Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Brekingem, Tev nu gan jautri gājis! Rupjas zivis trāpījušās! Apsveicu! Džigoji, vai uz celiņa?
6.janvāris 2018, 12:04 | links
 
Pēc ilgiem laikiem izgāju pa punktiem, daudz nebija, bet cik bija, bija patīkami.

Kopā 3 copes. Līdaka ap 3 kg, tiesa negaidīti, tad tāds zandartelis uz 2 kg, un finālā tāds kaulainais uz kg 5-6 pie pašas laivas notrūka. Cīņu biedrs raudāja vairāk kā pats :)))
Ar copi apmierināts !!!
5.janvāris 2018, 23:10 | links
 
Man šodien pārsteigums no ķīsīša.Sēžot mājās siltās čībiņās tiku pie -2kg zandera.Čoms pa dienu uz trolli četrus mērus dabūja,vienu man uz svētkiem pieveda...Kā krievs saka -ņeimej sto rubļei ,a imej sto druzej..)
30.decembris 2017, 20:58 | links
 
Tā! Pielikts smuks punkts šā gada sezonai! Šodien Ķīsīti laivu bija daudz, vismaz 30! Bet neredzēju nevienu, kas vicinātu ķeseli. Pats arī neticēju, ka kaut ko noķeršu. Bet, kad jau diena gāja uz otru pusi, slepenās vietas (zig- zag) malā, kā par brīnumu, gandrīzmēra līdaciņa, kura tika atlaista sagaidīt Jauno gadu. Priecājos jau par to, bet pēdējā tūrē, otrā zig-zag malā, bonuss- smuks zandarts 54 cm. Tas gan būs svētku galdā.
Laimīgu Jauno gadu visiem! Ne asakas!
30.decembris 2017, 20:19 | links
 
šodien Ķīsi vagoja vismaz 25 laivas. Redzēju, kā pāris copmaņi arī sačokus cilāja. Pašam 2 zemmēri pieteicās. Pie tam uzreiz viens aiz otra tā ka gandrīz bija sajūta, ka viena un tā pati līdaka uzsēdās uz āķa. :)
25.decembris 2017, 16:48 | links
 
Ir, ir Langā arī vismaz 2 krievu laika alumīnija (modeļus nepārzinu)... Bet diezvai Tev viņas dos, ja plāno likt lielāku benzīna par 5zs... Man bija piedzīvojums... Izīrēju laivu, uzliku savu 20zs un dabūju sodu no policijas, jo uz īrētās laivas bortiem nebija nummuri uzkrāsoti... Doķi visi bija, bija līdzi dotās nummuru zīmes uz tādām plāksnītēm, bet zēni bija ļoti strikti noskaņoti :D Tā nu makšķerēšanas brauciens ar čoma sīko izvērtās par piedzīvojumu ar 2 policijas laivu piedalīšanos :D
17.decembris 2017, 16:30 | links
 
Nezinu kā tagad, bet pāris gadus iepriekš Langas laivām bija arī viena lielā laiva, Kazankas tipa, ar to samērā ok. Ar tām mazajām laiviņām gan ir tā kā ir. :)
17.decembris 2017, 14:36 | links
 
Sveiki biedri makšķernieki. Kur Ķīsī var noīrēt kādu pellu? no interneta guglēšanas Ķeizarmežā nav vairs sezona un Langas laivas mani jau pēc izskata nezurunā šāda paskata laivas. Doma divatā ar benzīna motoru. Paldies jau iepriekš
17.decembris 2017, 14:08 | links
 
Ko dod ja pieķeras, bet laivā dabūt nejēdzu :D Un jo vairāk šādas iespējas man tiek dotas, jo lielāka iespēja vairāk tādas neredzēt :D Starpcitu, vakar kad sāku, uzliku relax kopyto gumiju ar 10g dziggalvu. Bija tāds kā uzsitiens, bet nepievērsu uzmanību, pēc kāda laika izvilku ārā, bet gumija bez astes. Bet to visi teica, ka līdakas knapi ņēmušas, āķi visām knapi aiz lūpām.
11.decembris 2017, 12:42 | links
 
Arvi An!
Tev nu gan veicas ar tām lielajām! Bieži pieķeras! Vakar atkal trešdaļlaivas lielumā! Pēc barometra spriežot, vakar nedrīkstēja ķerties, un neķērās arī. Bet uz Tevi tas neattiecas.
11.decembris 2017, 10:56 | links
 
http://spinning.lv/?route=product/product&product_id=3333¤cy=EUR
Ejošākās krāsas nosacīti ir 3; 4; 323; 301. Pagājušā gada labākā bija 323, uz tā vilka visi un daudz. Šogad izteikta līdera nav, tas vismaz tik cik ar kaimiņiem runājot. Vakar copes bija uz 3 un 4.
11.decembris 2017, 10:00 | links
 
Nu tad jau man nekas cits neatliek, kā prasīt Ziemassvētku vecītim, lai man uzdāvina vienu Raiden... :).

Bet, jā, vilnis ap desmitiem iegriezās pamatīgs un es ar notinos.


Nosacīti nestrādāja :D Baisi riebīgs vilnis bija, man galīgi nepatikās. Izmetu vienu lielu loku un tinos mājās, pa visam piedzīvoju 3 copes, no kurām divas bija lielas zivis, vienu nedavilku līdz laivai, vienu atvilku 10+, vobleris rīklē, divas reizes mēģināju sačokā dabūt, pa mazu maita, vajadzēja ar rokām ņemt, bet pa vēlu - vobleris izsprāga ārā, pret celi salauzu kātu un braucu mājās. Tā kaut kā :) Kaimiņi gan bija šo to dabūjuši, ar kuriem parunāju vienam bija divas, vienam viena.

arvis_an, 11.decembris 2017, 08:29
11.decembris 2017, 09:33 | links
 
Velns viņ zin...it kā jau to līdaku vēlreiz vaigā gribās apskatīt.
11.decembris 2017, 09:00 | links
 
pret celi salauzu kātu un braucu mājās.
arvis_an, 11.decembris 2017, 08:29


Oficiāli noslēdzi sezonu? :D
11.decembris 2017, 08:47 | links
 
Nosacīti nestrādāja :D Baisi riebīgs vilnis bija, man galīgi nepatikās. Izmetu vienu lielu loku un tinos mājās, pa visam piedzīvoju 3 copes, no kurām divas bija lielas zivis, vienu nedavilku līdz laivai, vienu atvilku 10+, vobleris rīklē, divas reizes mēģināju sačokā dabūt, pa mazu maita, vajadzēja ar rokām ņemt, bet pa vēlu - vobleris izsprāga ārā, pret celi salauzu kātu un braucu mājās. Tā kaut kā :) Kaimiņi gan bija šo to dabūjuši, ar kuriem parunāju vienam bija divas, vienam viena.
11.decembris 2017, 08:29 | links
 
Arī biju šodien iegriezies no 9:00 līdz 12:00. Sākums bija cerīgs - mazs vilnītis, normāls laiciņš. Bet rezultātā tas neatspoguļojās - pilnīgi nekā, pat apbraukājot savas "točkas"- pilnīgs tukšums. Tautas es gan teiktu, ka nebija nemaz tik daudz - jāsaka ka visas laivas redzētas arī pirms tam :). Un tiešām arī novēroju, ka sačokus vīri necilāja. Laikam pat Raiden Deep Minnow nestrādāja :)
10.decembris 2017, 21:06 | links
 
Šodien liela kustība Ķīsītī. Visi brauca, neapstājoties un ķeseles nevicinot. Laikam, boļševiki savu padarījuši, ezers tukšs. Kā par brīnumu, jau mājupceļā, pieteicās mēra līdaka. Kas zina, varbūt, šogad pēdējā.
10.decembris 2017, 17:42 | links
 
Jā, šodien bija tāds laiks, kad varēja ķerties. Pa logu novēroju lielu kustību ezerā. Bet pašam, kā par spīti, sāpošā mugura neļāva kāpt laivā. Ktm!

JSVR, apsveicu ar skaisto zandartu!
2.decembris 2017, 17:53 | links
 
Šodien atkal Ķīsītī satiksme kā uz Brīvības ielas! Un cik nu es redzēju, tad veči sačokus arī ik pa brīdim pacilāja. Man pašam stiklacis 1.9kg un zemmēra līdaka, kura cerams peld tālāk...
2.decembris 2017, 17:47 | links
 
Tāda sajūta, ka es gandrīz vai vienīgais copēju Ķīsītī, jo pārējie klusē. Arī ezerā tautas vairs nav, šodien tikai kādas piecas izkaisītas laivas redzēju. Varu kolēģus iepriecināt- neko nenoķēru. Kriminālā līdaciņa un divi uzbakstījieni neskaitās.
29.novembris 2017, 19:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager