Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Vakar manos punktos - dziļumos - zandartu bildes gandrīz nebija, bija doma, ka dabūšu kādu, bet - laika arī bija maz kārtīgi izšancēt, varbūt par ātru aizskrēju.

Asari bija cik uziet, līdakas arī ņēma. Ko ēst netrūkst. "Matadori" velcēja visi kā viens.
22.oktobris 2015, 13:59 | links
 
Šorīt kaimiņam 3 līdakas, 2 zandarti...izmērs lielisks. Ja tas ir sūdīgi, tad piedodiet... :) Kā arī, ja gribās kūpiņam asarus (smukus) salasīt, arī tā nav problēma...pareiza vieta, pareiza metode un viss notiek.
22.oktobris 2015, 13:32 | links
 
Beidzamās pāris reizes kad esmu bijis asarus jau nu saķert vispār nav bijis problēmu ar zandartu tā švakāk bet zivs ir neskatoties uz zemo ūdens līmeni
22.oktobris 2015, 13:28 | links
 
Arvis_an
Nezinu kas kuram ir kartibaa..................
( Laikam ofisa sezot ka ejienes vairakumam ta kartiba no datora monitora labk ir redzama )
Da nekas tur nav kartiba.............. ja istie vecie matadori neiet copet............. tad tur pagaidam nav ko darīt
Ta vismaz liecina manis veikta patuaja ( sazvons ) un ikrita noverojumi pie ezera.
Hau................. jaievelk miera duums un mājas vanna jaarmet gruntenes ;-))))))))))))
22.oktobris 2015, 13:16 | links
 
Lai nu ar ko, bet nu ar copi Ķīsī viss ir labākajā kārtībā!!! Vajag tik rakt :)
22.oktobris 2015, 08:20 | links
 
Ķīsī vienmēr ir vērts braukt, zivis kožas. Vakariņu tiesu vienmēr var noķert un vēl pāri paliks.
21.oktobris 2015, 20:10 | links
 
Kastjel !!!!!
Pagaidam pie sada zema udens limenja nekadas eribas uz copi Kisiti nav ( svetdienas makskernieki, kuriem 'sieva nelauj majas dzert ';-))))) nekaitas )
Sorit nevienu pie ezera neredzeju, pat nje gumijas edaju, ne kosmisko tehnologiju pavadinju lietotaju, pat je akvalangistu :-)))))))))
Par aborigenajm naaram ( ir tur tada dabas paradiba :-)) ) nemaz nerunajot..............
Laikam veci pa klusam asina vergas gaavojoties ziemai ( ja tada vispar bus ).
P.S. Hau...............................
21.oktobris 2015, 18:14 | links
 
Kà ķīsī ar copi ir verts braukt?
21.oktobris 2015, 16:38 | links
 
Dragon!
Nu jau es pat tik tālu netikšu... Motora vairs nav...
Palasi manu iepriekšējo komentāru par Ķīšezeru.

Kuha, 20.oktobris 2015, 18:19


Atkal garāžu kooperatīvā?
20.oktobris 2015, 18:20 | links
 
Dragon!
Nu jau es pat tik tālu netikšu... Motora vairs nav...
Palasi manu iepriekšējo komentāru par Ķīšezeru.
20.oktobris 2015, 18:19 | links
 
Droops !!!!
Vedzel Kisezera ( tapat ka citos udenjos ), ir jamekle tur kur viņa ira.
Tobis vietas kas atbilst vinjas copei, un parmerigaas risanas paradumiem.
100 proc vedzelju vietas ir pie Migravja tilta, ( Tauta saukts Ozo golfa klubs )
Tiesi no is vietas ir sakusies vedzelu invazija Kisezera.
Agrak ezera vedzelu nebija, vismaz nebija nekad dzirdets ka kāds as butu kjeris.
P.S.Galvenais vedzelju copmanim ir slikta laika prognoze, un....... neiztrukstosais parnesajamais zinatu ka udens ir paiesi atdzisis līdz tiem 12-14 gradusiem ( nejaukt ar "silta piena "gradusiem kas ir lietojami iekskjigi ;-(((((((((( )
Ar parnesajamo, ir domats viegli transportejmais termometrs :-)))))))))).
20.oktobris 2015, 18:10 | links
 
Dragon!
Paldies par atbildi! Līdz Tevīm neaizbraucu... Kādā dziļumā bija asaris? Uz kantes, vai sekluma pusē? Es darbojos no golfa uz otru pusi. Protams, džigs ir daudz sportiskāks par celiņu, un arī es daudz vairāk ķeru uz džiga, nekā uz celiņa. Bet tagad man gribas lielo! Paziņa sestdien izrāva 12,5 kg, par ko jau uzrakstīju.

Kuha, 19.oktobris 2015, 19:52


Es sēdēju 3 metru dziļumā, kanti nemanīju ;)
20.oktobris 2015, 18:02 | links
 
Sveiki vīri, ir doma sestdien doma aizbraukt uz galvas pilsētu un gribētos paķert ar spiningu no krasta, varat ieteikt kādu vietiņu?
20.oktobris 2015, 15:30 | links
 
Vīri! Ja varat, palīdziet!
Man šonakt uzlauza šķūnīti- šogad jau otro reizi! Un nozaga motoru Suzuki DF2,5S, spiningu Shimano Force Master 270 ar spoli Mitcell Fluid 4000 un oranžu pīto auklu Momoi, otru spiningu Mitchell Mac-Pro Elite 212 ar spoli Mitcell Fluid 2500 un koši zaļu pīto auklu, eholotu Garmin 100 tumši zilā Sony somā. Bet pirms tam aprīļī arī tādu pašu motoru! Skarbi...
Ja ieraugāt kādu, kam pēkšņi kāda no šīm lietām tā, it kā nejauši uzradusies, zvaniet: 26558870.
Protams, naiva cerība, bet, varbūt. Domāju, ka lielākā daļa copmaņu ir godīgi.
Paldies!
20.oktobris 2015, 13:46 | links
 
droops-brauc kur vecmilgravja kanals ietek ķīšezerā ,tieši kur golfa laukuma sēta sākās tur līdz tiltam pagajušo gadu čoms sedeja uz zandartiem un ķērās tīri smukas vēdzeles
19.oktobris 2015, 21:26 | links
 
Jā ,es ar gribētu redzēt vēdzeli no Ķīšezera. Gaidām kādu ziņu. Ceru ka tā nebūs Langa. Par daudz strauja.
19.oktobris 2015, 21:09 | links
 
Sveiki, kāds var pateikt kurā pusē ezeram varētu meklēt vēdzeli ?
19.oktobris 2015, 20:55 | links
 
Dragon!
Paldies par atbildi! Līdz Tevīm neaizbraucu... Kādā dziļumā bija asaris? Uz kantes, vai sekluma pusē? Es darbojos no golfa uz otru pusi. Protams, džigs ir daudz sportiskāks par celiņu, un arī es daudz vairāk ķeru uz džiga, nekā uz celiņa. Bet tagad man gribas lielo! Paziņa sestdien izrāva 12,5 kg, par ko jau uzrakstīju.
19.oktobris 2015, 19:52 | links
 
Dragon!
Saki, lūdzu, kurā galā un ap cikiem Tev tā labā cope šodien bija? Es, laikam, iebraucu par vēlu. Uz celiņa tikai viena cope, bet kāda! Gandrīz izrāva spiningu no laivas, bet tas arī viss- neuzsēdās, ktm...

Kuha, 19.oktobris 2015, 19:15

Tas viss uz mikrodžiga - pirmais mēģinājums ar tādu rīku un cik rezultatīvs:) Uz velci nebija nekā... Vieta - netālu no Mīlgrāvja tilta pretī golfa laukumam ;)

Dragon, 19.oktobris 2015, 19:41


Copēju no 13:00 - 17:00
19.oktobris 2015, 19:42 | links
 
Celms !!!!!
Lasi zemak, tak saku, pie Kisezera esmu katru ritu....................
Copeju retak, kad ir reala jega no rtas padarisanas.
Pie ezera esmu jau skiet gadus 35 vismaz.
Man oms ists zivju bende Jurka pie ezera jau ir naksnjojis ar ta laika veciem no 7 gadu vecuma.........taga vinjam ir kadi 55.
Ta skaitim pats....................
Hau...............
P.S.Satiku vienu viru ap pusdiena laiku no copes nakam, naani, neka nav vakar uz dzivo 2 asari ap 250 gr............... sodien tas pats.
19.oktobris 2015, 19:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager