Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
paldies;)
17.septembris 2014, 16:46 | links
 
manuprāt no krasta varētu būt perspektīva vieta pussaliņa 56.9970 24.1990.

1x tur ziemā iedauzījos, šo to saķēru. Normāli, no krasta sasniedzami dziļumi un kantes. Pie daudzstāvenēm var nolikt auto, vai arī ar 9 autobusu aizbraukt un tur jau ar roku aizsniegt.
17.septembris 2014, 15:00 | links
 
Sveiki, kolēgas!
Nu esmu students, bet sķirties ar copi nespēšu. Tuvie un labi pazīstamie latgales ezeri tagad ir tālu, :( tāpēc lūdzu palīdzību Ķīšezera copmaņiem.
Interesē vairākas lietas:
Vai ir nepieciešama licence makšķerēšanai Ķīsī?
Un vai cope ir iespējama no krasta Ezermalas ielas pusē?
Ja jā, tad kā (vai caur kurieni) tur nokļūt?
Ja nē, tad kur labāk?
Interesē plēsēji (līdaka, asaris) uz mjig un jig :)
Jau iepriekš paldies.
Ar cieņu Jānis. :)

janis005, 17.septembris 2014, 11:50



Nu Tev ir raksturs! :))) Tiešām tagad meitenes tik nesmukas un šmiga tik negaršīga palikusi? Es pirmajos kursos toč par copi nedomāju, tur tāpat gāja traki :)))

A jo nopietni, tad nekādu licenču izņemot parasto makšķerēšanas karti Ķīšezerā un Daugavā Rīgas robežās nav. Vari mierīgi copēt no krasta, ir vairākas vietas, bet nu es tiešām n-tos gadus neesmu no krasta copējis un kā tur aizbraukt nezinu, taču no laivas redzu večus bariem. Gan jau kāds no foruma izstāstīs sīkāk.
17.septembris 2014, 12:24 | links
 
Sveiki, kolēgas!
Nu esmu students, bet sķirties ar copi nespēšu. Tuvie un labi pazīstamie latgales ezeri tagad ir tālu, :( tāpēc lūdzu palīdzību Ķīšezera copmaņiem.
Interesē vairākas lietas:
Vai ir nepieciešama licence makšķerēšanai Ķīsī?
Un vai cope ir iespējama no krasta Ezermalas ielas pusē?
Ja jā, tad kā (vai caur kurieni) tur nokļūt?
Ja nē, tad kur labāk?
Interesē plēsēji (līdaka, asaris) uz mjig un jig :)
Jau iepriekš paldies.
Ar cieņu Jānis. :)
17.septembris 2014, 11:50 | links
 
"ko visi kluse ir vert braukt???"
..tā steidzies, ka pat neuzrakstās pareizi? DDD
:)
Es šovakar uz stundiņu biju Ķīsī; no krasta; mazliet pamētāju MJ. Dabūju 8 smukus pannas asarus. Mazus neņēmu, lielāki par 200 gr arī nebija.
Rakstu tikai tāpēc, lai uzmundrinātu! Ir zivis!! Un ķerās arī!!!
15.septembris 2014, 22:11 | links
 
ko visi kluse ir vert braukt???
15.septembris 2014, 17:42 | links
 
Kādam nav ieplānots doties rīt uz ķisi padarboties ar spiningu? Meklēju kompāniju! Ideālā variantā ja kādam ir motors laivu varu dabūt!
13.septembris 2014, 09:30 | links
 
Nu ka iet kišiti??? kurš bija ka ar asari?
13.septembris 2014, 00:01 | links
 
Jā, pirms saules rieta arī es piedzīvoju tādu aktivitātes fāzi, ka prieks! Asaris tiešām ķeras skaists!!!
5.septembris 2014, 11:16 | links
 
Vakar pēcpusdienā man ņēma tikai asaris... vīram zālēs viens līdakas iznāciens - garām, bet es tā arī zaļsvārci nesagaidīju :(
5.septembris 2014, 09:20 | links
 
15minūtes laimes šodien atradām ķīsī. beigās uz saules rietu, pēdējā točkā. Visur citur diezgan gluha. Lielākais 400gr.
4.septembris 2014, 22:12 | links
 
Runa ir par asariem !!!
4.septembris 2014, 21:39 | links
 
Gan šorīt gan vakar no rīta cope ķīsī lieliska ,vidējais izmērs 300 gr !!!
4.septembris 2014, 14:04 | links
 
Biju vakar vakarā līdz krēslai uz velci, copi tā arī neredzēju, tik dažus piesitienus :(
4.septembris 2014, 12:30 | links
 
Sveiki visiem!
..joprojām Ķīsī copmaņu daudz, bet forumā par saviem panākumiem (nepanākumiem) retas ziņas...
Biju var vakarā no krasta; pamētāju MJ stundiņu pirms tumsas iestāšanās. Lielīties nav ar ko, taču bēdāties vispār nav iemesla! Savu asarīti atradu! Paturēju 8 gab. pannai tādus droši ap 150-200g, pārējie, ievilkuši žaunās gaisu, peld tālāk.
Ne asakas visiem!
4.septembris 2014, 11:30 | links
 
Šeitan ir tāds Ķīsīša matadors Zivnieks,uzknibini viņam,ja mierīgi uzvedīsies varbūt paņems...:)
2.septembris 2014, 15:32 | links
 
Varbūt kāds zinoš vietējais , kas makskerē Ķīšezerā, varētu mani paņemt līdz makskerēt? Es neesmu ne reizi tur vel bijis, labprāt sastādītu kompāniju.
Paldies.
2.septembris 2014, 12:03 | links
 
Labs!! Apsveicu ar superīgu asaru copi! ..un...24 cm asaris taču arī ir gana liels! Pat mēle neceļas nosaukt tādu par ne pannas, mazu, utml.


mastrojani, 1.septembris 2014, 16:18


Nav slikts, piekrītu, uz cepešpannas 6 gab knapi salīda, jo izrādījās 25-28 cm :), Krists lielākos bija jau savācis :)

Tomēr uz copi braucam ar citu mērķi, jo Ķīsī var atrast arī 40+ cm asarus, arī citos ūdeņos tādi gadās. Parasti meklējam 30+ asarus izmēru vai lielākas zives un tas, ka natradām smuku žani, mazliet to prieku pabojāja. Šogad pirmā reize bez mēra zandarta...
2.septembris 2014, 09:30 | links
 
Labs!! Apsveicu ar superīgu asaru copi! ..un...24 cm asaris taču arī ir gana liels! Pat mēle neceļas nosaukt tādu par ne pannas, mazu, utml.

koki





Nu ko shodien Kisiti kakkim sanāca mazliet,bet citādi nu baigais klusums. Nez vai jurnieks naks no jurjas ieksha,var but tas jau bus ziema.Zell vasarinja ari cauri un pa visu vasaru kādas 4 copes bijušais tikai ideālas.

30.augusts 2014, 20:56 | citēt | links

Jūrnieks vēl nāks un vasara no nākamās nedēļas arī turpinās ,tā kā nebēdā kolēga :)

skutans, 30.augusts 2014, 21:15

Asari vakar lasījās, bet izmērs ... retais smukāks, pārējie "Ķīšezera sportiskie", līdz 24 cm. Pēcāk braucām zandartus pameklēt, pa citiem ūdeņiem, neatradām zandartus, atradām asarus, bet retus, tomēr bija smukāki eksemplāri, tur noklusa, pklaiņojām pa kolhoza vietām, asari ir visur. Beigās uzsēdāmies viena pārbaudītā punktā uz asariem, izmērs līdz 27 cm... nonstopā un vientulībā... Nolēmām, ka mājup brauksim pēc pirma tukšā metiena un nocopējām vēl stundu.... :) tā lūk gadās ar tie asariem... rokas nodurstītas līdz tirpumam ;) Vai bija labi? ;) hmm... vienmēr var būt labāk, bet noteikti ir bijis sliktāk :) Copē ir laba atpūta, līdz pārgurumam :)

V.S.O.P., 1.septembris 2014, 15:30
1.septembris 2014, 16:18 | links
 
Es uzliku tādu zaļa "tiger" krāsas jig zivtiņu un arī vilku bez apstājas, bet bieži vien izmērs bija tik pat liels cik zivtiņa (redzēju ka šie seko līdz laivai, pat 2-3 gab, ierauga mani un notinās).

Noķēru arī vienu tādu uz 500g.

Līdakas gan nevienu nepiemānīju.
1.septembris 2014, 15:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager