Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Neizklausās ticami. Kautkas netiek pateikts līdz galam.
14.jūlijs 2021, 13:14 | links
 
Man nav GPS,parasti stājās tuvāk-tālāk straumei,meklē kur ašuks tusē,maina vietas utt. Ja ir citi copmaņi parast zem metiena neviens nestājas...
14.jūlijs 2021, 12:51 | links
 
Arvids8 [14.07.21]: Pirmdienas vakarā makšķerēju Juglas upes galā. Te uzradās personāžs "Fleksis" ar plostu un nostājās tieši iemetiena vietā...Uz jautājumu,kāpēc viņš tā rīkojas,atbilde skanēja-tā ir mana vieta!!! Pirkšanas dokumentus neuzrādīja...ES neko nesaku par svētdienu,tad bija mūzika un bērnu spiegšana,nostājās mazliet tālāk un aizvācās pirms saulrieta copes sākšanās. Ģimeni vajag izklaidēt,svēta lieta. Tagad ,ja ieraugat tā "kunga"plostu un negribat lai nobombardēts tiekat ar puscentnera enkuriem,labāk ātri,ātri tinaties prom....
Nakamreiz nostājies viņa vietā un aizsūti to fleksi tur, kur saule nesiespīd. Viņa vieta...:)))
14.jūlijs 2021, 12:14 | links
 
Pirmdienas vakarā makšķerēju Juglas upes galā. Te uzradās personāžs "Fleksis" ar plostu un nostājās tieši iemetiena vietā...Uz jautājumu,kāpēc viņš tā rīkojas,atbilde skanēja-tā ir mana vieta!!! Pirkšanas dokumentus neuzrādīja...ES neko nesaku par svētdienu,tad bija mūzika un bērnu spiegšana,nostājās mazliet tālāk un aizvācās pirms saulrieta copes sākšanās. Ģimeni vajag izklaidēt,svēta lieta. Tagad ,ja ieraugat tā "kunga"plostu un negribat lai nobombardēts tiekat ar puscentnera enkuriem,labāk ātri,ātri tinaties prom....
14.jūlijs 2021, 11:55 | links
 
Kuha [10.07.21]: Nav. Joprojām, nav. Manā līcī nav. Kas notiek citur, nezinu. Velcētajus nemana. Varbūt, visi sēž Ozo bedrē, velk un klusē vai nevelk un klusē. Bet manā galā nav, ktm!
ozo vakar uz kants un karpenkova pumpas daudz laivu. bet ātri notinās visi. necope laikam
10.jūlijs 2021, 22:57 | links
 
Nav. Joprojām, nav. Manā līcī nav. Kas notiek citur, nezinu. Velcētajus nemana. Varbūt, visi sēž Ozo bedrē, velk un klusē vai nevelk un klusē. Bet manā galā nav, ktm!
10.jūlijs 2021, 22:33 | links
 
fish1 [10.07.21]: sorrī vecīt,neesmu bijis copē kādu laiku...Tā jau ,protams,kko uzrakstītu.
Paskat,arī Kuha raksta - nav....
Tev ir iespēja to labot, iebraukt pacopeet:)
10.jūlijs 2021, 21:22 | links
 
sorrī vecīt,neesmu bijis copē kādu laiku...Tā jau ,protams,kko uzrakstītu.
Paskat,arī Kuha raksta - nav....
10.jūlijs 2021, 20:48 | links
 
vakar Ozo bedrē saskaitīju 32 laivas...un nevienas atskaites:(
10.jūlijs 2021, 20:25 | links
 
Es klusām sēdēju līcītī un ķēru vidēji pa 1-2 zuti nedēļā līdz līgo Kūpiņam, Patrāpijās arī viens 1.7kg zandarts starp zālēm, un tad nobeigumā tas sams. Citādi jau nekas baigais. Tagad tik sāku braukt Lielajā ezerā. Sākumā pie Kanāla iztekas brekši, asari, 5dienas naktī, vairāk no rīta puses piekodās viens žanis ap 48cm un zutis ap 60+ (riktīgi resns bija) abi peld tālāk. Pārsvara patīk tā vieta jo asaris labi kožas tur. arī sportiski breksi var pavelkāt ja uztrāpa uz baru. Kad sāksies žaņiem žors tad jau iebrauks dziļāk.
5.jūlijs 2021, 15:35 | links
 
Šodien Ķīsis bija ražīgs. Varbūt dēļ mainīgā un stiprā vēja, varbūt dēļ kā cita. Anyway salasīju kaudzi ar asariem, lielākais 42cm, 40cm un vairāki 30nieki. Pie tam lielie asari nebija uz mikrodžigu, bet ielocīja normālu līdaku gumiju. Un vēl viena lidaka 70cm, divas 50-60 (nemērīju, jo peld tālāk, bet bija stabili mērā) un divas zemmērā.
2.jūlijs 2021, 23:04 | links
 
Flexis88 [02.07.21]: Dūksnu līcī noķerts, Tieši pāris dienas pirms Līgo
Labi papildināja zušu kūpiņu.
Mans pirmais sams - 4kg.
Sāk besīt un pieklājīgi skaust :D
Tik daudz šogad dzird par samiem visās malās.
Prieks par pirmo, apsveicu!
2.jūlijs 2021, 22:20 | links
 
Flexis88 [02.07.21]: Dūksnu līcī noķerts, Tieši pāris dienas pirms Līgo
Labi papildināja zušu kūpiņu.
Mans pirmais sams - 4kg.
Labs!Tieši domāju, kur pazudis ar savu Kon-tiki!;)
2.jūlijs 2021, 19:14 | links
 

Dūksnu līcī noķerts, Tieši pāris dienas pirms Līgo
Labi papildināja zušu kūpiņu.
Mans pirmais sams - 4kg.
2.jūlijs 2021, 18:04 | links
 
No rīta dzirdēju divu velcētāju sarunu, viens prasīja otram : nu kak sivodnja? Otrs atbildēja, pjaķ pakļovki, tri paijmal. Saullēktā zivs bija diezgan aktīva, trāpījās pa bišķim no visa, pāris asari, divi zandarti, viena līdaka. Asari smuki, zandarts varbūt viens bija mērā, līdaka zemmērs, visi peld tālāk.
30.jūnijs 2021, 23:04 | links
 
šodien gan daudz laivu ezerā
30.jūnijs 2021, 21:29 | links
 
Kuha [16.06.21]: Nav.
Tev pm.
27.jūnijs 2021, 19:45 | links
 
Nav.
16.jūnijs 2021, 18:33 | links
 
Faktiski pretī policijas logiem. Automātiski varētu pieņemt, ka zinātnieki, taču tas izkārtojums tāds dīvains. Kas mums vispār zinātniskos tīklus liek? Tikai BIOR?

abrakadabra, 6.jūnijs 2021, 21:22


Mēs tak atceramies kā visiem degungalā bija tūkstošiem nēģu murdi...
7.jūnijs 2021, 09:13 | links
 
Faktiski pretī policijas logiem. Automātiski varētu pieņemt, ka zinātnieki, taču tas izkārtojums tāds dīvains. Kas mums vispār zinātniskos tīklus liek? Tikai BIOR?
6.jūnijs 2021, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager