Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Koroce !!!!!!!
Galvenai tikai valsts noslepumu saglabat !!! savadak naidnieks ar savu dronu un trollu armiju noklausas.
Koroce........... paris dienas atpakalj
Agrs rits, mana tradicionala rita rosma ar brokastu elementiem uz Kisezera krastiem, līdz elementars dropsotisms (ta vismaz es to saucu ), vieglais 3 m pikera kats, ar testu 5-25 gr, kastite ar visadam skers.....vrtikaljam blitkam.
Ij tavu brinumu, jurnieks asars paliela bara uztrapijies, visi ka jau bralji ka nomeriti, 350-400 gr.
Ta no kadiem 07-30, līdz 09 savilu 15 gab, kopsvaa ap 5-6 kg. Tad bija jabrauc uz darbu.. jakaca sezamvieta uz miksta kresla, un pirksti uz klavieraturas :-))))))
Kurs teica ka Kisiti nav zivju, vai ari tas dikti jamekle ????.
P.s Vecais Uzbeku sakamvards vesta "Ja darbs trauce copei, tad nju i naher taadu darbu"
Originala gan copes vieta runa iet par snjabi.
12.oktobris 2015, 17:31 | links
 
zandartus pie mangaļiem redzēju, kur kanāls ietek ezerā.
12.oktobris 2015, 13:41 | links
 
Vakar ķīšezerā tiku uz asaru žoru kopā biki zem 5 kg tādi uz 200-300 gr lielākais tieši 500 gr, daudz mazie peld tālāk, redzēju ka vīri uz dropšota vilka arī zandartus.

fazator1, 12.oktobris 2015, 08:22


Čau!
Kurā galā, Jugla vai Langas gals? Vairāk par zandartu interese, nav mēģināts šo izdabūt.
12.oktobris 2015, 12:50 | links
 
Vakar ķīšezerā tiku uz asaru žoru kopā biki zem 5 kg tādi uz 200-300 gr lielākais tieši 500 gr, daudz mazie peld tālāk, redzēju ka vīri uz dropšota vilka arī zandartus.
12.oktobris 2015, 08:22 | links
 
..prieks, ka dažs labs ķer un bauda procesu! Ķīsī zivis ir un dabūt var :):):) Pardon, es starp tiem, kuri tomēr ķer.................tai Ķīsī..........:) un ir pozitīvi noskaņots uz itin visiem godīgajiem copes procesiem! Baudām copi - baudām dzīvi!
11.oktobris 2015, 21:51 | links
 
To: Fish 1
Piedod, paņēmu gan tās zivis... Tik bieži jau negadās. Man tāda forša paliela elektriskā kūpinātava, negribas pustukšu darbināt. :)
10.oktobris 2015, 22:04 | links
 
2 kuha
man jau ,protams,neskauz.
Tikai ceru,ka tav tas zivju daudzums kuru pañēmi līdz?
10.oktobris 2015, 21:04 | links
 
Tāda pārsteidzoši laba sestdiena sanāca! Spiedu uz asariem ar džigu. Izteiktas divas copes tūres- no paša rīta līdz deviņiem, un tad atkal pēcpusdienā. Kopā 17 gab. labu asaru, trīs puskilogramnieki, lielākais- šī gada rekords 510g. Un bonusā divas līdakas, lielākā 1,4 kg, tā gan trāpījās uz celiņa.
Kā citiem? Laivu bija pilns ezers, bet nemanīju, ka kāds kaut ko rautu, visi agri pazuda.
10.oktobris 2015, 20:30 | links
 
Pilnigs trakums ar tam vedzelem !!!!!
Laikam man uznakusi ta sadomozahistiska velme ipasi slikta laika Kisezera, sava vietina pakjert vedzeles..................
Udentins laikam lidz Vedzelfest vel nebus atdzisis.
Pedejas divas dienas nevienu potencialu copmani ( vispar cilveku ) pie udenjiem neredzeju ( lidz ar to nekads info par zivim nav ).
Gaisminja ja kas aust 07 no rita, tad var mest badapatagas udeni............. pedejas dienas auksts gan, nagi salst, pufaiks javelk :-)))
Vis ka parasti, paris ritas no ritina (Martina ) meginaju pa fikso pameginat savas sencu sencu vietinjas ar murdinu, un maljiovnjicu ( po latiiski laikam saucas " mazo zivju keramais tiklins ") sakjert vedzelju delikatesi, kisjus, a ka parasti................... naaani ( tobis nekas ).
Pat sapnjos neradas skjert Kisezera vedzelei ipaso delikatesi,grunduli dzivu, kas pat uz pludinju gadas lotin reti.
Tobis...................... vajag tikai rakt ( tobis copet ) :-)))
8.oktobris 2015, 17:07 | links
 
Šovakar biju uz pāris stundām. Ezers izskatās šoka stāvoklī pēc aukstuma. Nekas nenotika, nekas nepiesita un vispār laika bija par maz lai kaut ko sameklētu.
7.oktobris 2015, 20:34 | links
 
To: Sushnjaks
Atvainojos par divām kļūdām savā iepriekšējā komentārā. Piedod, steigā tā nejauši sanāca. Pareizi: ...visi faktori, lai neķertos. Tāpēc pats ezerā nebraucu.

To: Mastrojani
Vai ķēri uz džiga no krasta? Vai, gadījumā, nebiji Mežaparkā pie kuģu pieturas? Tur viens aktīvists brienambiksēs rīta pusē nojumē sildījās vai dzēra tēju.

Kuha, 6.oktobris 2015, 21:39


Tieši tas vīrs nebiju es. Es reti kad praktizēju pie Mežaparka mola...netīk man tā vieta kaut kā. Iespējams, ka tas bija viens Goda vīrs, ar kuru sasveicinājos pirms tam. Pacopierējām blakus, pārspriedām dažas domas un šis teicās, ka aiziešot līdz molam. Kopš vēsās sezonas iestāšanās es pārsvarā no krasta..........:):):) un ir ļoooti interesanti; turpinu pētījumus; turpinu ķert asari līdz 200/300 g un LIELĀKUS (pa retam)! Ju - hū!!!
7.oktobris 2015, 19:13 | links
 
Pašiem jākopj un jāciena MŪSU valodu, bez visāda rusificisma, kas makšķernieku leksikā it īpaši ievazājies (visādi "nezacepļaika, sačoks, utt.) - neviens cits mūsu vietā to nedarīs!
7.oktobris 2015, 09:31 | links
 
To: Sushnjaks
Atvainojos par divām kļūdām savā iepriekšējā komentārā. Piedod, steigā tā nejauši sanāca. Pareizi: ...visi faktori, lai neķertos. Tāpēc pats ezerā nebraucu.

To: Mastrojani
Vai ķēri uz džiga no krasta? Vai, gadījumā, nebiji Mežaparkā pie kuģu pieturas? Tur viens aktīvists brienambiksēs rīta pusē nojumē sildījās vai dzēra tēju.
6.oktobris 2015, 21:39 | links
 
WTF?
Tātad cik nopratu no padsmit atskaitēm, ķeras "cepjamais" asaris ap gramiem 200, gadās pa kādam zandartam it sevišķi ap Juglas galu. Un ja cope nebūtu tik nomierinoša, tad..... .
Mieru tikai mieru.
6.oktobris 2015, 21:15 | links
 
es nevienam neparmetu pareizrakstibu,jo pats rakstu ka gribu,man nav garumzimju kompi un tt.,un nevajag man macit,neko neredigjeshu,neko nekacashu,kas grib,tas saprot,kas negrib lai nelasa,un vispar esmu krievu skolu beidzis,debils esmu un tt.,taka man po...:)
6.oktobris 2015, 20:30 | links
 
Nu baigais tesiņš! Kur ir latviešu gramatikas grāmata? Rīt jāņem laivā, jāsakārto valoda.
6.oktobris 2015, 20:28 | links
 
Itkā pilnmēness ir garām :)
Mastrojani. Ko ta Tu gribēji, salna kā nekā naktī bijusi. Nav maija mēnesis. :)

urmaas, 6.oktobris 2015, 20:15


Visu to arī gribēju - es taču līdzīgi kā Tu - copēju hobija, prieka, emociju, piedzīvojumu, patikšanas pēc! Ā..............un arī kādu zivtiņu paturu ēšanai ik pa laikam :)
6.oktobris 2015, 20:22 | links
 
Itkā pilnmēness ir garām :)
Mastrojani. Ko ta Tu gribēji, salna kā nekā naktī bijusi. Nav maija mēnesis. :)
6.oktobris 2015, 20:15 | links
 
Kuha,izlasi tad savu tekstu un izlabo savas kljudas,un neparmet tad citiem

sushnjaks, 6.oktobris 2015, 20:00

Sushnjak...........apmēram tā būtu literāri:
"Kuha, izlasi savu tekstu un izlabo savas kļūdas! Nepārmet citiem, ja pats kļūdaini raksti."

DDDDD......"divnieku karaļi"....joks :)

Nu, cenšamies, cenšamies tomēr rakstīt gan gramatiski, gan stilistiski pareizāk! Būs labi!!
6.oktobris 2015, 20:14 | links
 
Šorīt līdz ar gaismiņu eju uz ezera krastu...krastmalā viens krievu večuks man: "ņihodji, vrednij/siļnij veter! Ņi...a ņepoimaješ"! Un pats prom ar visiem saviem kaujas ratiem (ratos laivele u.c. pričendāļi).
Ķēru, noķert joprojām var. Saķēru tādus vidēji līdz 200g asarus, skaistus/cepamus! Lielums kopumā bija dažāds, bet var dabūt tādus, ko paturēt mājup vešanai. Likās, ka pāris krietni lielāki bija - pastaipījās, paraustījās un atpakaļ savā stihijā!
Viss ir forši! Pat tas, ka pirmo reizi kopš pavasara pirkstiņi nosala.
6.oktobris 2015, 20:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager