Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vakar garažiņu kooperatīva TOVĀRIŠČI centās "apurbt". Tobiš gribēja iespraukties starp divām laivām. Tad kad demonstratīvi aizplivināju mānekli līdz blakuslaivai un uzjautāju "TOVARIŠČIEM" KUR ŠAMIE TAISĀS MEST, TAD NOKĀRTU DEGUNU AIZBRAUCA TĀLĀK. Tādi paši "TOVĀRIŠČI" uzskata par goda lietu izbraukt caur laivām un krastu. Viņiem galīgi pajāt, ka tu tieši krasta zonu apmakšķerē! Laikam jau būs atkal kādam jāpiedāvā līdz krastam pastaigāties! :)
p.s.
Vakar līdz normai pietrūka vesels viens mēra zandarts. Kaut, ja būtu bijis līdzi "sačoks", tad varētu braukt mājās pāris stundas agrāk-norma būtu laivā.
19.augusts 2017, 13:43 | links
 
arvis_an [19.08.17]: MartinsSi
Tad man prieks par tevi un taviem kaimiņiem,ka jums tādi uzskati par zivju neesamību. Mana pārliecība un lomi parāda ko pavisam citu...bet man jau ar nekas nevienam nav jāpierāda :)
Pics or didn't happen :)
19.augusts 2017, 12:58 | links
 
MartinsSi
Tad man prieks par tevi un taviem kaimiņiem,ka jums tādi uzskati par zivju neesamību. Mana pārliecība un lomi parāda ko pavisam citu...bet man jau ar nekas nevienam nav jāpierāda :)
19.augusts 2017, 09:47 | links
 
Ps.

Sarmiite gan taa tiiri neko dailava....
19.augusts 2017, 01:52 | links
 
arvis_an [18.08.17]: MartinsSi
Tev kaut kas jāpamaina. Zivis ir, ja kolhozs nevelk, lai nevelk un nevajag tur līst iekšā. Ezers ir liels, vietas kurās turās zandarts ir neskaitāmas. Pameklē, atrodi un prieks būs daudz lielāks.
Es dzivoju Kisezera krastaa. Mekleet tur iisti man nav ko, jo vietas ir ljoti labi zinaamas. Man ieskriet pacopeet 10min jautajums.

Redzu ari ko laivu budu kaimini ker. Pa laikam palirku ilgak tikai lai sagaiditu un parmitu paris vardus. Ik pa laikam, protams, kadam razdaca trapas. Bet teikt ka ezers zivim bagats... tas ir mulkibas. Aizbrauc kaut vai uz Aluksni. Tad tu redzesi kas ir cope. :)
19.augusts 2017, 01:45 | links
 
Varbūt kāds plāno šajā nedēļas nogalē braukt uz Ķīšezeru un ir 1 brīva vieta laivā?

Fish_Taxidermy, 18.augusts 2017, 17:32

Sarmīt. Rīt nebūs labi-laiks draņķīgs. A bet sv jāšeptē. Gan jau nākamreiz.
19.augusts 2017, 00:06 | links
 
Varbūt kāds plāno šajā nedēļas nogalē braukt uz Ķīšezeru un ir 1 brīva vieta laivā?
18.augusts 2017, 17:32 | links
 
MartinsSi
Tev kaut kas jāpamaina. Zivis ir, ja kolhozs nevelk, lai nevelk un nevajag tur līst iekšā. Ezers ir liels, vietas kurās turās zandarts ir neskaitāmas. Pameklē, atrodi un prieks būs daudz lielāks.
18.augusts 2017, 09:53 | links
 
Nu...brīvdienās ezerā nav ko darīt. Ja nu vienīgi uz nakti braukt. Kolhozs ir nopietns pat darba dienās. Es gan mēģinu līst nost no tā visa, bet tāpat apurbēji netrūkst, kam liekas, ka visa ķera ir tieši blakus.

arvis_an, 17.augusts 2017, 10:35


Tev jāpārkrāso laiva :)
18.augusts 2017, 08:22 | links
 
nekad neesmu vairak par 1 meera zandartu dabujis. teiksu godigi. neesmu arii redzeejis, ka kaads no taa bara kaut ko baigi vilktu. pisaarinji uz mikrodzhiigaam neskaitaas. tadus var savilkt turpat no molinja maisiem. :)
17.augusts 2017, 21:41 | links
 
Tikai nefleitē.Zinām tavu normu...
17.augusts 2017, 19:59 | links
 
Ja "zvaigznes sakrīt", tad normu vakaros var pievilkt pa pāris stundām. Tāda sajūta, ka pašlaik zandarti ir visur.
17.augusts 2017, 17:40 | links
 
Nu...brīvdienās ezerā nav ko darīt. Ja nu vienīgi uz nakti braukt. Kolhozs ir nopietns pat darba dienās. Es gan mēģinu līst nost no tā visa, bet tāpat apurbēji netrūkst, kam liekas, ka visa ķera ir tieši blakus.
17.augusts 2017, 10:35 | links
 
Es jau ar par labākajām klusē....Tu laikam pa Vecmīlgrāvja galu,tur lielāks kolhozs,zivju ari vairāk,es pa Juglas galu,reizēm motorizētie "kolhoznieki" meģina uzsēsties virsū,tad jācīnās.....
17.augusts 2017, 10:31 | links
 
Nu...pagājušo nedēļ laikam katru vakaru biju ezerā. Švakākā cope kas bija - 3 mēra zandarti, par labākajām vēsture klusē :) Kaimiņi uz velci arī velk labi, tāpat arī sportisti.
17.augusts 2017, 10:24 | links
 
Ar atrašanu vien nepietiek,vajag vēl labvēlīgus hidroloģiskos apstākļus,straumes esamību un virzienu...Vakar iebraucu ap 18-tiem,ūdens gāja augšā,kas asarīšiem ne visai patīk,dažus dabūju,tad straume apstājās un cope arī,pēc saulrieta vel izmāniju divarpus asarus,ņēmieni bija vairāk,bet tikai "pa zobiem"...
17.augusts 2017, 10:18 | links
 
Ar atrašanu vien nepietiek,vajag vēl labvēlīgus hidroloģiskos apstākļus,straumes esamību un virzienu...Vakar iebraucu ap 18-tiem,ūdens gāja augšā,kas asarīšiem ne visai patīk,dažus dabūju,tad straume apstājās un cope arī,pēc saulrieta vel izmāniju divarpus asarus,ņēmieni bija vairāk,bet tikai "pa zobiem"...
17.augusts 2017, 10:18 | links
 
Asari un zandarti (arī ļoti smuki) ezerā jau ir labu laiku sanākuši un daudz. Vajag tik atrast un ķert ;)
17.augusts 2017, 08:29 | links
 
Ķīsī jau ienākuši smuki asari. Paši smuki paķērām pagājušajā nedēļā.. katls ilga kādas 10-15 min.

Starpcitu, mazā motora dēļ nekur tālu no Ķīša aizbraukt nevaru, bet labprāt kādreiz pievienotos kādam ar lielāku motoru zandartu copē kanālā vai Daugavā. Kompanjons solos būt labs :)
16.augusts 2017, 16:30 | links
 
duude [16.08.17]: Vakar pie Milgrāvja kanāla bija pilns ar laivām. Kaut kas nāk iekšā? Kāds no šejieniešiem arī bija?
Bijam ari pie kanala, bet neko sevisku neredzejam, ka kads izvelk!
16.augusts 2017, 10:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager