Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Šodien pie Jaunciema dabūju ap 20 zupeniekiem un riktīgas saules vannas. Brīžiem muguru cepināja kā vasarā.
10.februāris 2015, 20:32 | links
 
Svetdien 3 RPP uzezera bija, bet mani nepārbaudīja. Kad no laivas esmu bijis tad ir mani pārbaudījuši. Pāgājušo ruden daugava mani pārbaudīja no krasta. Kontrolei jābūt.
9.februāris 2015, 22:16 | links
 
Šodien ar sieviņu aizbraucu uz ZOO pastaigāt uz zvēriņiem paskatīties. Un protams viss lielāko uzmanību izpelnījās maksķernieki, un tad sieva saka, reku RPP staigā, nu es laimīgs, pirmo reizi redzu, ka kāds pārbauda rīkus, kartes. Ķīsī neesmu makšķerējis tāpēc trešdien jābrauc sēdēt ar cerību, ka pie manis ar pienāks RPP vai kāds inspektors.

Llama, 9.februāris 2015, 16:56

Vienīgā reize mūžā, kad man ir jautāta makšķernieka karte bija kā reiz uz Ķīšezera. Un kā reiz tajā dienā tieši aizmirsu maku ar karti mašinā :)... Bet kaut kā brīnumainā kārtā noticēja, ka tā man ir (un bija jau arī) un uz mašnu nelika iet. Vairāk neko nebaudīja...

johanson, 9.februāris 2015, 17:36



:) Tieši tā arī man gadījās pērnā gada nogalē. Pieradis, ka laivā viss līdz, uz ledu nebiju paņēmis neko :) Tiesa - pēcāk tie paši puiši gāja tālāk un pie sevis murmināja, ka lētāku "otmazku" laikam neviens nespējot izdomāt :)))) Kontrole - tas ir labi :)
9.februāris 2015, 21:58 | links
 
Šodien ar sieviņu aizbraucu uz ZOO pastaigāt uz zvēriņiem paskatīties. Un protams viss lielāko uzmanību izpelnījās maksķernieki, un tad sieva saka, reku RPP staigā, nu es laimīgs, pirmo reizi redzu, ka kāds pārbauda rīkus, kartes. Ķīsī neesmu makšķerējis tāpēc trešdien jābrauc sēdēt ar cerību, ka pie manis ar pienāks RPP vai kāds inspektors.

Ja esi noilgojies peec muņikiem, tad paņem ziedus un brauc ciemos :)

opusums, 9.februāris 2015, 18:04

Tas jau vairs nav tas.
9.februāris 2015, 19:13 | links
 
Šodien ar sieviņu aizbraucu uz ZOO pastaigāt uz zvēriņiem paskatīties. Un protams viss lielāko uzmanību izpelnījās maksķernieki, un tad sieva saka, reku RPP staigā, nu es laimīgs, pirmo reizi redzu, ka kāds pārbauda rīkus, kartes. Ķīsī neesmu makšķerējis tāpēc trešdien jābrauc sēdēt ar cerību, ka pie manis ar pienāks RPP vai kāds inspektors.

Ja esi noilgojies peec muņikiem, tad paņem ziedus un brauc ciemos :)
9.februāris 2015, 18:04 | links
 
Šodien ar sieviņu aizbraucu uz ZOO pastaigāt uz zvēriņiem paskatīties. Un protams viss lielāko uzmanību izpelnījās maksķernieki, un tad sieva saka, reku RPP staigā, nu es laimīgs, pirmo reizi redzu, ka kāds pārbauda rīkus, kartes. Ķīsī neesmu makšķerējis tāpēc trešdien jābrauc sēdēt ar cerību, ka pie manis ar pienāks RPP vai kāds inspektors.

Llama, 9.februāris 2015, 16:56


Vienīgā reize mūžā, kad man ir jautāta makšķernieka karte bija kā reiz uz Ķīšezera. Un kā reiz tajā dienā tieši aizmirsu maku ar karti mašinā :)... Bet kaut kā brīnumainā kārtā noticēja, ka tā man ir (un bija jau arī) un uz mašnu nelika iet. Vairāk neko nebaudīja...
9.februāris 2015, 17:36 | links
 
Šodien ar sieviņu aizbraucu uz ZOO pastaigāt uz zvēriņiem paskatīties. Un protams viss lielāko uzmanību izpelnījās maksķernieki, un tad sieva saka, reku RPP staigā, nu es laimīgs, pirmo reizi redzu, ka kāds pārbauda rīkus, kartes. Ķīsī neesmu makšķerējis tāpēc trešdien jābrauc sēdēt ar cerību, ka pie manis ar pienāks RPP vai kāds inspektors.
9.februāris 2015, 16:56 | links
 
Suits: "Barība strādāja teicami."
Par ziemas barību maz zinu.
Kādu lieto, kādām zivīm?

vits2, 8.februāris 2015, 10:41



Uztaisīju uz rīvmaizes bāzes ar dažādām piešpricēm. Baltā šņaga nostājās ātri un neatgāja 3 stundas. Bija stipri jāpiedomā kā pasniegt, jo ezera vidū ir bešennā straume. No augšas neko bērt nebija jēgas. Baroju ar barotavu.
8.februāris 2015, 23:21 | links
 
Laiks jauks:)pareizi saka,ja acis nekjepeetu ciet,copi vareetu redzeet,ar ashuku taa ka ar atlases ashuku shodien 2kg.Uz ezera bija tikai skarbaakie viiri :D
8.februāris 2015, 17:55 | links
 
Piebraucu , apskatiijos da nu i nah..
Citos laukos arii nekaa praatiiga kas ar mano mikro dragaaja , kumpo pierunaaju
8.februāris 2015, 16:47 | links
 
Šodien biju uz kadu stundiņu uzskrējis 15 caurumus izurbu, pūta ciet nekā nedabuju. Džš uztrapīja uz mazajiem noskatījos. Tauta diezgan daudz.
8.februāris 2015, 15:51 | links
 
Man redze jau vairs nav tā labākā,bet attēlā nav neviens zives redzamas. Spiežot peec to ākstu daudzuma vajadzēja zivu būt maisiem
8.februāris 2015, 14:33 | links
 
kāds uz sačiem negrib? :D balvu fonds 150 000usd

8.februāris 2015, 14:21 | links
 
šodien aizbraucām uz Ķīsi, vejš mūs ātri nopūta nost :) Sēžot uz kastes putināja acīs :))) paiet nevar, gāza nost no kātiem, maķenīt par traku :)
8.februāris 2015, 13:31 | links
 
Suits: "Barība strādāja teicami."
Par ziemas barību maz zinu.
Kādu lieto, kādām zivīm?
8.februāris 2015, 10:41 | links
 
veči, ķīšezernieki, es jūs apbrīnoju, vakar vakarpusē biju sarkandaugavā pie kuģu remonta, noskatījos ezers puse vaļā otrā pusē veči pa vidu drasē, no taluma skatoties pāris metru no vaterlīnijas. Bet laikam jau nav tik traki, daudz tur jūsējo bija saskrējis. Tāpat vecdaugavas kanālos, pie nestoila bunkuriem pilnīgi vaļā, bet uz vecāķu pusi veči šiverē
8.februāris 2015, 10:33 | links
 
He redzeju Jūs no Jaunciema ceļa puses. Skaista vieta vel nodomaju rekur zupniki sēž!:)
7.februāris 2015, 18:47 | links
 
Ar pēcpusdien uz pāris stundiņām aizvilkos uz vidu aiz lielā dziļuma. Daudz sportiskas šņagas, kas arī bija mans mērķis. Barība strādāja teicami.
7.februāris 2015, 18:45 | links
 
varbūt arī kūtri tas asars ķērās, bet normu ar 100-150g salasīju līdz 12:30 ... pagājām ar kolēģi nostāk no bara un aizgāja ritmā: 1-2-3 pannenieki no āliņģa. Lielākais kolēģim ~250g, es savus 120-150g vilku visai raiti, nu jau noskablēti, vanna izmazgāta, var arī kādu grādīgu pie hokeja iemalkot :) viss notiek ķīsī :) tas pie garāžām
7.februāris 2015, 17:49 | links
 
Pēc pēdējās info, apm pusstundu atpakaļ, asars kožoties kūtri. Nerunāju par zirgazobiem. :)
7.februāris 2015, 11:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager