018, 10:17 | links
 
Ko raudat - tas, ka kāds bildei ieraksta kādu neglaimojošu frāzi nenozīmē, ka lielākais vairums tā domā :D
Var jau dzīvot savā sūnu ciemā un uzlikt klapes uz acīm, bet, ja reiz kāds sāk runāt par lieliem lomiem un nespēj neko pierādīt ar attēliem, tad tas ir un paliek 21 gs. blefs.
9.janvāris 2018, 10:06 | links
 
Aigars82 - piekrītu par visiem 100%!
9.janvāris 2018, 09:05 | links
 
Reti šeit rakstu, jeb pareizāk būtu teikt nerakstu gandrīz nemaz, pateicoties tieši tādiem neticīgajiem di*sējiem, kā šajā tēmā. Un tādu makšķernieku paliek arvien vairāk, kuri varētu padalīties ar ļoti daudz un labu informāciju, bet pateicoties atsevišķiem deģenerātiem un nacionālajām īpatnībām, šie makšķernieki vienkārši ir pārstājuši to darīt. Un pilnīgi pareizi viņi arī dara. Tāpēc 100% atbalstu arvis_an nostāju. Normālu makšķernieku starpā informācijas aprite jau sen notiek bez šādu forumu starpniecības.
9.janvāris 2018, 08:58 | links
 
Vecīši, nu nav man šeit nevienam nekas jāpierāda, jei bogu nav, tāpēc arī bildes nelieku, protams, ka draugiem, siekalas patecināšanai nosūtīju!!! Pateicu to ko zinu, ko redzēju. No mana kooperatīva katru dienu ezerā ir vismaz 5 laivas, brīvdienās kudiš vairāk, līdz ar to info iegūstu daudz un plašu un ar to arī padalījos un ne jau tos pēterlomus katru dienu velk vieni un tie paši. Te gan pierādās, ka ar to pašu info dalīties ir bezjēdzīgi un turpmāk paturēšu to pie sevis :) Ja kādam interesē, tad PM mani vienmēr var sameklēt! Ne asakas visiem!!!
9.janvāris 2018, 08:26 | links
 
Kuha [08.01.18]: Skaidrs, ka nemāku. Pat nezinu, kā man izdevies kļūt par Latvijas rekordistu. Tikai neteikšu, kura suga. :)
Bet es nepārdzīvoju, ka nemāku. Te daudzi nemāk, Skrabars arī. Tikai daži prot, un tiem vienmēr veicas.
Kur ta var redzēt tavu rekordu? ja jau pats iesaki runāt :D
8.janvāris 2018, 23:44 | links
 
Skaidrs, ka nemāku. Pat nezinu, kā man izdevies kļūt par Latvijas rekordistu. Tikai neteikšu, kura suga. :)
Bet es nepārdzīvoju, ka nemāku. Te daudzi nemāk, Skrabars arī. Tikai daži prot, un tiem vienmēr veicas.

Kuha, 8.janvāris 2018, 23:07

Kuha=Dižgalvis? :)
8.janvāris 2018, 23:23 | links
 
[quote=511384]Skaidrs, ka nemāku. Pat nezinu, kā man izdevies kļūt par Latvijas rekordistu. Tikai neteikšu, kura suga. :)

Davaij atzísties....kazrags,spidilkjis vai kjísis?
Tas joks,nenjem ljauná
8.janvāris 2018, 23:19 | links
 
Skaidrs, ka nemāku. Pat nezinu, kā man izdevies kļūt par Latvijas rekordistu. Tikai neteikšu, kura suga. :)
Bet es nepārdzīvoju, ka nemāku. Te daudzi nemāk, Skrabars arī. Tikai daži prot, un tiem vienmēr veicas.
8.janvāris 2018, 23:07 | links
 
Kuha, Tu vnk nemākiDDD es arīD
8.janvāris 2018, 21:56 | links
 
Labi zinu gan ezeru, gan kādas zivis un kur meklēt. Tāpēc nevajag dirst!
8.janvāris 2018, 21:55 | links
 
Makšķerēt jāprot, nīkuļi :DDD :DDD :DDD
8.janvāris 2018, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager