Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Sigi !!!!!
Kisezers nekad nav un nebus Tuks... ( caurteces ezers )
Plesons ir rijigs, ij katru dienu grib njammu, njammu....
Vienkarsi taga ir tads necopes laiks.
Labakais ko Tev varu ieteikt... ceko caur kauc kadiem aborigeniem Kundzinjsalas gala, kad nak juras asars...
Kad vinjs nak, ja nak ( kad vinjs nak, to zin tikai Jurs asar kjeeninjs )
Kad tas asars nak, ( parsti uz narstu pavasari ) tad ja uztrapas,var vinus loti smuki sakjert.
Testa rezima piebrauka garam braucot pie ta veca dzelzcela tilta,kas ved uz bijuso kudras purvu Kisezera otra puse , pie pagrieziena uz Bukultiem, cels kas iet no Juglas gar 12 stavu majam, ( pari dzelzcela parbrauktuvei )gar Babaeliiti, tad no Ziidu kapiem uz Brivibas ielu ara ( pie Alfas ), skiet Malkalnes iela....
Ja Tur ir bars ar laivam... drosa pazime ka asars ira....
Koroce Tautiet......
Galvenais ir veikt izlukosanu reali pie udenjiem...
Man domat ka 90 proc pat Lettiski runajosi Kisezera copmanju, neizmanto i-netu.
A krieviski runajosie izmanto citu neta stelli.. skiet ka ribalovnijPortalLatvij www.rpl.lv ( varu kluudities )
Lai veicas..........
Un ja trapaas.. ApeedZivi ;-))))
17.jūnijs 2016, 15:10 | links
 
Kungi un dāmas, kas šobrīd notiek Ķīsī ar asariem un zandartiem? Asaris ir jau uz dziļajām kantēm aizgājis? Vai tomēr visi uz Daugavu brauc tagad un Ķīsis ir tukšs?
17.jūnijs 2016, 14:31 | links
 
Tā, vīri! Atvados no jums uz pāris nedēļām. Ķīsītī nekas neķeras, tāpēc braucu uz Zviedriju. Bet jūs pa šo laiku neizkāsiet ezeru tukšu! :)
Ne asakas!
8.jūnijs 2016, 22:32 | links
 
Jā, līdz Ķīsītim zandarti nav tikuši, arī asarus nemana. Vai, varbūt, esmu savas prasmes zaudējis, un neprotu atrast? Tāda sajūta rodas, nu jau kārtējo reizi "izbaudot" necopi. Šorīt agri no rīta - kāda laime, viens pats pa visu ezeru! Visi citi, laikam, slāna zemmērus Daugavā, bet man bari nepatīk. Uz celiņa trīs stundās- ne copes. Tikai džigs izglāba no krišanas galīgā kaunā- mēra līdaka un divi smuki panninieki asari. Bet ezers, tiešām, bija nedzīvs, spogulis uz ūdens, lukturis bez mākoņiem debesīs.
Ktm!
3.jūnijs 2016, 21:37 | links
 
jurciks
mazais šobrīd ir visur, kaut tā pati Sarkandaugava, brauc un provē. Virs Hesa, domāju, ka arī pietiks, vienīgi ja tur vējš ieslēdzas un dziļums liels, tad varbūt pat 30...tas atkarīgs no inventāra un tā, ko "dzirdi" kas lejā notiek. Citi tik pat labi mauc arī daugavā ar 14 gramiem, tādā veidā panākot planējumu lielāku, bet man tā nepatīk, tad nu maucu tā kā man patīk :)
2.jūnijs 2016, 11:25 | links
 
arvis_an: super, paldies! Ar Daugavu domāji pie ietekas, vai ne? Otrā pusē Rīgas HES arī derēs 25gr?
2.jūnijs 2016, 11:22 | links
 
jurciks
Zandartu šobrīd ezerā būs pagrūti sameklēt, ja nu vienīgi atradīsi kur kāds vietējais stāv. Varbūt sīkie vienīgi jau ir sanākuši (neesmu pārbaudijis) Šobrīd ieteiktu Daugavu labāk, tur sīkie ir anormāls daudzums un priekš DS apguves būtu īstā vieta. Par svieniem - ezerā ja uz kantīm tad pietiek 16-20 grami, ja nav vēja, Daugavā es eju ar 25 gramiem. Gumijas izmēri man šobrīd topā ir 4 collas, drīz jau pāries uz 5 collām un tad tā līdz rudenim.
2.jūnijs 2016, 10:58 | links
 
Sveiki, Sakiet, cik gramus svinam un kāda garuma gumijas zivis lietojat Ķīsī dropšotam uz zandartu? Es galīgs iesācējs, taisos pirmo reizi braukt uz ezeru :)
2.jūnijs 2016, 10:53 | links
 
Galīga necope. Kas notiek?
2.jūnijs 2016, 08:22 | links
 
Neko nevelk! Un nav arī pašu vilcēju. Šovakar biju līdz tumsai, bez manis redzēju vēl tikai vienu laivu. Man galīgi švaki, tikai divi miniheki...
1.jūnijs 2016, 23:56 | links
 
Kāds aizdomīgs klusums Ķīšezerā! Un te arī ne vārda...

Kuha, 1.jūnijs 2016, 11:33

Visi velk :)
1.jūnijs 2016, 13:40 | links
 
Kāds aizdomīgs klusums Ķīšezerā! Un te arī ne vārda...
1.jūnijs 2016, 11:33 | links
 
tracina tie spiningotāji,kas šobrīd ar mērķi ķer zandartu ķīsī..... :( apzināti pa bedrēm,mētā vieglo jig,un arī ķer,protams lomus neatkarīgi no izmēra un neskatoties uz liegumu patur... :(
29.maijs 2016, 09:13 | links
 
Šodien asari aizgāja kopā ar ūdeni...Straume nebija,cope arī...Uz radziņa,kur murds,redzēju lapsu,kādu brīdi pavērojām viens otru. Kādi 300-400m no upesgala peldēja zalktis,bija ieņēmis kursu uz viesnīcu...

Arvids8, 27.maijs 2016, 15:17


jā ūdens bij krietni sakrities,no rīta ap puspieciem asaris ēda līdz apmēram 6šiem,pēctam čušs,viena 1.5 kg līdaka un astoņi cepamasari rītacēlienā agrā..... viss uz MJ :)
27.maijs 2016, 15:30 | links
 
Šodien asari aizgāja kopā ar ūdeni...Straume nebija,cope arī...Uz radziņa,kur murds,redzēju lapsu,kādu brīdi pavērojām viens otru. Kādi 300-400m no upesgala peldēja zalktis,bija ieņēmis kursu uz viesnīcu...
27.maijs 2016, 15:17 | links
 
Ašuku krāsu nosaka grunts virs kuras ilgāk uzturās, tā rudenī ienākušie un palikušie uz pavasara nārstu visi paliek tumši un maina krāsu tikai kad atgriežas atpakaļ jūrā un nejau visi jūrnieki nāk katru gadu nārstot upēs ir daļa kanibālu kas ienāk pavasarī paretināt jaunizšķīlušos paaudzi gan savu cilts brāļu gan citu zivju.
27.maijs 2016, 09:29 | links
 
Piemirsu,visi bija gaiši...
27.maijs 2016, 08:35 | links
 
Piedod,vēl zivis atšķirt protu,tūlīt dodos noķert vēl kādus eksemplārus...Un vēl,ja tiks uzrādīts ihtiologa diploms,atzīšu absolūto autoritāti...
27.maijs 2016, 08:34 | links
 
Slaidi, jo tukši, loģiski, jautājums bija par krāsu ne tikai pašu, bet arī spuru. Bet ok, es diskusiju beidzu, palikšu pie savas nepareizās loģikas un ķeršu zivis nepareizi :)
27.maijs 2016, 08:26 | links
 
Vecmeistaram taisnība,nārsto saldūdenī,migrē n+1 reizi,neķeras tāpēc ka pēc nārsta ir pauze,mazliet slimo,nav kā mums-pēc seksa uz ledusskapi....Un par aizvakardienas zivīm,visi bija slaidie...
27.maijs 2016, 08:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager