Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
mastrojani, Tu te bļautījies,ka visi nelieši un pārspīlē ar asaru izmēriem. Bet izskaidro, kurš no Tavā bildē redzamiem asarīšiem var svērt virs 700 gr? Es tur redzu no 70-200gr. Naža garums varētu būt kādi 25cm, kas atbilstu tiem 200gr. Sniegā nospiestā zābaka papēža platums arī kādi 12cm. Bet varbūt tur gājis garām sniega cilvēks?
4.februāris 2015, 09:11 | links
 
Mastrojani ir tikai savi morāles principi. Labāk redzēt viņu ejam, nevis nākam. Un cilvēks arī nu tā: stabīls trīnieciņš. Kaut gan pašam jau liekas, ka karalis ;)
4.februāris 2015, 08:53 | links
 
:) ir tas mastrojani tāds interesants kadrs. Varbūt cilvēks arī labs, bet vienkārši neveikli izsakās ... ? :)
3.februāris 2015, 13:40 | links
 
Loģika tev laba :)
ja es izvelku smukas zivis, esmu gaļinieks vai ne?
bet ja tu izvelc, tu gribi palielīties, un lai tevi apskauž :)
Tev tāda intresa loģika, bet es jau no laukiem te citas morālās vērtības :)
3.februāris 2015, 12:30 | links
 
Skaties-skaiti-apskaud! Šī ziņa kā reiz tev priekš tā!!! Bet ar visiem citiem dalos informācijā. Lai tev daudz "zupņiku" ķeras!! ..DDD A man!? A mannn asaru norma - filejas - gardēža padarīšana!

p.s. un par jebkura cita nosodīšanu - tās tavas greizās fantāzijas...DDD...žēl tādu pārpratēju kā tu...

mastrojani
tagad kā reiz jaut. Tev,
Tev liela un ēdelīga ģimene,vai vienkārši gribējās paturēt zivis? :)
Tas tā pārdomām,lai nākamreiz, kad atkal kādu nosodīsi, vēlreiz padomātu cik pats esi pareizs :)

jenots13, 3.februāris 2015, 10:09
yesss 10-niekā

davidsonsd, 3.februāris 2015, 10:11
3.februāris 2015, 10:23 | links
 
mastrojani
tagad kā reiz jaut. Tev,
Tev liela un ēdelīga ģimene,vai vienkārši gribējās paturēt zivis? :)
Tas tā pārdomām,lai nākamreiz, kad atkal kādu nosodīsi, vēlreiz padomātu cik pats esi pareizs :)

jenots13, 3.februāris 2015, 10:09

yesss 10-niekā
3.februāris 2015, 10:11 | links
 
mastrojani
tagad kā reiz jaut. Tev,
Tev liela un ēdelīga ģimene,vai vienkārši gribējās paturēt zivis? :)
Tas tā pārdomām,lai nākamreiz, kad atkal kādu nosodīsi, vēlreiz padomātu cik pats esi pareizs :)
3.februāris 2015, 10:09 | links
 
..nu Ķīšezerā kā jau...........Ķīšezerā - te tev ķīsis un te tev ASARIS! Mazliet papūlējos, izkustējos un atradu normālus asarus (bilde albūmā). Mazākais bikk virs 200 g; lielākie bik, bikk virs 700 g.
Zupai par lielu! Jāfilē!
Ne asakas!
3.februāris 2015, 09:41 | links
 
Biju pretī Carnikavas pagriezienam. Asari- daži simtnieciņi, pārdesmit zirgazobu. Tas 3 stunu laikā. Nebija vairāk kā trīsdesmit veču pa visu lielo pleķi.
2.februāris 2015, 16:17 | links
 
šodien kārtējo reizi pārliecinājos kā pierīgas ledus urbēji 30g asarīšus sauc par skovorodnikiem,zvans kaimiņam uz dūņezeru/priježai suda,sižu vozļi akademiji našol haroševa okuņa.sēdēju netālu nosmīnēju, vecis izvelk asaritu ap50g uzmet kūkumu un pie sevis murmina, kakoi horošj okuņ.bet lai jau večiem veicas.

kukis10, 1.februāris 2015, 21:44


Labs :D tas no sērijas, kad vecis izvelk sprīža garuma matrozīti un bļauj visam baram:"Muzhiki, opuskajte borony, okunj otozvalsa!" :D
2.februāris 2015, 15:06 | links
 
01.02.2015.g ķīsītī 5 h laikā sacopēju 50 asarēnus ar kopējo svaru 3,5 kg. Bija pirmā reize kad uz ledus uzgāju pacopēt ar paziņu! Teikšu atklāti āķis lūpā! Vienīgā bēda ka mazie ķīši no sākuma kā traki ķērās! Bija arī 2 baltās ziveles! Tā kā vasarā tādu lomu nebiju guvis! Copējām pie Akadēmijas uz zaļā banāniņa!
2.februāris 2015, 10:51 | links
 
šodien kārtējo reizi pārliecinājos kā pierīgas ledus urbēji 30g asarīšus sauc par skovorodnikiem,zvans kaimiņam uz dūņezeru/priježai suda,sižu vozļi akademiji našol haroševa okuņa.sēdēju netālu nosmīnēju, vecis izvelk asaritu ap50g uzmet kūkumu un pie sevis murmina, kakoi horošj okuņ.bet lai jau večiem veicas.
1.februāris 2015, 21:44 | links
 
Te cilvēks patīkami atzīstas, ka mazliet acumērs pieklibojis. Viss ok - reālists! Bet ir tādi, kuri Ķīša zupeniekus (reāli ap 10-40 g) vērtē kā 50-70 g (bettt tie taču mums jau gandrīz normāli cepami!!!); un ziemā noķertu 100 g pārvērš par 200-250 gramīgo! PHANTASTIC! Labāk esmu reālists vai mazlietiņ nokļūdos, nekā vasaras sezonā 300 g asari sākšu saukt par 600 g, utml.
p.s. ir ļautiņi, kuri salielās par ašuku lomu (virs 5 kg) un tad sakās - esot feini uzcepuši!; arrrprāc šito darbu - sacept tāāādu zivju kalnu!!! ..DDD
Ne asakas visiem, kuri lasa šo!
sodien kjiisii mezaparka pusee uzduuros 200 nieku barinjam,piecus savaacu sev liidzi(vairaak arii nebija :)),bet majaas liekot bljodaa tie kaut kaa paarveertaas par stabiliem 120 niekiem.... .labaak buutu atlaidis .... .:)

rio., 1.februāris 2015, 13:42

Caureja piemetās viņiem kamēr līdz mājām tika :)

Domaataajs, 1.februāris 2015, 16:02
1.februāris 2015, 20:03 | links
 
Neķer kreņķi! :) Man bieži tāpat gadās. Uz ezera gatavie monstri rādās, bet mājās tādi nīkuļi vien ir. Uztvēru Tavu ironiju, jo sajūtas zināmas:))
Tomēr esmu pamanījis, ka te joprojām daļa copmaņu sirgst ar "acumēru - sūdamēru". Nu neticu, ka kopējā masā, kur visiem ķeras zirgazobi, bet tik pa laikam izšauj kāds pannenieks, te pēkšņi parādās kāds, kurš ķēris ekskluzīvi 200+ gramīgus asarus. Gala rezultātā sanāk ko "palielīties", "No viena āliņģa izvilku 70 gab., vidēji svarā "stabili" 100 g, kopā kādi 3 kg salasīju."
Tiešām neskauž, ja kas. Tik tā pārdomām ...

sodien kjiisii mezaparka pusee uzduuros 200 nieku barinjam,piecus savaacu sev liidzi(vairaak arii nebija :)),bet majaas liekot bljodaa tie kaut kaa paarveertaas par stabiliem 120 niekiem.... .labaak buutu atlaidis .... .:)

rio., 1.februāris 2015, 13:42
1.februāris 2015, 19:59 | links
 
sodien kjiisii mezaparka pusee uzduuros 200 nieku barinjam,piecus savaacu sev liidzi(vairaak arii nebija :)),bet majaas liekot bljodaa tie kaut kaa paarveertaas par stabiliem 120 niekiem.... .labaak buutu atlaidis .... .:)

rio., 1.februāris 2015, 13:42


Caureja piemetās viņiem kamēr līdz mājām tika :)
1.februāris 2015, 16:02 | links
 
sodien kjiisii mezaparka pusee uzduuros 200 nieku barinjam,piecus savaacu sev liidzi(vairaak arii nebija :)),bet majaas liekot bljodaa tie kaut kaa paarveertaas par stabiliem 120 niekiem.... .labaak buutu atlaidis .... .:)
1.februāris 2015, 13:42 | links
 
man un NG zupnjiki atshkjiraas :D
31.janvāris 2015, 23:08 | links
 
Ops, labojums, tad jau es skavarodņikus būšu salasījis tomēr..:) Lai gan kāda kuram ķepa :)

ziemas panninieki skaitās sākot no 20cm, vasarā 26cm.
31.janvāris 2015, 22:43 | links
 
rio, kad atstiepj iķšķi no fakpirkstiņa komfortablā attālumā:)
31.janvāris 2015, 22:01 | links
 
cik gars ir juusu standarta zupinieks?un no cik saaka skavarodnjiks???vai arii tas katram induviduaali?:):):)
31.janvāris 2015, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager