Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
vot to es saprotu,labs ezers!!!salidzinot ar to, ko spejaam nokjert rusonaa:)..copju uz dziga daudz, ar izmeeriem gan ljoti beediigi tik katrs desmitais varbuut meers.kaut sodien copeejot no 5 riitaa lidz 8 vakaraa taadaa mazaa online maratonaa 2 gab pa 46 viens 52 cmn,lidaka 62 un bonusaa sams 83 cm plus 4 asuki ap 30 cm
31.jūlijs 2014, 23:40 | links
 
Nu vienai lielai daļai Tā laikam ir vienīgā iespēja tikt pie zivs!)))))Forši ka Ķīsī un lejasdaugavā zivju daudz!Vismaz augstāk ir miers un klusums!Var mierīgi paķert bez špijoniem un konkurences!
31.jūlijs 2014, 16:57 | links
 
ar dinamītu!
31.jūlijs 2014, 15:11 | links
 
Un kā vajadzētu viņas ķert?
31.jūlijs 2014, 15:11 | links
 
kuram Ķīsī zivju trūkst?

V.S.O.P., 31.jūlijs 2014, 08:32

Tas ka tur zivis vēl ir nenozīmē, ka tās vajadzētu izzvejot ar tīkliem. Laikam jāgriež kopā, citu zāļu pret idiotiem nav.
31.jūlijs 2014, 13:53 | links
 
Vakar man kārtējā neveiksme, ktm! Jau tuvojoties krēslai noķēru zemmēra zandartu, bet pēc brīža turpat uz slepenā voblerīša uzsēdās kaut kas pamatīgs- kāts klūgā, spole kauc. Cīņa bija diezgan ilga, lēnām vilku klāt. Bet tad- spēcīgāks rāviens, un pretinieks prom... Toties uz āķa - zandarta zvīņa! Laikam, nelietis bija sitis ar asti. Runā, ka lielie tā darot, un Burtniekā katrs otrais aiz astes noķerts.
Mani jau šogad četras lielas zivis piesmējušas, trīs no tām aprijušas manus mānekļus. Par ko? Es tik godīgs...
31.jūlijs 2014, 13:28 | links
 
:) labi, tad neteikšu, ka es :D Bet par patiesumu vai nē, viss ir atkarīgs, pret ko šo lietu attiecina, vienas taisnības šeit nav. Veiksmi! ;)
31.jūlijs 2014, 09:06 | links
 
Diemžēl uz šo sezonu visi brīvie vakari jau ir rezervēti tālu uz priekšu, gribētāju daudz un viņiem ir daudz labāki iemesli kopīgai copei nekā nepatiesi apgalvojumi ;)

Pēc sporta sezonas ir patīkami vienkārši ķert zivis, ēšanai, nevis mērīšanai. Un tādu zivju Ķīsī ir gana. Vakar pārbaudījām, pat meitene noķēra pirmo reizi mūžā spiningojot.
31.jūlijs 2014, 09:01 | links
 
:D Mārtiņ, ja es atbildēšu, ka man, apsolies paņemt līdzi uz copi un pierādīt pretējo? :D Citādi LČ nesanāca tikt pie tevis ar Krišu.
31.jūlijs 2014, 08:51 | links
 
kuram Ķīsī zivju trūkst?
31.jūlijs 2014, 08:32 | links
 
Cik es pa ausu galam dzirdēju, tad cilvēki bija sūdzējušies par šiem tīkliem un zvanījuši inspektoriem, bet šie uzreiz atbildējuši ka tīkli ir licenzēti un neko tur nevar darīt.. sviests!
30.jūlijs 2014, 18:58 | links
 
adolfs
Par to jau tas cepiens arī bija. bez Tabu arī iecepās, bet viss klusi nomira. Bet tīkli ezerā nav atļauti, varbūt šogad ir kas mainījies, bet diez vai. Problēma ar tiem murdiem ir tāda, ka oficiāli ezerā ir atļauta rūpnieciskā zveja ar zušu murdiem, bet absurds ir tas, ka piezvejā viņi drīkst paturēt arī visu pārējo :D izņemot kaut kādu tur pāris mēnešus gadā :D
30.jūlijs 2014, 12:13 | links
 
vispār jau ezerā zuši ir.
29.jūlijs 2014, 21:27 | links
 
ZUŠU MURDI !!!???
Ha ha ha
Kas pēdējos gados ķīsī zušus ir redzējis?!
Tie nav nekādi murdi , parastie tīkli un pats esmu redzējis kā saimnieki savāc lomu-līdakas, brekši un visi pārējie, bet zušu tur nebija.
29.jūlijs 2014, 19:12 | links
 
adolf
Tīkli ķīšezerā ir aizliegti. Arī legālie. Tur ar tiem ir atļauja zvejot pavasaros zinātniskos nolūkos, vai arī lai ievāktu vaislu. Tie kas atrodas ķīšezerā ir zušu murdi. Te pat copes lietās bija liels cepiens arī par tiem, bet tur ir garš stāsts. Aizgāja arī līdz Bez Tabu, bet...
29.jūlijs 2014, 13:44 | links
 
Ķīšezers ir pilns ar legālajiem tīkliem, novilkti krustām šķērsām un galvenais pašās labākajās copes vietās.
BET..! Ir iespēja ar tiem legāli cīnīteis!
Proti-likumā ir minēts ka tīkli ir brīvdienās jānovāc!!!
Zvaniju uz Rīgas vides pārvaldi kur guvu tam apstiprinājumu.
Tātad iesaku visiem kas brīvdienās redz ķīsī tīklus zvanīt uz mūsu ļoti centīgo ūdens mun. policiju un ziņot par pārkāpumiem tīklu izvietošanā.
29.jūlijs 2014, 08:43 | links
 
Haha!! Gumijas zābaku.. :DD
25.jūlijs 2014, 00:58 | links
 
Šovakar dobrovoļno-prinuģiteļno režimā vadāju sievu ar kolēgiem pa ezeru, pašā vakarā jau pirms saulēkta izlaidu šos ostā un pats davai vēl pustundiņu uz ezeru priekš dvēseles... No sākuma uz vidus kanti aizskrēju, tur pāris flegmatiski velcētāji riņku un ne piesitiena... Atmetu ar roku un braucu krastā... Netālu no ostas izbeidzās benzīns, nostājos uz enkura ieliet, nu un izdomāju vēl aiz škrobes uzmētāt... Pirmajā metienā uzreiz agresīvs TINKŠ un asaris ap 250g laivā. Un tad sākās konkrēts "katls", kādas minūtes 15-20 nonstopā asari no 150-350g, pa vidu kādi 5 sīkīe bija, kā saule norietēja tā , kā jau parasti, cope pieklusa, bakstīja, vēl līdz pašai tumsai pārīti izmānīju... Kopā 16 asari 2.95kg... It kā liekas ka nekas nav bet nu tas nepilnas stundas laikā, vairāk pa to 20-30min iznācienu fiziski nevarēja izštepselēt ar plāno kātiņu līdz 5g bez sačoka, tur tak ar jūtām viss jādara...

Pirmās 2 copes uz BaitBreath Bugsy 2.5", pēc tam tas izbeidās un uzliku JIB Tail, kurš turējās perfekti visu pārējo copes laiku, lai gan sakost tika ļerpatā... Šī nav reklāma, man vienkārši tās gumijas jātestē tāpēc arī liku tieši šīs, gan jau, ka tur varēja arī gumijas zābaku likt galā pie tāda iznāciena...
25.jūlijs 2014, 00:26 | links
 
Kraft,
nu tak,...nevelti uz tām attālajām vietām vilināts tiec...:)
21.jūlijs 2014, 18:44 | links
 
kraft, gadīsies kāda brīvdiena, piedāvāšu tev aizbraukt uz attālām vietām padrop/džigot, tur jebkurš motovelo un cits sportists izskatās kā puteklis, toties pusplaukstas izmēra spurainis uzvedas bezkaunīgāk kā puskilo kimlaks:)

usis, 20.jūlijs 2014, 22:54

:))) ūdens tur ir salds?:)
21.jūlijs 2014, 09:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager