Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
vakar un sodien par zivju truukumu sudzeeties nevareetu,piem lidaku normu pielasiit ipasu probleemu nav.. asaris daudz un dazaads,ar pareizaam tehnikaam izmeeru var skjirot.zinot kur dabon arii zandartus(sodien 2 gab 52-55 cm)
31.augusts 2016, 23:09 | links
 
Jāmeklē un vēlreiz jāmeklē :) Katrā ziņā šobrīd zivis ezerā ir gan izmērā skaistas, gan arī skaitā. Atliek strādāt un skaisti lomi neizpaliks.
31.augusts 2016, 10:06 | links
 
Svētdien Ķīsītī bija pilnīga necope, un ne man vienam. Vispār, pēdējā laikā švaki, tikai sporta asarīši, pa retam kāds uz pannas liekams.
30.augusts 2016, 19:30 | links
 
Svētdien ķīsī daži smuki asari un finālā uz mikro līdaka 3,6 kg.
30.augusts 2016, 16:32 | links
 
asaris ir un ķeras un labi ķeras.....:) ir arī vietas kur viņš ir diezgan biezā slānī.... :)
7.augusts 2016, 21:25 | links
 
Sveiks, vakar biju, asari ņēma ļoti labi!
7.augusts 2016, 16:58 | links
 
Asaris ir, tikai slepenajās vietās un ne pārāk biezā slānī. Pirms dažām dienām trāpījās arī divi lielie: 610 un 810 g. Vairāk neko neteikšu- Mastrojani neļauj! :)
7.augusts 2016, 16:18 | links
 
Sveiks, kas notiek ķīšezeraa, asars ir?
5.augusts 2016, 18:12 | links
 
Šis jau šeit gana daudz rakstīts. Ja nevajag slipu, tad zem mīlgrāvja tilta ir autoserviss pie kura var mašīnu noparkot, tur pat var pārcelt alivu pāri noisacītai margai un turpat kanālā ielaisties. Ar slipu lētākais variants būs vecmīlgrāvja garāžu kooperatīvā, daudz dārgākais bet ērtākais jaunciema ostā, tad vēl pie viesnīcas mežaparks, bet tur tagad maksas stāvvietas, juglas kanālā var kkur provēt.
2.augusts 2016, 13:29 | links
 
Sveiki vīri! pastāstiet man kur ķīsī var ielaist laivu ? nav obligāti jābūt nobrauktuvei ar piekabi pie ūdens!
2.augusts 2016, 12:33 | links
 
Bija reiz dziesma ka neviens negrib otru redzēt,izņemot makšķernieku kas redz visus makšķerniekus. Tāda ir makšķernieka daba.
Zivju ir maz un tad nu sākas riešanās. Stulba lappuse. Pa reizei ieeju un pēc tam spļaudos.
23.jūlijs 2016, 23:47 | links
 
Asaris ir, bet ljoti kuutrs.
23.jūlijs 2016, 21:11 | links
 
2 x 2 kg asaru. Vakarā un no rīta īsās treniņa copes rokas kondīcijas pārbaudei. Funkcionē un pat nesāp!
Bet cope vāja, ņēma negribīgi, ar mānīšanu. Brīžiem pat likās, ka rotiņu labāk, nekā džigu. Jūtu, ka lielais jūrnieks tuvojas!
23.jūlijs 2016, 19:11 | links
 
Neteikšu, kādā krāsā mana laiva! :) Bet, liekas, ka daži jau atšifrējuši. Pirms gada manā līcī bija tikai viens svešinieks, un tas pats pa retam, bet šogad jau vismaz trīs. Un skumjākais, ka tas pirmais ņem jebkura izmēra asarus. Visus! Ktm!
20.jūlijs 2016, 21:30 | links
 
Kuha, pietiek arī ar tendencēm :) Ja sazīmē laivu un zini, ka viņa velk, tad sākās sūdi :) Un tur nevajag pat GPS koordinātes :) Neko neteiktu, ja nebūtu to izjutis uz savas ādas :)

arvis_an, 20.jūlijs 2016, 09:50



Un pareizi vien ir , protams žēl ka nav vairs to burvīgo rakstu , kurus pa trīs reizēm pārlasīju , bet tiem , kuri paši nejēdz neko noķert , bet prot riet skaļāk par sētas krančiem , vispār nekas nav jāzina . Arvis ir viens no retajiem , kurš nekad nav liedzis padomu , nekad nav attiecies parādīt un paskaidrot , es arī no viņa esmu daudz mācījies , par ko saku kārtējo paldies , un jā vēl kāds mudakkrancis uzdrošinās viņu apriet , tad nevajag tās atskaites vispār . Tieši šā paša iemesla dēļ es arī šeit ilgi nerakstīju un neliku bildes , pavasarī kad atsāku un ieliku bildi ka uz fīdera uzķērās līdaka , un kad no komentāriem uzzināju ka Bauskas licinzētā zonā noķert 6 vimbas ir noziegums , ātri sapratu ka šeit likt lomu bildes un atskaites nedrīkst .
20.jūlijs 2016, 10:59 | links
 
kāds sakars internātam ar pakaļskrējējiem? :p tikpat labi viņš tos spotus arī zin vai arī vienkārši seko. internāts rada problēmas, ja atklāj konkrētas vietas.
20.jūlijs 2016, 10:44 | links
 
Kuha, pietiek arī ar tendencēm :) Ja sazīmē laivu un zini, ka viņa velk, tad sākās sūdi :) Un tur nevajag pat GPS koordinātes :) Neko neteiktu, ja nebūtu to izjutis uz savas ādas :)
20.jūlijs 2016, 09:50 | links
 
cope nav.
19.jūlijs 2016, 21:02 | links
 
Jā, glūniķu, tiešām, Ķīsītī pietiek. Tāpēc arī es neatklāšu savas slepenās vietas. Tomēr, vispārīgos vilcienos jau var pastāstīt, kā un kas ķēries, lai jūt tendences.

Kuha, 19.jūlijs 2016, 20:44

piekrītu,neviens jau neprasa GPS koordinātas,vnk lielos vilcienos cope ir nav,ķīsis ir plašs jēdziens tāpat,tas nav mazs ezers.......:)
19.jūlijs 2016, 20:57 | links
 
Jā, glūniķu, tiešām, Ķīsītī pietiek. Tāpēc arī es neatklāšu savas slepenās vietas. Tomēr, vispārīgos vilcienos jau var pastāstīt, kā un kas ķēries, lai jūt tendences.
19.jūlijs 2016, 20:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager