Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
To kur Kuha regulāri copē, nav noslēpums. Vajag taču kādreiz ari uz zoba pavilkt! :)
1.novembris 2017, 19:28 | links
 
Kuha jau ir vietējais Ķīša ezera kapātājs, viņš jau zacepu no zivs mācēs atšķirt. Kaut gan grūti noticēt, ka Ķīsī ir tik lielas līdakas. No otras puses, mans kaimiņs Ķīšezerā uz velci pāris gadus atpakaļ noķēra 9kg smagu lasi. Un personīgi zinu gadījumu, kur cilvēks noķēra arī samu. Tā kā viss ir iespējams.
1.novembris 2017, 19:25 | links
 
Šad tad zacepi ari kātus rauj no laivas laukā! :)
1.novembris 2017, 18:38 | links
 
Bremze bija normāli pievilkta, drīzāk vāji. Bet man tas kāta turētājs tāds vienkāršs, kāts atspiežas pret kociņu un gals- pret sēdekli. Gadiem tā esmu darbojies, ērti. Bet šoreiz tas rāviens bija nenormāls, ar švunku, tāpēc kāts saliecās ripā un aizgāja pa gaisu kā raķete. Ktm! Protams, ja būtu bijis turētājs kā nākas, Lielā būtu mana. Iespējams, pat mans rekords, kas patreiz ir 9 kg. Vēl tagad rokas trīc un sirds sāp...
1.novembris 2017, 18:22 | links
 
Šodien gan bija piedzīvojums!!! Ejot uz celiņa slepenajā rajonā, monstrs ierāva spiningu ūdenī! Tas notika tik zibenīgi, ka nespēju saķert. Tāds rāviens! Iemetu enkuru, sāku izmisīgi mētāt otru spiningu, cerot aizķert pazaudēto. Velti... Tad, pēkšņi, kādus 30 m no laivas ūdens virspusē pamanīju plunčājamies milzīgu zivi. Redzēju siluetu, asti, spuras un manu slepeno vobleri, karājamies kaut kur galvas rajonā. Atkal mēģināju mest otru spiningu, cerot aizķert vai nu zivi, vai auklu. Nekā... Tad izdomāju, ka jāpiebrauc tuvāk, bez zivs ienira. Cēlu ārā enkuru, bet aiz tā aizķērusies mana pazaudētā spininga aukla! Vienā galā spinings, otrā- nokosts fluorkarbons, kam sākotnēji vēl bija piesieta 30 cm fleksonīta pavadiņa. Spiningu atguvu, bet Lielo, diemžēl, nē... Kā man neveicas...

Kuha, 1.novembris 2017, 17:29

Kā tas iespējams? Spolei bremzi biji kārtīgi pievilcis?:)
1.novembris 2017, 17:59 | links
 
Šodien gan bija piedzīvojums!!! Ejot uz celiņa slepenajā rajonā, monstrs ierāva spiningu ūdenī! Tas notika tik zibenīgi, ka nespēju saķert. Tāds rāviens! Iemetu enkuru, sāku izmisīgi mētāt otru spiningu, cerot aizķert pazaudēto. Velti... Tad, pēkšņi, kādus 30 m no laivas ūdens virspusē pamanīju plunčājamies milzīgu zivi. Redzēju siluetu, asti, spuras un manu slepeno vobleri, karājamies kaut kur galvas rajonā. Atkal mēģināju mest otru spiningu, cerot aizķert vai nu zivi, vai auklu. Nekā... Tad izdomāju, ka jāpiebrauc tuvāk, bez zivs ienira. Cēlu ārā enkuru, bet aiz tā aizķērusies mana pazaudētā spininga aukla! Vienā galā spinings, otrā- nokosts fluorkarbons, kam sākotnēji vēl bija piesieta 30 cm fleksonīta pavadiņa. Spiningu atguvu, bet Lielo, diemžēl, nē... Kā man neveicas...
1.novembris 2017, 17:29 | links
 
Vakar ar Mastrojani uz celiņa, pa ļoti slepenu maršrutu un uz vēl slepenāka mānekļa labi dabūjām- divas smukas līdakas un divi zandarti, lielākais 3 kg! Rezultāts 3:1 Mastrojani labā. Izmirkt un nosalt bija vērts.
28.oktobris 2017, 16:28 | links
 
Es arī nevarētu teikt, ka esmu no velcējtājiem. Biju pāris vietās tur noenkurojies un pārmētāju visu, kas bija kastēs līdzi paņemts. Diezgan dīvaina sajūta, kad viens sēdi lielceļa vidū un pārējie vago apkārt :D. Beigās jau tomēr kaut ko iekarināju un arī mēģināju pavagot ūdeni...


Tā kā ar velci nenodarbojos, tad arī baigi neinteresējos ko viņi tur galā karina. Bet cik zinu, tad liekas, tas baigo lomu nespēlē - novilksi gar degunu, dabūsi. Diezgan liela laimes spēle, vismaz es tā uz to skatos. Pagājušo gadu gan bija viens top vobleris, kuru pirka visi un visi arī uz tā vilka - Raiden dziļumam līdz 4m sudrabainā krāsā. Redzot tos brīnumu lomos, pat pats pāris nopirku :) Tagad smuki plauktā stāv :) Bet gan jau vienreiz šogad uz velci iebraukšu :)

arvis_an, 23.oktobris 2017, 13:11
23.oktobris 2017, 13:41 | links
 
Tā kā ar velci nenodarbojos, tad arī baigi neinteresējos ko viņi tur galā karina. Bet cik zinu, tad liekas, tas baigo lomu nespēlē - novilksi gar degunu, dabūsi. Diezgan liela laimes spēle, vismaz es tā uz to skatos. Pagājušo gadu gan bija viens top vobleris, kuru pirka visi un visi arī uz tā vilka - Raiden dziļumam līdz 4m sudrabainā krāsā. Redzot tos brīnumu lomos, pat pats pāris nopirku :) Tagad smuki plauktā stāv :) Bet gan jau vienreiz šogad uz velci iebraukšu :)
23.oktobris 2017, 13:11 | links
 
Vakar biju tur iemaldījies. Velcētāju tiešām bija daudz. Par viņu rezultātiem nezinu, bet man nekā... Vai ir noslēpums ko viņi karina pavadiņas galā?

Kuha, nemānos. Cik zinu, tad velcē no Mežaparka "baltās kāpas" līdz pašvaldības policijai, pa visu to vienveidīgo plašumu. Vakar kaimiņam bija 2 līdakas ap 3kg, mēra zandarts un 5 asari, visi virs 700g. Kā pārējiem gāja nezinu, bet no mana kooperatīva gandrīz katru dienu kādas 4 laivas brauc velcēt. Parasti visi tiek pie zivīm.

arvis_an, 23.oktobris 2017, 12:06
23.oktobris 2017, 13:04 | links
 
Kuha, nemānos. Cik zinu, tad velcē no Mežaparka "baltās kāpas" līdz pašvaldības policijai, pa visu to vienveidīgo plašumu. Vakar kaimiņam bija 2 līdakas ap 3kg, mēra zandarts un 5 asari, visi virs 700g. Kā pārējiem gāja nezinu, bet no mana kooperatīva gandrīz katru dienu kādas 4 laivas brauc velcēt. Parasti visi tiek pie zivīm.
23.oktobris 2017, 12:06 | links
 
Arvi, Tu nemānies? Man un kaimiņam vienveidīgajā dziļumā ne tuvu tik labi neveicas, neesam nevienu lielo asari noķēruši, arī līdaku maz. Varbūt, Tavi kaimiņi citā vienveidīgajā plosās?
23.oktobris 2017, 11:56 | links
 
Velcētāji velk labi. kaimiņi katru reizi ap 3 smukiem mēriem ved krastā. Vidējais izmērs ar labs ap 2kg. Kas interesanti, tad arī lielie asari velcētājiem trāpās, pie kam daudz, bet visa velcēšana notiek pa vienveidīgo dziļumu, ko tur asari dara, nezinu. Nevienu gadu tā nav bijis.
23.oktobris 2017, 08:27 | links
 
Var jau būt ka kāds arī vilka.
Reti sūdīga cope bija.
22.oktobris 2017, 19:55 | links
 
Šodien ezerā nebiju, bet laivas redzēju līdz vēlam vakaram. Vīri pārsaluši velcēja. Vai kāds zina, kā veicās?
22.oktobris 2017, 18:57 | links
 
vakar līcī pie juglas kanāla 3asari 650..460...380uz 5nr rotiņu meps,6līdakas visas sīkās 350-700g uz šūpiņu-vieglo visa pārēja kolekcija klusēja,izbraukāju no kanāla līča lidz jaunciemam klusums visas copes tikkai tajā līci-sauc purvs
21.oktobris 2017, 19:03 | links
 
Kur tad dabuji tās copes un cikos? šodien nomētājos kādas 5h vsp nekā.

kirsa, 21.oktobris 2017, 18:37[/quote]

Es strādāju pa līcīšiem Ķīšezera D/A galā , pirmās divas bija pusstundas laikā pēc deviņiem no rīta, trešā ap diviem dienā.
21.oktobris 2017, 18:55 | links
 
Šodien Ķīsītī tikai trīs copes, bet visas trīs zivis laivā - 1,3 kg, 1,7 kg, 2,4 kg :) . Līdakas vēl dzīvojas pa seklumiem, zālēs .

minkane, 21.oktobris 2017, 17:49

Kur tad dabuji tās copes un cikos? šodien nomētājos kādas 5h vsp nekā.
21.oktobris 2017, 18:37 | links
 
Šodien Ķīsītī tikai trīs copes, bet visas trīs zivis laivā - 1,3 kg, 1,7 kg, 2,4 kg :) . Līdakas vēl dzīvojas pa seklumiem, zālēs .
21.oktobris 2017, 17:49 | links
 
Nekādi asaru katli vairs nav, bet pa retam kaut ko sakasīt var.

21.oktobris 2017, 13:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager